בעקבות ביקור במעבדה התברר שהמידע הקודם לא היה נכון!

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• בעקבות ביקור במעבדה התברר שהמידע הקודם לא היה נכון!
    אלון
    17/05/2019

בוקר טוב
    הייתי במעבדה והתברר שמה שכתבתי עד עכשיו לא היה נכון!
    ראשית מה שהתברר זה שהאיקסי בוצע שעתיים אחרי השאיבה(שהיתה ב12.5 ב10 בבוקר)ומה שחשוב הוא-שמה שהוחזר ב15.5 ב8 בבוקר זה עובר בן 2 תאים.ולא מה שרשמתי עד עכשיו שהוחזר עובר שלא התחלק בכלל(כי כך בטעות חשבתי על סמך דיברי הרופא ביום ההחזרה שהוא מחזיר למרות שלא היתה חלוקה כי בגוף יש סיכוי שזה יתחלק.כעת מתברר שמה שהרופא התכוון זה שהחלוקה לא היתה בקצב המקובל בנקודת הזמן של ההחזרה).
    אז אם זה כך יש סיכויים?הסיכוי הוא מעל 0 אחוז?גם אם זה 2 אחוז זה"בסדר"ומה שאני רוצה לוודא בשלב הזה -זה שזה לא 0 מוחלט.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מעבדה

פרופ' דוד בידר
    17/05/2019

אני חושב שאתה לא מדייק ושלא מדובר בעובר בין שני תאים אלא מדובר בהפריה שנקרא 2PN.
    זה הפריה שלא מתפתחת.
    בכל אופן עובר בין 2 תאים ביום 3 הוא עובר שלא מתאים להחזרה והי מריך לחכות לראות , עוד יום לפחות אם יש התפתחות.
    ככה שאתה מבין מה הסיכויים.
    בכל אופן איך היה הביקור?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הביקור במעבדה

אלון
    17/05/2019

היה בסדר גמור מהבחינב הזאת שזה נתן לי תיקווה שהסיכוי הוא לא 0 מוחלט

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו