הומלץ לי לבצע לפני ההיריון תפר צווארי בלפרסקופיה

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• הומלץ לי לבצע לפני ההיריון תפר צווארי בלפרסקופיה
    טלי
    24/11/2021

שלום. אני בת 32 וברקע אנדומטריוזיס והפלות רבות . עקב מס'הפלות ספטיות כאשר האחרונה היתה לאחר תפר צווארי (זיהום במי שפיר). הומלץ לי לבצע לפני ההריון תפר צווארי בלפרסקופיה. (עקב החשד שהגוף מזהה את התפר כגוף זר). השאלה מה הסיכונים בהריון בתפר מהסוג הזה ? האם הסיכונים זהים כמו בתפר צווארי רגיל ?
    האם במידה וקיים היפרדות שליה אז המצב מסוכן יותר בתפר מהסוג הזה ?(כי בעבר היה לי היפרדות שליה )ובנוסף...מה עושים במצב של צירים ? ההתיחסות ג"כ זהה כמו לתפר רגיל ?אודה למענה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• היריון אצלך הוא תמיד בסיכון גבוה להתפתחות זיהומים

פרופ' דוד בידר
    24/11/2021

הריון אצלך הוא תמיד בסיכון גבוה להתפתחות זיהומים, צירים וכדומה והשאלה עד כמה את מוכנה, למרות הסיבוכים, להריון נוסף.
    בכל מקרה תמיד אםשר להוציא הצפר ותמיד אפשר לסיים הלידה בניתוח קיסרי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם באמת סוג התפר הזה יכול למנוע זיהום

אני
    24/11/2021

כן. ההריון שלי בסיכון..הומלץ לי כמובן גם על פונדקאות .. החשש שלי גם בסוג התפר הזה שאין הרבה מידע ונסיון בארץ. ובמצב של זיהום בשבוע מוקדם בשליש שניי ... (כמו שהיה בהריון האחרון ) אצטרך קיסרי. השאלה האם באמת סוג התפר הזה יכול למנוע זיהום ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא תמיד התפר הוא מקור הזיהום

פרופ' דוד בידר
    24/11/2021

לא תמיד התפר הוא מקור הזיהום.
    הזיהום נוצר כשקרומי מי השפיר מזדהמים עקב צוואר פתוח.
    פונדקאות זוהי עיצה טובה.
    תמיד אפשר להוציא התפר, גם בשבוע מוקדם .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו