בירור לגבי גבס לאוסטאופורוזיס

מנהל הפורום

ד"ר עדי מור
ד"ר עדי מור
053-6834473
לקביעת תור אצל ד"ר עדי מור
053-6834473 ללא פרסום בפורום

• בירור לגבי גבס לאוסטאופורוזיס
    יאנה
    11/06/2019

שלום, אני פונה לגבי אמא שלי. יש לה כאבים בשורש כף היד ימין כחודש. מקרין גם לכף היד וגם לאצבאעת. אסור לה כדורים כמו אדוויל, נורופן , ארקוקסיה, זריקות וולטרן כו'. היה לה 4 פעמים ארוע מוחי, איספיקת כליות. היינו אצל אורטופד והוא שם לה גבס וסד לשבועיים. רציתי להתייעץ. תודה מראש

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי מור - 053-6834473

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הערכת כאב ביד

ד"ר עדי מור
    11/06/2019

שלום, אתה מוזמן ליצור איתי קשר, אשמח לבדוק ולייעץ.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בשורש כף היד

יובל
    12/06/2019

היי יאנה, יש לי חבר בסביבות גיל ה-50 שמשתמש בדנסיטי וזה עוזר לו נגד כאבים בשורש כף היד. לדעתי כדאי לך לנסות את זה, לפי מה שהבנתי היתרון שלו הוא בכך שהוא נספג בגוף טוב יותר מתוספי הסידן האחרים.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יובל גם לי זה מאוד עזר!

אסתר
    12/06/2019

דנסיטי אחרי חודשיים הציל אותי מכאבים של שנים וחייבת לציין שלפני כן לקחתי סידן הספיגה שלו כנראה שונה בהחלט מצטרפת להמלצה שווה לנסות 3 חודשים בשביל לחוש שינוי

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו