פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו אבחון שבץ, cva, אקו לב, קריש דם, אספירין, קומדין, סימני שבץ, שיקום אחרי אירוע מוחי, אפאזיה, נכות עוד

מנהל הפורום

ד``ר מרינה בוקסר
ד"ר מרינה בוקסר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר מרינה בוקסר ללא פרסום בפורום

• אירוע מוחי חשש לפרקינסון
    אתי כהן
    24/01/2022

שלום שמי אתי.היום אני בת 46. אני סובלת שנים. 20 שנה בערך בידיים קל.מאז התאונות מטופלת אצל פסיכיאטר מקבלת קלונקס וציפרלקס. יחסית.מאז המכה באוטובוס בפגיעת ראש.הרגשתי תוך יום יומיים בצוואר כתף זרוע ויד כאבים חזקים ורעידות קשות ביד ימין גם במנוחה גם בעמידה .בברכיים גם התחיל ליפני פחות מחודש מהתאונה הראשונה והשניה הרעידות יותר חזקות ביד מחודש שקיבלתי תאונה ראשונההבברכיים שלי ניצמדו באוטובוס בזמן הברקס סובלת.דיכאון חרדה הזיות שינה לא טובה אים סיוטים וטילטול ראש. דיבור הרבה ואחר כך רוק.סרחורות בחילות בעיה בקיבה עצירות שרוב הזמן היתה וגרמה לפיסטולה הליכה לא יציבה. איטית אים טיפ טיפה סחיבה בריחת שתן.תכיפות מתן שתן. בקיצור את רוב התסמינים חוץ מריח מריחה טוב בנתיים יש לצין שאבי בזמנו סבל 10 שנים מפרקינסון וגם סבתי מיצד האם גם.מבקשת כל הזמן מבקשת לעשות ביזמנו על מנת לגלות אים אכן יש את המחלה אך הרופא כרגע נימנע מילתת לי.הפסיכאטר נותן לי קלונקס וציפרלקס וביקש שאעשה דרך נורולוג בהמלצה שלא מיפוי מוח מקווה. יש לי תור מאוחר לעשות את זה אגב מיכוון שלא יכולתי לחכות פניתי לעמותה פרקינסון כדי שאולי אקבל לפחות את בדיקת רוק. ממשיכה לחכות בלא סבלנות
    אך לא רגועה עדין סובלת.ולחכות שלושה חודשים מילדעת אים יש לי אכן את המחלה הזאת בסוף. כי עדיף מוקדם מאשר מאוחר אנא הציעו לי מה לעשות (שולחת תמונה במנוחה אים זה יעזור ביכלל תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    אירוע מוחי חשש לפרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ראש
    דנה
    23/01/2022

שלום לך דר דוד של בן 30 מעשן לפייומיים הרגיש לא מרוכז לא מאופס הלך למיון עשו לו בדיקות דם לפני סיטי מןח עם חןמר ניגוד הסיטי יצא בסדר אבל רוצים לשלול דלקת ולעשות לו דיקור חןט שידרה עדין לא בטוח שיעשו לו רציתי לדעת יש לו ילד קטן בבית האם אחרי שעשו לו סיטי עם חומר ניגןד הוא יכול להתנהג רגיל בבית ללכת שירותיים עם בני הבית לנשק

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ראש

הוספת תגובה

תמונה

• שינה ו SFN - מתעורר מקור אחרי 4 שעות
    קובי
    23/01/2022

היי מזה 4 שנים אני סובל מנוירופתיה של סיבים דקים מתבטא בקור קיצוני בעיקר פלג גוף עליון ומחמיר בלילה כשאני נרדם לא משנה לאיזו טמפרטורה אכוון את החדתמתעורר אחרי 4 שעות מקמכת קור כמעין שהייתי בקרב שהכניסו לי מכות בו והסתובבתי מצד לצד כל הזמן ולא ישנתי עד שהתעוורררתי ממכת קור.. מהעבר השני אם אני מחמם את החדר יותר מדי אני מתעורר מחום בייחוד מתעורר מתופעת ווריקוצלה באשכים מה שמקשה עליי להגיע לטמפרטורה אחידה כהפלג גוף עליון כל הזמן מקר ובפלג גוף תחתון אני חייב להימנע מחימום יתר אי אפשר לישון ככה אי אשפרק לחיות הגוף לא מתקן את עצמו ואני מאבד מסת שרירי קואדינציה סיבולת לב ראייאה ככל שהזמן עובר המצב רק מחמיר ונהיה לי יותר קר והמכות קור שאני מתעורר מהן הן קשות יותר

מה אפשר לעשות ניסיתי את כל הליריקה ותרגילי רפואה משלימה ניסיתי הכל מהכל... גם מכון שינה הייתי ולא מצאו בעיה למרות ששם ישנתי והתעוררתי אחרי 4 שעות גםם..

מה אפשר לעשות ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    שינה ו SFN - מתעורר מקור אחרי 4 שעות

הוספת תגובה

תמונה

• כאב פנים אוזן וצוואר
    טליאן
    19/01/2022

שלום, עברתי לפני שנה טיפולי שיניים וחניכיים מורכביים צד ימין, ומאז התחילו כאבים בלסת ימין שריפה בהתקפים כאב משתנה כזה , דירות באוזן לפעמים קבוע עמום ולעיתים קרובות דקירות הכאב מתחת ללסת קרוב לצוואר והיום זה גם בצוואר בגרון לוע
    זה התחיל מיד חאחר הטיפולים בשיניים שתלים/ ועוד פעולות פולשניות, רציתי לדעתהאם הגיוני כל הכאבים האלה מטיפולי שיניים?! כאב בגרון לוע אוזן ולסת?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כאב פנים אוזן וצוואר

הוספת תגובה

תמונה

• הרגשה לא טובה. נימולים ועירפול חושי
    נמרוד
    13/01/2022

שלום רב. אני בן 43 וכבר תקופה לא קצרה שאני סובל מהרגשת האנג אובר קשה כל היום מרגיש כאילו לא מגיע לי חמצן אל המוח. נימולים קשים וצמרמורות באיזור הראש והקרקפת. עייפות ועירפול מנטלי חזק ביותר. לא מצפה לאיבחון מרחוק אלא רק אולי כיוון מה זה יכול להיות. תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הרגשה לא טובה. נימולים ועירפול חושי

הוספת תגובה

תמונה

• דימום מוחי לזוג באותו הזמן
    דקל לוי
    05/01/2022

איך ייתכן ששני אנשים גבר בן 70, אישה בת 67 , בריאים יחסית, חיים טוב ובאושר , באותה השעה סובלים מדימום מוחי, הגבר דימום עדין, מאושפז יומיים ומשוחרר, האשה דימום כבד בצקת ופגיעה קשה בגזע המוח
    בדיקות הדם יצאו תקינות
    אין סיכוי לשימוש בסמים

הוספת תגובה

תמונה

• קפיצות שרירים בכל הגוף ומה לעשות
    אבי
    30/12/2021

שלום ,בן 35 סובל מגיל צעיר מאוד מקפיצות שרירים בכל הגוף-תקופות שכן תקופות שפחות או יותר.
    לאחרונה שמתי לב שמאז החיסונים לקורונה יש לי יותר התקפי קפיצות שרירים שנמשכים לאורך זמן,יכול להיות ימים שלמים באוזן או ברגל שמאל מעל לברך ,מפריע מאוד...יש מה לעשות עם התופעה?

הוספת תגובה

תמונה

• סחרחורת בלתי פוסקת בעקבות צליפת שוט
    רבקה
    14/12/2021

שלום רב
    עברתי צליפת שוט ממש לא רצינית ב 2016 חודש אחרי התחיל לי גיהנום של סחרור בלתי נגמר מאז עשרות רופאים ובדיקות.
    בינהם eng שלא העלה בעיה משמעותית חריגה רק ממש מעט חולשת מבוך.
    ביצעתי ct מוח שיצא תקין עמוד שדרה גם
    אבל ב mri תוצאות אחרות לגמרי.
    מצרפת תשובה של mri פרטי שביצעתי למוח ועמוד שדרה צווארי.
    ניסיתי דיקור ניסיתי הידרותרפיה פיזיותרפיה וכירופרקטיקה אצל דר בכר ואין שום שיפור
    אין יום שאני לא מסתחררת מרגיש לי שהעיניים שלי לא יכולות לסבול תנועה מכל סוג
    זה מכניס אותי פשוט לדיכאון אני רק בת 2
    35 וממש סובלת אמא לילדים קטנים ולא מתפקדת
    חשבו שאולי זה מקור חרדה ואכן טופלתי בכדורים חזקים כמו סימבלטה ציפרלקס ואלטרולט אך עדיין ללא שום שיפור בסחרור אובדת עצות אין לי בעיה לעשות ניתוח כבר מחר בבוקר רק שהבעיה תיפתר.
    נוירולוג ראה את ה mri האחרון ולא ראה נזק נוירולוגי ואין מבחינתו טיפול.
    אני פשוט סובלת מרורים ולא מסוגלת להמשיך ככה.
    תחושת ריחוף וסחרור ורגישות לתזוזת ראש פשוט מעיקה עליי יום יום במשך 5 שנים ללא שעה 1 הפוגה.
    החלמתי מקורונה ב 1.9.21 מאז יש החמרה ותחושת שריפה בראש ובגפיים.
    לא ברור במה מדובר ומאיזה בעיה אני סובלת.
    האם להתעקש על בירור לטרשת נפוצה?
    מה זה הנגעים בחומר הלבן אני לא רגועה מהממצא הזה יחד עם סחרור של 5 שנים ללא הפסקה וללא שיפור עם טיפול.
    בטהיסטין וסטונרון לא עזרו לי לסחרור עוד שזה התחיל לפני מספר שנים
    בבקשה בבקשה נואשת לעזרה

הוספת תגובה

תמונה

• ביצעתי בדיקת EMG רגל ומעוניין בפענוח התוצאה
    אפרים מזור
    08/12/2021

שלום רב,
    יש לי פגיעה עיצבית בפמורל ואני סובל משריפה ונימול לאורך ירך רגל ימין (כתוצאה מניתוח ברגל ולקיחת שתל מהאגן).
    בנוסף יש לי התכווצויות שריר ברגל ימין באמצע הלילה.
    ביצעתי בדיקת EMG ולהלן סיכום התוצאה:

normal motor and sensory NCS in bilateral, tibial and sural n.n
    clinically suggestive of right lateral femoral cutaneous n.neuropathy after operation 30 yeara ago , recording the lateral femoral cutaneous n. is technically very difficult.

normal f-wave latencies.

needle EMG did not show abnormal spontaneous activity. MPUs were with nonactis neurogenic pattern in all selective muscles examined prominent in TA and Rectus fmeoris m.m. and less in GC m.m.

conclusion:
    there was no evidence of polyenuropathy of the lower extremities
    Normal F -wave latencies

clinically suggestive of Rigth Lateral femoral cutaneous n. neuropathy after operation 30 years ago' recording the lateral femoral cutaneous n. is technically very difficult .

chronic L4-L5>L5-S1 bilateral radiculopathy.

אשמח אם תוכלי לאמר לי מה המשמעות ?

הוספת תגובה

תמונה

• עשיתי לילד שלי בן 6 וחצי בדיקת eeg גם בערות.וגם בחסך שינה. ויצא בתשובה של החסך שינה גלי מוטורס מזה?
    בדיקת eeg בשינה
    25/11/2021

הוספת תגובה

תמונה

• משמעות תוצאות בדיקת MRI של המוח
    ראובן קציר
    19/11/2021

שלום רב

נודה על הסבר באשר למשמעות התוצאות, כמפורט בקובץ המצורף.

בתודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• TIA - אירוע מוחי חולף
    שמעון גור
    16/11/2021

הקריש שגרם ל - TIA. האם הוא ממשיך להסתובב בגוף או שהוא נעלם?

לקביעת תור
    סגירה
    TIA - אירוע מוחי חולף

הוספת תגובה

תמונה

• משמעות תוצאות בדיקת pet של המוח
    רובי
    03/11/2021

שלום רב
    מבקש הסבר משמעות הבדיקה שבוצעה לאשתי בעקבות מצבי בלבול קיצוניים חצור יציבות בהליכה,
    כמפורט בקובץ המצורף.

בתודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• פקקת ורידים או משהו אחר בעורקים
    גבר
    02/11/2021

היי ! אמא שלי בת 62 והיא חושדת שיש לה פקקת ורידים. זה מצב מסכן חיים ? מאתמול בערב היא מדברת על זה. היא נוטלת כדורים לדיכאון, היא לא מעשנת אבל היא בעלת עודף משקל. עם זאת, היא מסוגלת לאכול, לשתות, ללכת, לעלות במדרגות, גם מיד אחרי שהיא חשבה שיש לה את הפקקת היא אפילו שטפה את הרצפה. היא לא מתאמנת
    ( כושר גופני ), אין לה סרטן ועד אתמול למיטב ידיעתי וכנראה גם היום אין לה אי ספיקת לב, לא היה לה מעולם פקקת ורידים תסחיפית אבל אבא שלה הסתלק מהעולם בשנת 1990 והייתי אז נורא קטן ואמא שלה לפני 11 שנה אז אני לא זוכר אם גם הם סבלו מהתופעה הזאת. עם זאת, עדיין היא לא בשלב של התסחיף הריאתי ולכן היא לא חוותה עדיין קוצר נשימה (פתאומי או הדרגתי). כאב בחזה שמחמיר בשאיפה - אני בוחר להאמין שלא או התמוטטות פתאומית אבל מה לעשות ?
    יכול להיות שהסיכון שלה לסיים את חייה בגיל יחסית צעיר הוא יותר גדול, לא ?
    יכול להיות שיש לה משהו אחר בעורקים ?

הוספת תגובה

תמונה

• למי יש יותר סיכוי להיפגע בחומר הלבן במוח
    אשר
    27/10/2021

למי יש יותר סיכוי להיפגע בחומר הלבן במוח וגרם לדמנציה וסקולרית קשה לחשיפה לסיגריות או לחשיפה מרובה לטולאן

הוספת תגובה

תמונה