אפטה או פצע לא ברור בהריון מתקדם

מנהל הפורום

ד``ר דניאל ניצן
ד"ר דניאל ניצן
לקביעת תור אצל ד"ר דניאל ניצן ללא פרסום בפורום

• אפטה או פצע לא ברור בהריון מתקדם
    אני
    18/10/2020

ראשית, אני בהריון מתקדם ,חודש שביעי . לפני כחודש וחצי היו לי כאבים בבליעה,בהסתכלות במראה ראיתי אפטה (פצע לבן ) בגודל 0.5 סמ בערך באזור החך הרך בקרבת הגרון.
    הכאב בבליעה נפסק לאחר 3 ימים,אבל האפטה גם אחרי שבוע עדיין היתה שם .הכנסתי מקל אוזניים לנסות לגעת בה,והיה נדמה שהשכבה הלבנה יצאה על המקלון. מאז עברו 3 שבועות בערך, אתמול שמתי לב במקרה שיש לי שוב אפטה באותו מקום בערך(אני כבר חוששת שלא באמת ירדה השכבה הלבנה ומדובר באותה אפטה) בגודל 0.5 סמ . הנקודה הלבנה הזו אינה כואבת. כאשר אני מגגלת התוצאות מלחיצות מאוד, מה ניתן לעשות והאם יש סיכוי שמדובר חלילה במחלה הנוראה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    אפטה או פצע לא ברור בהריון מתקדם

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• המשך

אני
    18/10/2020

אציין שברקע סובלת מאסטמה ומשתמשת לעיתים במשאף(גם בהריון( אך משתדלת לשטוף את הפה לאחר כל שימוש.
    האם יש סיכוי שמדובר בפטריה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפטה

ד''ר דניאל ניצן
    18/10/2020

היי
    אכן , זה נראה כמו אפטה.
    אם לא חולף, אנא גשי למומחה לרפואת הפה לבדיקה.
    בהצלחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו