בהתחלת סבב פוריות חדש

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• בהתחלת סבב פוריות חדש
    טלי
    25/01/2021

קיבלתי מחזור עשיתי היום בדיקות דם ואולטרסאונד לפני התחלת סבב נוסף לפי בקשת הרופא ויצא לי כך: אסטרדיול 177.87
    פרוגסטרון 0.31
    Lh 6.3
    אולטרסאונד יצא דווקא 2 זקיקים גודל 13 ו 27 מ"מ הרופא אמר לא להתחיל טיפול ושהציסטות פעילות . ולחזור בעוד כמה ימים על הבדיקות
    יכול להסביר לי בשפה פשוטה מה הכוונה למה לא להתחיל טיפול לפי הרופא? אני דווקא חשבתי שזה טוב שיצאו זקיקים.. בבקשה אם תוכל להסביר לי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בהתחלת סבב פוריות חדש

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בהתחלת

פרופ' דוד בידר
    25/01/2021

זקיקים לא צריכים להיות בזמן הוסת.
    בזמן הוסת השחלות צריכות להראות רק זקיקים קטנים.
    בכל אופן עקב בדיקות הדם שעשית אפשר היה להתחיל טיפול.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

טלי
    25/01/2021

באמת יכולתי כן להתחיל? אז למה הוא לא מאפשר ..
    מה זה שחלות פובלציסטיות .. לא הבנתי ממנו כלום גם לא טורח להסביר יותר מידי.. אולי בגלל שהיו זקיקים שקצת גדולים הוא לא רצה ?
    והוא אמר לי לחזור על בדיקות בחמישי ? אני יוכל להתחיל טיפול בחמישי שכבר המחזור יסתיים או לקראת סופו? אני יודעת שטיפול מתחיל עם תחילת המחזור .. אז זה כן אפשר ?
    אשמח שתסביר לי קצת.. שלא אלך סתם שוב לעשות בדיקות
    חשוב לי הזמן לכן שואלת אותך. תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תיקון להמשך השאלה

טלי
    25/01/2021

סליחה התכוונתי מה זה ציסטות פעילות ( לא שחלות פוב.. לא יודעת מאיפה הבאתי את זה ) כמו מה שרשמתי לך בתחילת השאלה ואשמח שתענה על המשך השאלה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

פרופ' דוד בידר
    25/01/2021

שחלות פוליציסטיות זה שכאשר יש הרבה זקיקים קטנים והוסת באה כל מספר חודשים.
    אפשר להתחיל גם ביום 5.
    לכל רופא יש את הגישה שלו להבנת הטיפולים ודורא חשוב שיסביר לך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ציסטות פעילות תיקנתי את כל השאלה

טלי
    25/01/2021

סליחה כנראה לא הבנת אותי ותיקנתי ציסטות פעילות היה התיקון, סליחה על הבלבול ולכן שוב אשאל :
    אמרת שיכולתי כן להתחיל את הטיפול באמת יכולתי כן להתחיל? אז למה הוא לא מאפשר ..?
    מה זה ציסטות פעילות.. לא הבנתי ממנו כלום גם לא טורח להסביר יותר מידי.. אולי בגלל שהיו זקיקים שקצת גדולים הוא לא רצה ?
    והוא אמר לי לחזור על בדיקות בחמישי ? האם אני יוכל להתחיל טיפול בחמישי שכבר המחזור יסתיים או לקראת סופו? אני יודעת שטיפול מתחיל עם תחילת המחזור .. אז זה כן אפשר ?
    אשמח שתסביר לי קצת.. שלא אלך סתם שוב לעשות בדיקות
    חשוב לי הזמן לכן שואלת אותך. תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ציסטות

פרופ' דוד בידר
    25/01/2021

הרופא שלך רוצה ש הציסטות ירדו בגוגל לפני טיפול וזה דבר מקובל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סבב הטיפול והמחזור המשך

טלי
    25/01/2021

וזה בסדר לחכות עד יום חמישי (אם בכלל הן ירדו עד אז) בשביל להתחיל טיפול כי אז אולי כבר לא אהיה במחזור.. (והסבב אמור להתחיל בקבלת ובתקופת המחזור). מה אתה אומר?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו