סיכויים ללידה תקינה בשל גיל

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• סיכויים ללידה תקינה בשל גיל
    דנה
    01/12/2019

שלום,
    יש הרבה איזכורים על הסיכוי של אישה מבוגרת להיכנס להריון. אבל רציתי לשאול שאלה קצת שונה. אני בת 41.5 ויש לי ילד בן 8 שנולד בניתוח קיסרי. עשיתי לאחרונה החזרה והבטא יצאה חיובית. ברצוני לדעת מה הסיכויים שהעובר יתפתח תקין ויוולד תינוק בריא לאחר שכבר יש הריון בהתחלה. עדיין הסיכויים מאוד נמוכים? אם כן, מהם?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מאחר ושיעור ההפלות בגיל זה הנו גבוה הסיכוי ללידת חיי בריא הנה בגבולות 50%

פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
    02/12/2019

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה, אשמח להבהרה..

דנה
    02/12/2019

בעיקרון הרי מדובר בגיל הזה על 10% סיכוי פלוס מינוס - אז זה בעצם כולל בתוכו את הסיכוי של בכלל להכינס להריון? ואם אני כבר בהריון אז זה מעלה את הסיכוי ל-50% ללידת חי בריא? זה נשמע יחסית מצויין!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכוונה ל-50% מההריונות שמתקבלים מסתיימים בהפלה מה שמפחית את הסיכוי שמימלא נמוך ללידת חיי

פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
    02/12/2019

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו