פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו אבחון שבץ, cva, אקו לב, קריש דם, אספירין, קומדין, סימני שבץ, שיקום אחרי אירוע מוחי, אפאזיה, נכות עוד

מנהל הפורום

ד``ר מרינה בוקסר
ד"ר מרינה בוקסר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר מרינה בוקסר ללא פרסום בפורום

• לעזרה מנורולוג בבקשה
    ברוך
    30/06/2022

הייה לי כאב ראש חד מאוד בצד שמאל .הייה לי כתוצאה מזה נימלול בשפתיים בצד שמאל וביד שמאל.
    לאחר כשעה שוב כמו כאב חד שוב באותו מקום.
    עשו לי ct ו cta mri. ואקו לב והולטר לב לא מצאו כלום.
    מה זה יכול להיות..?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    לעזרה מנורולוג בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בדיקת mri לא תקחנה
    אילנה
    25/06/2022

שלום רב,
    עשיתי לפני שלושה ימים mri מוח המעקב אחרי קברנומה שיש לי בצד הימני של הראש.
    בתשובה שקיבלתי היום אין שינוי מבחינת קברנומה אבל יש ממצא חדש בצד שמאל :
    "חדרים וחללים תת עכבישיים בטווח התקין.
    טלנגיקטזיה קפילרית קטנה פרונטלית שמאלית.
    קברנומה קטנה פרונטלית ימנית, אולי עם DVA בסמוך - יציבה, מודדת כ- 4 מ"מ."
    מה הכוונה לטלנגיקטזיה קפילרית קטנה פרונטלית שמאלית ?
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בדיקת mri לא תקחנה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובת MRI מוח-אודה לעזרה
    may
    19/06/2022

בוקר טוב, לאימי יש גידול שפיר במוח מזה 30 שנה. היא עוברת MRI מדי שנה והכל תקין. בבדיקה האחרונה התשובה היתה-פרנכימת המוח- מוקדים מרובים של אותות חריגים/זמני רלקסציה מאורכים בחומר הלבן עם מעורבות בולטת פרי וסופרה ונטריקולרית ובקורונה רדיאטה, החמרה ביחס לבדיקה קודמת. מה זה אומר בגדול? נראה רופא בשבוע הבא

לקביעת תור
    סגירה
    תשובת MRI מוח-אודה לעזרה

הוספת תגובה

תמונה

• היצרות בעורק ביזארי
    Rafi soha
    10/06/2022

האים ניתן לטפל בהצרות חמורה בעורק הביזאריס ,דרך צינתור?אימי לאחר ארוע מוחי,איך ניתן לטפל בהצרות בעורק ביזארי

לקביעת תור
    סגירה
    היצרות בעורק ביזארי

הוספת תגובה

תמונה

• שבץ מוחי האם לנסוע לחול
    דודו
    03/06/2022

שלום
    אמי בת 83 עברה אירוע שבץ מוחי קל
    לא פונתה לבי'ח
    עשתה צילום ct יצא טוב
    האם מותר לה לטוס לחול

לקביעת תור
    סגירה
    שבץ מוחי האם לנסוע לחול

הוספת תגובה

תמונה

• החמרה בנימול וקושי בהליכה
    שיר
    15/05/2022

בת 56 ברקע סכרת מאוזנת בתרופות ונרופתיה מאוזנת בליריקה בשבוע האחרון החמרה קשה.מתעוררת לפנות בוקר עם כאבי תופת ברגל כמו שוק חשמלי זרמים ושריפה לאורך הירך עד הקרסול,רמת כאב שלא היה לפני כן.אובדן שיווי משקל רעד
    עףעף עין שמאל תחושת כיווץ נוראי של גפה שמאלית ,נרגע רק לאחר ריבוי תנועה בשעות הצהרים.אבל חלקית.כל יום יותר גרוע הרופאה בחופשה בחול ונוירולוג בקופח רק עוד מס חודשים.אןרטופד רש דופלר שיהיה עוד חודשיים מה לעשות לגשת למיון?

הוספת תגובה

תמונה

• החמרה בנימול וקושי בהליכה
    שיר
    15/05/2022

בת 56 ברקע סכרת מאוזנת בתרופות ונרופתיה מאוזנת בליריקה בשבוע האחרון החמרה קשה.מתעוררת לפנות בוקר עם כאבי תופת ברגל כמו שוק חשמלי זרמים ושריפה לאורך הירך עד הקרסול,רמת כאב שלא היה לפני כן.אובדן שיווי משקל רעד
    עףעף עין שמאל תחושת כיווץ נוראי של גפה שמאלית ,נרגע רק לאחר ריבוי תנועה בשעות הצהרים.אבל חלקית.כל יום יותר גרוע הרופאה בחופשה בחול ונוירולוג בקופח רק עוד מס חודשים.אןרטופד רש דופלר שיהיה עוד חודשיים מה לעשות לגשת למיון?

הוספת תגובה

תמונה

• קושי להירדם, שאלה
    נטלי ג.
    14/05/2022

שלום רב,
    קורה לי לפעמים שאני נרדמת ומיד מתעוררת ואז נרדמת שוב ושוב מתעוררת וככה מספרמפעמים. יש לי כאילו חולשה בראש ודופק מהיר עד שאני קמה ממיטה ועושה סיבוב שתיים בראש ומיד אני מרגישה שכאילו כל הדם נאסף לע בראש זורם חזרה לגוף ולאחק נכאו אני נרדמם שינה רגוע
    ממה זה יכול להיות? האם לגשת לרופא? אם כן לאיזה?
    יש לציין שאני מקבל אלטרולט 10 לפני שינה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    קושי להירדם, שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש סיכוי לחזור ללכת באופן רגיל?
    להב
    11/05/2022

אבא שלי עבר אירוע מוחי (פעם אחת בגיל 30 ומשהו וחזר לעצמו במהרה ברוך השם) ופעם אחת לפני כעשרה חודשים כאשר היום הוא בן 55, היה עצמאי עבד מהבוקר עד הלילה ודיבר באופן רציף לפני האירוע, לאחר האירוע הוא לא מסוגל ללכת על רגל ימים רק באמצעות קב ובצורה מאוד מאוד איטית כי הוא לא באמת הולך על הרגל אלא בעצם גורר אותה למרות שהוא היה בשיקום מספר חודשים בלוינשטיין ומספר חודשים לאחר מכן במזרע, עדיין עד כה אין כל אפשרות להרים את הרגל וללכת למרות כל הניסיונות שלו לחזור ללכת רגיל ובנוסף נפגע לו קצת הדיבור, הוא מיואש לא רוצה לצאת מהבית כבר עשרה חודשים הוא יושב בבית מלבד הטיפולים וההליכות שעושה בשביל הטיפול האם יש דרך שהוא יחזור ללכת כרגיל? ללא כל עזרה ובצורה ממשית ללכת ולא גרירה של הרגל ופחד מנפילה והתנדנדות כל פעם? כואב לי הלב עליו בן אדם צעיר בגילו כבר עשרה חודשים לא רוצה לצאת מהבית והוא בדיכאון ממשי 😢

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקות eeg פתולוגיות
    אביטל איזנברג
    08/05/2022

בת 39 במעקב נוירולוגי עקב מיגרנות ועקב בדיקות eeg פתולוגיות שמופיעות לסירוגין. לפני כשלושה שבועות ביצעתי eeg ובו נכתב שהרקע סדיר וסימטרי ללא פעילות אפילפטיפורמית אבל צויין שמופיעות מס' אמפליטודות גבוהות עם ווריאנט של אלפא סקוויק.
    אשמח לדעת מה משמעות הדבר. פשוט התור שלי לנוירולוג הוא רק עוד מס' חודשים.
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    בדיקות eeg פתולוגיות

הוספת תגובה

תמונה

• דופ נשימה בשינה
    רמי
    26/04/2022

שלום דוקטור,
    אני בן 27 ויש לי דום נשימה חמור בשינה.
    אני ישן אצל בת זוגתי פעם פעמיים בשבוע, ושאני ישן אצלה אני ישן בלי המכשיר, מה שגורם לי לא לישון טוב בלילה, אבל תמיד יום למחרת אחרי שאנחנו ישנים ביחד אני חוזר הביתה וישן עוד איזה ארבע שעות עם המכשיר(זה בדרך כלל בסופשים) כדי לא להיות עייף במשך היום.
    תמיד יש לי קצת כאבי ראש אחרי שאני ישן אצלה אבל זה עובר במשך היום, השאלה שלי היא האם אני פוגע במוחי בזה שאני ישן ללא המכשיר(למרות שאני משלים את השעות שינה בבית שלי עם המכשיר)בגלל החוסר חמצן שהגוף נמצא בו בשינה בלי הסיפאפ(לפי המד סטורציה שאני ישן ללא המכשיר החמצן בגופי נע בין 88-95) כאילו אני לא מרגיש עייף כי אני כן משלים תשעות שינה אלה אני פשוט חושב שהחוסר חמצן כתוצאה מהדום נשימה פוגע במוח, האם זה נכון?

לקביעת תור
    סגירה
    דופ נשימה בשינה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפולים משלימים לטיפול בכאב עצבי
    ולד
    26/04/2022

שלום,
    זוגתי מקבלת קוקטייל נרחב של כדורים לטיפול ב-trigeminal neuropathic pain. מלבד זאת, אילו טיפולים משלימים יוכלו לעזור לכאב בצוואר, בעורף ובין השכמות?
    תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• שיתוק בפנים בחצי פנים
    שי
    25/04/2022

שלום אני בת 23 מחלת רקע מחלה אוטאימונית alps
    בחודש בפבואר התגלה אצלי ממצא בנזופרינקס נלקח ביופסיה היה לחץ כבד על אוזן שמאל ולאחר שבוע התגלה תסמונת בל במד שמאל שלב 4 לאחר שבועיים וחצי הכל נעלם אחרי לקיחה סטוראידים.
    בשל איבוד הביופסיה עשיתי שוב ביופסיה ו4 ימים לאחר מכן שוב שיתוק בחצי פנים צד שמאל וירידה משמעתית בשמיעה (עשיתי בדיקה שמיעה ביקשו שיקום שמעתי) .
    עבר לאחר שבועיים עם לקיחת סטוראידים .
    לאחר שבועיים התחיל לי כאבי ראש חזקים אי יכולת ללכת ללא קבים (איבוד שיווי משקל עם הרגליים והיידים שניסיתי לא ליפול על הפרצוף התרסקות כי היידים גם לא הצליחו להחזיק) שמיעה שירדה משמעותית והיום שחזר שוב השיתוק בחצי פנים וגם העין מאוד קופצת ורואה שחור כזה,
    נעשה mri נאמר שתקין.
    עוד לא קיבלתי תשובה של ביופסיה השנייה.
    במיון חשדו
    במחלה אוטאימונית בעצבים הפריפרים?
    אשמח לעזרה איך להתקדם מפה תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שיתוק בפנים בחצי פנים

הוספת תגובה

תמונה

• פורום פגועי ראש
    מיטל כהן
    03/04/2022

היי
    אשמח לדעת האם קיים פורום תמיכה לפגועי ראש..
    כדי לא להרגיש בודדה בנושא הרגיש הזה

לקביעת תור
    סגירה
    פורום פגועי ראש

הוספת תגובה

תמונה

• פורום פגועי ראש

מיכל
    17/04/2022

אשמח לדעת גם האם קיים פורום לפגועי ראש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קפרה והורמון אסטרדיול
    בר
    12/04/2022

שלום,
    אני במעקב אצל רופא הנשים בערך שבועיים בגלל מחזור לא סדיר. הוא שלח אותי לבדיקת דם פרופיל הורמונלי והורמון אסטרדיול מופיע ברמות מאוד גבוהות כבר 3 פעמים (מעל 2000), גם בזמן נטילת גלולות, גם אחרי הפסקה של 3 ימים. אני נוטלת גלולות קלייר (כרגע בהוראתו הפסקתי ואחזור על הבדיקות אחרי שבועיים בלי), ולוקחת לוותרים 750 מ"ג פעמיים ביום.
    הוא חושב שאולי זה קשור לתרופת הקפרה/לוותרים.
    האם ידוע על קשר כזה בין לוותרים להורמונים? ייתכן שהלוותרים הוא זה שמשפיע על התוצאה ושצריך להחליף תרופה?

לקביעת תור
    סגירה
    קפרה והורמון אסטרדיול

הוספת תגובה

תמונה