בעיה בעין בילדה שנולדה עם חך שסוע

מנהל הפורום

ד״ר דוד לשם
ד״ר דוד לשם
לקביעת תור אצל ד״ר דוד לשם ללא פרסום בפורום

• בעיה בעין בילדה שנולדה עם חך שסוע
    זיו
    24/09/2019

שלום רב,
    הבת שלי בת 11.5, נולדה עם חך שסוע מלא ועברה ניתוח איחוי בגיל שנה וחצי. בשנים האחרונות שמנו לב שהחלק הלבן של העין שמסביב לאישון, בעין אחת גדול יותר מאשר בעין השניה. היום בעידן הסלפי התמידי שהן עסוקות בו זה גם בולט לה מאוד ומפריע לה כי נראה שיש לה עין אחת גדולה ואחת קטנה. לפני מספר שנים כשהייתי בעצמי אצל רופא עיניים ושאלתי לגבי זה, אמר לי הרופא שבגלל שבניתוח החך בעצם משכו חלק מכל צד אז נוצר מצב שבעצם בצד אחד המשיכה הייתה גדולה יותר אבל כי לא מדובר בבעיית ראיה אלא במשהו שכירורגיה פלסטית יכולה לטפל בו. מכיוון שהבת שלי עברה המון ניתוחים כשהייתה קטנה, לא עשיתי עם זה כלום עד עכשיו אבל כעת שהיא בת 11.5 זה מפריע לה והשאלה שלי היא מה ניתן באמת לעשות, האם זה באמת רק לטיפול של מנתח פלסטי או שצריך להיות מטופל ע"י רופא עיניים. אני לא כל כך יודעת לאן לפנות? אשמח לשמוע האם נתקלת במצב כזה פעם?
    תודה רבה רבה
    זיו

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בעיה בעין

ד''ר דוד לשם
    24/09/2019

שלום זיו,
    לדעתי אין קשר בין ניתוח השפה לצורת העין.
    ממליץ לפנות ליעוץ נוסף לרופא עיניים וכירורג פלסטי.
    בהצלחה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו