כאבים בבסיס מסרק 5

מנהל הפורום

ד"ר עדי מור
ד"ר עדי מור
053-6834473
לקביעת תור אצל ד"ר עדי מור
053-6834473 ללא פרסום בפורום

• כאבים בבסיס מסרק 5
    אלה
    07/02/2020

היי, אני עולה לעמידות ידיים (בהעברת משקל) כאשר בזווית מסויימת אני נשענת על צד כף היד. לפני כחצי שנה אובחנתי עם דלקת בגיד ונחתי 3 חודשים. כעת, התחילו כאבים שונים, נראה שעצם על גב כף היד בקו הזרת בולטת מאוד ויש נפיחות מאחורה בכרית כף היד. רטנגן - יצא תקין, אך האולטראסונד הראה שאין סימן לדלקתיות ועם זאת רשם- ״אי סדירות קורטיקלית מקומית מסרק 5״. רציתי לדעת מה זה אומר? האורטופד הפנה אותי למיפוי עצמות ו ct, ורשם שיש לי כאב בבסיס מסרק 5 אספקט גבי, רגישות נקודתית אספקט אולנרי נהמט. אני במנוחה 4 שבועות מאז שהתחיל ועדין כואב לי באיזור שצוין (מצ״ב תמונה). אני עובדת עם הגוף ועל כן הנושא חשוב לי להבין מה זה יכול להיות ומה משך ואופציות הטיפול תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי מור - 053-6834473

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה: כאבים בבסיס מסרק 5

ד"ר עדי מור
    07/02/2020

שלום, חכי עם המיפוי, לדעתי לא יקדם כ"כ, גשי להבדק תחילה אצל מומחה יד. חסר עדיין מידע בתאור שנתת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בבסיס מסרק 5

אלה
    07/02/2020

תודה על המענה המהיר :) האורטופד שהייתי אצלו הוא כירורג כף יד. בכל מקרה אשמח לדעת מה זה - אי סדירות קורטיקלית? ואיזה מידע חסר לדעתך בתיאור שנתתי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

ד"ר עדי מור
    07/02/2020

התשובה ארוכה ממה שניתן לכתוב בהודעה. את מוזמנת לתאם תור אצלי במרפאת יד בבית חולים השרון

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו