תוצאות פרופיל הורמונלי - בירור

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• תוצאות פרופיל הורמונלי - בירור
    יולי
    11/05/2019

עשיתי בדיקת פרופיל הורמונלי שבו קיבלתי באסטרדיול תוצאה של 343, הבנתי שזה מעל הנורמה (שהיא 200) ומצביע על רזרבה שחלתית נמוכה, האם זה נכון? הבדיקה נעשתה חודש אחרי הפסקת גלולות.
    בנוסף עשיתי בדיקת Amh בה קיבלתי תוצאה של 4.1, שזה אמור להצביע על רזרבה שחלתית גבוהה אם אני מבינה נכון? (הבדיקה נעשתה בזמן לקיחת גלולות, לא יודעת אם זה רלוונטי)
    האם התוצאות לא סותרות? אשמח לדעתך איך להתייחס לזה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פאופיל

פרופ' דוד בידר
    11/05/2019

לא לוקחים בדיקות תחת גלולות.
    מה שעשית זה לא פרופיל הורמונלי.
    פרופיל הורמונלי עושים בוסת לא אחרי גלולות ובודקים את כל ההורמונים שצריך לבדוק ולא AMH.
    כמו כן תמיד תצייני את הגיל שלך.
    למה לקחת גלולות ומי אמר לך לעשות הבדיקות האלו שלא אומרות כלום?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות פרופיל הורמונלי-המשך

יולי
    11/05/2019

עשיתי את הבדיקות חודש אחרי שהפסקתי עם הגלולות ביום הרביעי לוסת (וסת שנייה אחרי הפסקת גלולות), עשיתי את כל הפרופיל ההורמונלי לפי ההפנייה, היו שם את כל ההורמונים פשוט כתבתי פה רק על תוצאה ספציפית שהורידה אותי.
    לגבי הAMH, עשיתי את זה בבדיקה נפרדת חודש לפני (בזמן שהייתי עדיין על גלולות- לא אמרו לי שיש לזה השפעה, האם זה לא נכון?)
    הגיל שלי הוא 35
    תודה רבה על התשובות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרופיל

פרופ' דוד בידר
    11/05/2019

צריכה לכתוב את כל הפרופיל וכדאי לחזור על הבדיקות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו