הקפאת עוברים יום לאחר השאיבה

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• הקפאת עוברים יום לאחר השאיבה
    דנה
    18/04/2019

שלום,
    בת 42 מיועדת לתהליך פונדקאות. החלטתי עכשיו לנסות לעשות שאיבה נוספת כדי "לצבור" עוברים נוספים ממה שיש לי כבר , כדי שיחזירו לפונדקאית. אתמול עשיתי שאיבה. נשאבו 18 זקיקים. היום התקשרו אלי מאסותא להגיד לי שבינתיים הופרו שני עוברים והקפיאו אותם. ושבהמשך יגידו לי אם תהיינה הפריות נוספות.אני ממש לא מצליחה להבין ממתי מקפיאם עוברים ביום השני?? האם זה כדי להמנע ממצב שלא יהיו עוברים כלל? כשעשיתי הפריות בעבר תמיד הקפיאו ביום השלישי או החמישי. מעולם לא שמעתי על יום שני. לי זה נשמע כמו עוברים לא טובים שהקפיאו אותם מהר סתם העיקר שיהיה משהו.. האם אני טועה? האם נתקלתם בדבר כזה? אגב, הכל נעשה באיקסי למרות שהזרע תקין..כנראה בגלל הגיל שלי..
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הקפאה

פרופ' דוד בידר
    18/04/2019

זוהי שיטה ישנה שהייתה מקובלת כאשר היינו עושים הקפאה איטית.
    היום משתמשים בהקפאה מהירה וזה לא מתאים ליום אחרי השאיבה.
    כל המחזור הזה לא היה תקין.עלי לציין שפונדקאות מביציות בגילך לא מקובל בעולם היות והסיכויים נמוכים להריון.כדי להבין מה קרה צריך לראות איך הלך הפרוטוקול ומה הפרופיל ההורמונלי שלך בוסת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו