תוצאות בדיקות קרישה ויציאה מהטווח

מנהל הפורום

פרופ` דוד בידר
פרופ' דוד בידר
פרופ` יעקב (ג`קי) אשכנזי
פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
לקביעת תור אצל פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי ללא פרסום בפורום

• תוצאות בדיקות קרישה ויציאה מהטווח
    לאה
    25/11/2021

בוקר טוב 😊

קיבלתי הנחיה לעשות בדיקות קרישה מאחר והיו לי כמה החזרות שלא הצליחו ורצו לבדוק הכל כולל היסטרוסקופיה שיצאה תקינה.
    בבדיקות יש הרבה יציאות מהטוח מצורפות בזאת אשמח לדעת מזה אומר ואם יש בעיה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קרישיות LAC RRVT גבוה

פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
    27/11/2021

RVVT היא בדיקה לזיהוי לופוס אנטיקואגולנט. אלה נוגדנים הקשורים בקרישיות יתר. הנוגדנים האלה קשורים בלופוס, אך אין בהם בכדי לאבחן את המחלה. נוכחותם יכולה לתמוך באבחנה. אך על מנת לאבחן לופוס צריכים להתקיים קריטריונים נוספים. RVVT (קיצור של Russell Viper Venom Test) היא שיטה לזיהוי הנוגדנים. ערך של מעל 1.2 נחשב חיובי, זאת אומרת שיש נוגדנים. עם זאת, דרוש כעת מבחן נוסף שיאשר את הממצא. אם ישנם נוגדנים מסוג לופוס אנטיקואגולנט זה אומר שתצטרכי לקחת נוגדי קרישה. קיום הנוגדנים, גם ללא אבחנה של לופוס, מצריך טיפול בנוגד קרישה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לפי מה שאתה אומר יש לי קרישיות יתר

לאה
    27/11/2021

ד"ר אז לפי מה שאתה אומר יש לי קרישיות יתר?..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האפשרות קיימת לקרישיות יתר

פרופ' יעקב (ג'קי) אשכנזי
    28/11/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו