הגדלת חזה

רוצה לדעת על הגדלת חזה? לרשותך מאמרים מקצועיים, חדשות מהעולם והכל בנושאי הגדלת חזה. באפשרותך לפנות גם בפורום או לקבוע תור עם רופא מומחה בתחום ...
נשים רבות מעוניינות לבצע הגדלת חזה בגלל סיבות נפשיות כגון ביטחון עצמי, ביטחון חברתי, תפישת הנשיות ועוד. הגדלת חזה מאפשרת לאותן נשים לחוש ולהיות יפות ומושכות יותר.

עבור אותן נשים פותחו שיטות רבות להגדלת חזה, החל מניתוח הגדלת חזה, דרך הגדלת חזה בהזרקה ועד הגדלת חזה טבעית הכוללת נטילת תכשירים (שאגב, ככל הנראה לא עוזרים במיוחד).

ניתוח הגדלת חזה. הניתוח הראשון להגדלת חזה נערך, על פי ההערכות, בסוף המאה ה-19 בגרמניה, כאשר רופא הזריק לחזה של אישה רקמות שומן ששאב מגידול שפיר בעכוזה, וזאת על מנת להגדיל את נפח שדיה. הניתוח כשל. עם השנים נעשו ניסיונות כושלים רבים למצוא חומרים שיתאימו למילוי החזה הנשי, ביניהם פרפין (תערובת אורגנית המיוצרת מנפט), שנהב, כדורי זכוכית וגומי ועוד.

בשנות ה-40 של המאה שעברה גילו המנתחים חומר הנקרא סיליקון, והוא, על פניו, נראה כמתאים להזרקה אל חזה נשי. בתחילת הדרך הסיליקון היה מוזרק כשמן או ג'ל ישירות לתוך השד, אך מכיוון שדבר לא תחם אותו מלהתפשט בפראות בתוך החזה התוצאות היו הרסניות - משדיים נפוחים, דרך שדיים קשים כאבן ועד זיהומים קשים והרסניים. רק ב-1962 הופיעו שתלי סיליקון העשויים ממעטפת סיליקון קשה ובתוכה סיליקון ג'ל, שהיו ועודם בטוחים לשימוש.

כיום ניתוח הגדלת חזה הינו אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר ברפואה הפלסטית. במהלך ניתוח הגדלת חזה מוכנסים שתלים לחזה דרך חתך קטן בן סנטימטרים ספורים, זאת על מנת לתת נפח גדול ויציבות לחזה.

ניתוח הגדלת חזה מתבצע תחת הרדמה כללית ונמשך כשעה עד שעתיים. שיטת ההחדרה והמיקום של השתלים לחזה תלויה במבנה האנטומי של כל מנותחת ובהמלצת המנתח שהתאים את השתלים. את השתלים לחזה אפשר להחדיר מתחת לשד או מתחת לשריר החזה, המיקום נקבע על ידי הרופא המנתח בהתאמה לנתוניה הפיזיים של המנותחת ובקשתה. המחיר של ניתוח הגדלת חזה נע בין כ-15 לכ-18 אלף שקל.

שתלים לחזה. השתלים לחזה כיום עמידים לאורך שנים, מיוצרים מהחומרים איכותיים ביותר, ומגיעים בצורות שונות - שתלים עגולים, שתלים בעלי פרופיל גבוה ושתלים אנטומיים המחקים את הצורה הטבעית של השד ומעניקים מראה של חזה טבעי ותחושה טבעית ייחודית. קיימים שני סוגים עיקריים של שתלים לחזה:

1. שתל ג'ל סיליקון עגול. זהו שתל המעניק לשד מראה כדורי ושופע. יש לבחור את הפרופיל שלו: נמוך, בינוני או גבוה לפי המבנה והרצון של המטופלת.

2. שתל ג'ל סיליקון אנטומי. מדובר בשתל בעל מראה אגסי אשר מחירו יקר יותר. שתל זה מתאים במיוחד להשתלה בשד בעל מבנה וצורה בעייתיים.

כאמור, התאמת השתלים לחזה נעשית בהתאם לשיקול דעתו של הרופא והמנותחת יחדיו. אחד החידושים כיום בהתאמת השתלים הוא תוכנת מחשב העונה לשם BioDynamic Breast Analysis, ומאפשרת בחירה והתאמה מדויקת של שתלים להגדלת החזה. התוכנה מבצעת הדמיה של התוצאה הסופית ומקלה על הלקוחה את ההחלטה האם לעבור ניתוח או לא. ההדמיה מתבצעת תוך התאמה מלאה של השתל לרצונותיה של הלקוחה ולמידות גופה.

אגב, כ-15 שנים לאחר ניתוח הגדלת חזה, מומלץ לבצע ניתוח נוסף ולהחליף את השתלים לחזה מאחר שהם מתבלים, עלולים לדלוף וכבר לא מקנים לחזה את המראה של פעם.

הגדלת חזה בהזרקה. הגדלת חזה בהזרקה היא שיטה להגדלת חזה ללא ניתוח. בשיטה זו מנתח פלסטי מזריק לחזה חומר מילוי הנקרא מקרוליין המבוסס על חומצה היאלורונית, ובאמצעותו מעצב המנתח את השד לפי הגודל והצורה הרצויים. יש לציין כי לא ניתן להגדיל את החזה באופן משמעותי על ידי הזרקה. הגדלת חזה בהזרקה מבוצעת בהרדמה מקומית, ללא צורך בניתוח עם חתכים, צלקות וכדומה.

הגדלת חזה בהזרקה מתפוגגת לאחר כשנה עד שלוש שנים ועלותה גבוהה כבין 20 ל-30 אלף שקל. לעומת זאת, כאמור, המחיר של ניתוח הגדלת חזה נע בין כ-15 לכ-18 אלף שקל.

הגדלת חזה טבעית. הגדלת חזה טבעית פירושה שימוש בתכשירים טבעיים להגדלת חזה. התכשירים להגדלת חזה טבעית נחלקים לחומרים מצמחי מרפא לצריכה דרך הפה, לחומרים כימיים לצריכה דרך הפה, ולתכשירים למריחה חיצונית על החזה. פעולתם של כל התכשירים להגדלת חזה טבעית התגלתה כפסיכולוגית בלבד. בתכשירים אלו למעשה אין כל פעילות מטבולית ביולוגית הקשורה בהגדלת חזה.

שיטה אחת שכן מגדילה את החזה היא נטילת הורמונים - הורמוני מין שונים כגון אסטריול ואלדסטרון אכן יכולים לגרום להתפתחות של החזה, אולם הגודל שאליו ניתן להגיע בעזרתם הוא לא בהכרח הרצוי. בנוסף הם מביאים עימם השלכות הורמונאליות ותופעות לוואי לא רצויות, אז כך שאם מעמידים את התועלת אל מול הנזק בהחלט מדובר בבחירה לא מומלצת.

הגדלת חזה ללא ניתוח. חוץ מניתוח הגדלת חזה, הגדלת חזה בהזרקה, והגדלת חזה טבעית (ע"י נטילת תכשירים) קיימות שיטות נוספות להגדלת חזה, והן: גלולות למניעת הריון (שאחת מתופעות הלוואי שלהן היא הגדלת חזה), הריון והנקה (שגם הם גורמים לגדילת החזה עקב השינויים ההורמונאליים), חזיות פוש-אפ שדוחסות ומרימות את החזה, רפידות להכנסה בין החזה לחזייה, ואפילו עמידה זקופה ונכונה, שגם היא יכולה לגרום לחזה להיות בולט יותר מאשר בעמידה שפופה.

סיבוכים בהגדלת חזה. (הערה: מעתה כל המידע מתייחס לניתוח הגדלת חזה בלבד). ישנם דיי הרבה סיבוכים אפשריים בעת ניתוח הגדלת חזה, אולם ברוב הניתוחים הם לא מתרחשים. סיבוכים בהגדלת חזה כוללים, בין היתר: חזה לא סימטרי (כאשר צד אחד גדול או קטן מהשני או גבוה יותר), דלקות קשות המאלצות לעיתים את המנתח להוציא את השתלים וגורמות למטופלת סבל גופני ונפשי רב, דחיית השתלים על ידי הגוף, דימומים ושטפי דם, נפיחות וזיהומים כתוצאה מהניתוח, שינוי בתחושת שדיים, ועוד.

סיבוך נוסף ודיי שכיח של ניתוח הגדלת חזה נקרא התקשות הקופסית. השתל המוחדר אל החזה הוא למעשה, גוף זר, וככזה נוצרת מסביבו קופסית, מעין צלקת העשויה רקמה הנקראת פיברוטית. הקופסית למעשה מייצבת את השתל ומקבעת אותו למקומו, ויש הטוענים כי היא משמשת מעין "חזייה פנימית" המאטה במקצת את קצב הצניחה של השד. הבעיה מתחילה כאשר הקופסית מתקשה יתר על המידה וגורמת לתחושת אי נוחות ולהתקשות של השדיים.

סיבוך אחר בהגדלת שדיים יכול להיות בעיה נפשית שמתעוררת לאחר הניתוח, כאשר נשים מסוימות מוצאות עצמן מתקשות עם תשומת הלב הרבה שהן מקבלות מגברים או בכלל מהסביבה. חלק מהנשים עוברות תהפוכות נפשיות הבאות לידי ביטוי בדיכאון או לחילופין בתחושת התרוממות ושמחה מוגזמת.

לאחר הגדלת חזה. כשבוע לאחר ניתוח הגדלת חזה ניתן לחזור לפעילות יום-יומית רגילה, הכוללת עבודה לא מאומצת. כמובן שלכל אישה קצב החלמה שונה, כך שמדובר בממוצע. במשך כשישה שבועות יש ללבוש באופן רצוף חזייה מיוחדת, והתוצאה הכמעט סופית מתקבלת כחודשיים-שלושה לאחר הניתוח. השיפור בעיצוב החזה נמשכים עד כשנה לאחר הניתוח עצמו. לאחר הגדלת חזה ישנם כאבים במשך כשבוע, עליהם ניתן להתגבר באמצעות משככי כאבים. כמו כן, לאחר ההגדלה אין לשכב על הבטן במשך כחודש ואף יותר.

ומה בנוגע לבדיקות סרטן השד? לאחר הגדלת חזה ניתן לבצע בדיקת ממוגרפיה לגילוי סרטן השד, אך בתהליך מעט שונה שלא כולל מחיצה חזקה של החזה.

הגדלת חזה והנקה. ככלל ניתן לומר שניתוח הגדלת חזה אינו פוגע בבלוטות החלב ובצינוריות המפרישות את החלב, ועל כן ניתן להניק לאחר הגדלת חזה. הסיבה לכך שאין פגיעה בהנקה היא שהשתל אינו מגיע לצינורות החלב, והוא נחשב בטוח מבחינת ההנקה הן עבור האישה והן עבור התינוק. עם זאת, במידה ועורכים את הניתוח בעת תקופת ההריון, ההנקה יכולה להיפגע כתוצאה משינויים שחלים בשדיים בתקופה זו.

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

הגדלת חזה, הקטנת חזה

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו ניתוחים פלסטיים, בחזה, הרמת חזה, הזרקת שומן לחזה, תיקון חזה א-סימטרי, חזה טובולרי, סוגי שתלים ועוד
הוספת הודעה לפורום
 
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
 • הרמת חזה ומשחת קלו קט
  הודיה
  25/06/2019

  היי ד"ר שיין,
  אני עברתי הרמת חזה לפני כשבועיים.
  מתי עדיף להתחיל להשתמש בקלו קט (המשחה להעלמת צלקות)? כמה זמן לאחר מועד הניתוח?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • קלוקוט על קו התפרים

  ד"ר אופיר שיין
  26/06/2019

  הי הודיה אני לא ממליץ על משחת קלו קוט למטופלות שלי משום שזו זריקת כסף. אם יש בעית ריפוי בצלקת (היפרטרופיה) יריעות סיליקון הן התשובה אם אין בעית ריפוי - היא תחלים נהדר לבד גם ללא קלו-קוט. בדרך כלל מקובל למרוח את המשחה רק לאחר שכל קוי התפרים נרפאו. לרוב כחודש לאחר הניתוח. ממליץ לך לקבל את אישור המנתח שלך.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח ושילוב של תרופות
  דנה
  26/06/2019

  היי. לא לוקחת תרופות באופן קבוע, לפני 7 חודשים עשיתי הפרייה אז היה סבב חד פעמי של זריקות הורמונים( משהו כמו שבוע בערך כל יום זריקה) כבר 7 חודשים לא עשיתי דבר לא הזרקתי כלום ולא לקחתי שום תרופה .מחר מתכננת לעשות החזרת עובר ולכן אצטרך להזריק זריקה חד פעמית של אוביטרול ( מתזמן ביוץ) ולאחר החזרה במידת הצורך נרות פרוגסטרון במשך שבועיים עד לבדיקת היריון. החלטתי שבמידה ולא נקלטת קובעת ישר ניתוח הוצאת שתלים וקפסולות . שאלתי כזאת האם תהיה בעיה לבצע את הניתוח לאחר התרופות האלה שלקחתי?זה דורש זמן המתנה? ( ממש לא בא לי להמתין.) יש איזשהו עניין בתרופות האלה? זה משפיע בצורה כלשהי על השדיים?יותר מאודה לך על מענה.אגב כבר עשיתי את הבדיקות הדרושות לפני הניתוח הכל תקין.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • בשעה טובה

  ד"ר אופיר שיין
  26/06/2019

  הי דנה בואי נחשוב חיובי ונקווה שתקלטי
  בכל מקרה - אין מניעה מלעבור ניתוח בהנתן שאינך בהריון ושלקחת את התרופות שהזכרת

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מה דעתך? שתלים וקפסולות
  דנה
  23/06/2019

  ניתוח הוצאת שתלים וקפסולות מתחת לשריר מצרפת את העבודה. חסר חלקים גדולים מאוד הרופא אמר שחלק מהם קילף ורק את החתיכות הדבוקות צרב. לא רגילות לראות עבודות כאלה. הלם
  אמר שהכל בחוץ זה נראה לא הגיוני. הבחורה שנותחה ביקשה צילום של בית החזה ולא צילם כי החתך קטן והתמונה חשוכה ??? (היה ללא הרמה) יכול להיות שיצא לו ככה כי הניתוח היה ללא הרמה וכשהחתך קטן קשה להוציא בחתיכה אחת? עד עכשיו כל הניתוחים שעשה היו עם הרמה והתוצאות היו מצוינות...זה הראשון ללא הרמה יש קשר? אם כך עדיף בכל מצב חתך גדול?


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • דעתך שתלים וקפסולות (תיקון)

  דנה
  23/06/2019

  מצרפת את תשובת הרופא( אומר שלא הייתה צריבה) מצרפת! זה הגיוני?דעתך המקצועית?


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • קפסולות ושתלים

  ד"ר אופיר שיין
  23/06/2019

  הי דנה קשה לי לחוות דעה על כך משום שחסרים לי נתונים. דבר אחד ברור - הרבה יותר קשה להוציא את הקופסית בשלמותה ו enblock ללא צלקות ההרמה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שתלים וקופסית

  דנה
  23/06/2019

  תוכל להגיד לי איזה פרטים חסרים לך? אדאג להשלים לך. ותוכל להסביר לי איך זה קשור להרמה ( יודעת שהחתך יותר גדול) אבל כדי להוציא נכון אפשר לעשות בכל מקרה חתך גדול אפילו שלא עושים הרמה. אני לא צריכה הרמה ולא הייתי רוצה שלא יבצעו טוב כיוון שהחתך קטן מעדיפה שיהיה גדול יותר ושיוציאו כמו שצריך.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הרחבה בנוגע להסרת קופסית מלאה

  ד"ר אופיר שיין
  24/06/2019

  אוכל לענות לך בהרחבה במהלך פגישת יעוץ. יום טוב.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שאלה לגבי הוצאת שתלים
  יעל
  20/06/2019

  היי, ראיתי אתמול בטפסים של הוצאת השתלים שכתוב שיש אפשרות להתבלבל ולחשוב שהצלקות הפנימיות/ החיצוניות זה בעצם גוש (בבדיקות הדמייה לאחר הוצאה) האם זה קורה יותר במצב שהשתלים היו מתחת לשריר? או מעל השריר? עניין הצלקות? היכן זה יכול להיראות יותר?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • טפסים

  ד"ר אופיר שיין
  20/06/2019

  הי יעל, אני לא מכיר את התופעה הזו ולכן לא רלוונטי האם השתל מעל או מתחת לשריר.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כמה שאלות על מושגים
  מיקה
  19/06/2019

  האם הקפסולה שמסביב לשתל נקראת רקמת צלקת או רקמת חיבור? או גם וגם? ☺

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • רקמת חיבור או צלקת

  ד"ר אופיר שיין
  20/06/2019

  הי מיקה - המושגים חופפים במקרה הזה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • קובץ נוסף מצורף!!! כסת"ח
  דנה
  18/06/2019

  בבקשה תסתכל בקובץ . בבקשה אם יש פה עניין של חוסר ניסיון נא לומר. זה ניתוח של פעם בחיים שאנחנו מעוניינות שיתבצע על הצד הטוב ביותר מרגיש כאילו משחקים איתנו ואנחנו כל כך סובלות . זה פשוט לא הגיוני עובדה שבחו"ל הרופאים המיומנים כן מתחייבים להוציא הכל. ואלה שלא פשוט לא הולכים אליהם!! קובץ מצורף בבקשה של מענה לגביי אפשרות להתבלבל ולראות את רקמות הצלקת כגידולים סרטניים


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ראי את התגובה שלי בהודעה הנוספת שלך

  ד"ר אופיר שיין
  18/06/2019

  ללא מילים

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כסת"ח

  דנה
  18/06/2019

  אשמח להסבר . לא הבנתי את תגובתך "ללא מילים" אשמח לדעתך המקצועית לגביי כל מה שכתבתי. הסבר לגביי סעיף מס' 16

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הסבר לללא מילים

  ד"ר אופיר שיין
  18/06/2019

  כתבתי שתקראי את מה שכתבתי לך בהודעה "כסת"ח פשוט בושה"

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • דר' מאיר כהן יו"ר האיגוד

  דנה
  19/06/2019

  היי דר שיין . אני יודעת שדר מאיר כהן יו"ר הוועדה אבל אתה חבר בוועדה וחשבתי שתוכל להביע את דעתך המקצועית לגביי 2 הסעיפים המדוברים. אבל נראה שאתה נמנע משום מה. אוקיי תודה בכל מקרה .

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כסת"ח פשוט בושה!!!!!!!!!
  דנה
  18/06/2019

  שלום ד"ר שיין הטופס הסכמה החדש להוצאת שתלים זה פשוט כסת"ח . להימנע מלהתייב להוציא הכל?? ואז להוסיף סעיף שאומר שרקמות הצלקת יכולות להתפרש כגידולים סרטניים ?? דבר שדורש ביופסיות ומעקבים מלחיצים ומיותרים. לאחר התייעצות עם רופאים בחו"ל שמבצעים ניתוח זה כבר שנים . לא שמעו מעולם על דבר כזה!!! והוסיפו שזה יכול לקרות כאשר לא מוציאים הכל ונשארים חתיכות. פשוט עוול נוראי . למה הפחד מלהתחייב להוציא אז פשוט תודו שיש פה חוסר ניסיון ונבצע את הניתוח בחו"ל מה זה הדבר הזה? מצרפת את תגובת הרופאים . אפשר לדעת מי עומד מאחוריי הטופס המגוחך הזה?


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שאלות בנוגע לטופסי הסכמה מדעת

  ד"ר אופיר שיין
  18/06/2019

  הי דנה, זה טופס הסכמה שהוציא האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בראשותו של דר׳ מאיר כהן. ממליץ להפנות את השאלות אל האיגוד.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כאב בשריר לאחר הגדלת חזה
  אלמה
  13/06/2019

  שלום, אני 6 שבועות אחרי הגדלת חזה מתחת לשריר. ההחלמה היתה קלה, היו כאבים רק בשד אחד שגם הם עברו כעבור מס ימים. אני ישנה רק על הגב לפי המלצת המנתח אבל לפני שבוע בערך ישנתי קצת על הצד ומאז אני מרגישה כאב בשריר כמו שריר תפוס בשד שהיה בו יותר רגישות. מפחדת שקרה נזק בגלל שישנתי על הצד. זה טבעי להרגיש שריר תפוס בשלב כזה? מה יכולה להיות הסיבה לזה והאם כדאי ללכת להבדק? תודה מראש!

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • כאבים בשד אחרי הגדלה

  ד"ר אופיר שיין
  18/06/2019

  הי אלמה, טבעי שיהיו כאבים כמו שאת מתארת בשלב זה של ההחלמה ולפעמים גם מעבר. אם הכאב מטריד ולא חולף - אפשר לפנות למנתח. לא סביר שגרמת נזק כלשהו. תתחדשי.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח ומה שבא אחריו
  מעיין
  17/06/2019

  הייי, רציתי לשאול האם לאחר ניתוח הוצאות שתלים וקפסולות יכולות להיווצר צלקות פנימיות שלא עוברות? שיכולות להיראות כמו גידול או סרטן?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • צלקות פנימיות

  ד"ר אופיר שיין
  17/06/2019

  הי מעיין, אני לא מכיר תופעה כזו שצלקות פנימיות אחרי הוצאת שתלים נראות כמו סרטן - את השאלה הזו צריך להפנות למומחה להדמיה (רנטגן).

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח ומה שבא אחריו..

  מעיין
  17/06/2019

  לאו דווקא כמו סרטן הכוונה שבגלל שלא יזהו בהדמייה שזה צלקת יעשו סתם ביופסייה וכאלה..?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הדמיה וחזה

  ד"ר אופיר שיין
  17/06/2019

  לא

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח ומה שבא אחריו..

  מעיין
  17/06/2019

  ד"ר שיין בטופס ההסכמה החדש להוצאת שתלים סעיף מס' 16 אומר שצלקות פנימיות וחיצוניות יכולות להתפרש כגידולים סרטניים וזה דורש מעקבים וביופסיות . מי עומד מאחוריי הסעיף הזה??? זה עוול נוראי לרשום דבר כזה מספיק הלחץ שלנו . למה להוסיף דבר כזה שאולי חסר בסיס!! מי שכתב את הסעיף הזה בדק את הנושא לעומק???? מצרפת את הסעיף.


  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אפשר בבקשה תגובה על השאלה?

  מעיין
  17/06/2019

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שאלות לגבי טפסי הסכמה

  ד"ר אופיר שיין
  18/06/2019

  זה טופס הסכמה של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ממליץ להפנות את השאלה אליהם.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • סיליקון והפתעותיו
  גילת
  11/06/2019

  היי. האם שמעת על סוג סרטן נוסף שקורה כתוצאה מהשתלים? דיווחו על עוד סוג סרטן חוץ מalcl

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • סרטן שד שנגרם כתוצאה מהשתלים שאינו ALCL

  ד"ר אופיר שיין
  11/06/2019

  לא מכיר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום