בעיה כפילות בראיה לאחר התאמת משקפיים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בעיה כפילות בראיה לאחר התאמת משקפיים
    מיכל
    28/01/2020

הייתי אצל אופטומטריסט בעקבות המלצתה של הרופאת עיניים שלי כיון שהתלוננתי על כפילות בראייה המספר השתנה והאופטומטריסט התאים לי משקפים והראייה השתפרה אולם הכפילות מדי פעם מופיעה מה עלי לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• בעייה בראייה

מיכל
    28/01/2020

עניין הכפילות יושב אצלי במיוחד כאשר אני מסתכלת בטלויזיה שהיא גבוהה בקיר אם אני מסתכלת ישר זה "נעלם" לפעמים גם יש לי תחושה של פזילה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית ראייה המשך

מיכל
    28/01/2020

לא ציינתי בשעין ימין היה לי אירוע של קרע ברשתית שטופל באמצעות לייזר כמו כן עברתי ניתוח קטרקט בשתי העיניים והפרדות רשתית בעין שמאל והראייה עם השנים השתפרה מאוד אבל הראייה בעין ימין אני רואה באמצעות משקפים אבל התמונה עקומה כיצד ניתן לטפל גם בזה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב,

ד``ר אורי מלר
    29/01/2020

שלום
    איך ניתן להשיב על כל זה ללא בדיקה?
    יש לגשת להבדק ע״י רופא עיניים ולראות במה מדובר.
    לעיתים יש פתרון אותו הרופא יוכל להציע ולעיתים ישנם מצבים ללא פתרון אבל ללא בדיקה לא ניתן להתקדם
    בהצלחה, ד"ר אורי מלר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו