פורום הסרת משקפיים בלייזר - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים עמו ניתוח לתיקון הראייה, אינטרלאסיק, EBK, PRK, צילינדר, השתלת עדשה, מולטיפוקל, קטרקט, חזרה של מספר ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לבדיקת התאמה ללא עלות מלא/י פרטיך

• ניתוח prk לאחר זיהום בקרנית
    גל
    12/10/2020

היי, לפני בערך חצי שנה סבלתי מזיהום בקרנית עקב שימוש לא נכון בעדשות מגע. טופלתי בטיפות ווגמוקס והחלמתי. לפני כחודש ביצעתי בדיקת התאמה ונמצאתי מתאימה לניתוח prk עקב מבנה קרנית דק. לפי הרופא שבדק אותי אין ממה לחשוש למרות שנשארה צלקת מזערית בקרנית. האם באמת אין לי ממה לחשוש?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לבדיקת התאמה
    סגירה
    ניתוח prk לאחר זיהום בקרנית

הוספת תגובה

תמונה

• קרנית דקה ומספר מאוד גבוה בעיניים
    לינוי
    11/10/2020

שלום רב!
    לאחר בדיקת התאמה במספר מקומות ( הדסה, אסותא וcare( , כולם אמרו שאני מתאימה לניתוח . אך יש לי קרנית דקה של 180 190 והמספרים שלי הם בסביבות ה 10- , כמובן הוסבר לי שיש לי את האופציה לניתוח פעם אחת בחיים . האם לדעתך תקין לעבור ניתוח עם הנתונים האלה ? ומה כדאי לקחת בחשבון ?
    אציין כי מרכיבה עדשות מגע כ12 שנים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• ניקיון העיניים מהפרשות לאחר הניתוח
    עידן
    27/09/2020

היי איך ניתן לנקות את העניים מהפרשות עד כשבוע לאחר הניתוח (כשעטד אסור מים בעניים)?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי סוג ניתוח אינטראלאסיק ו-prk
    אורפז
    12/09/2020

שלום רב,
    נמצאתי מתאימה במכון עיניים גם לניתוח אינטראלאסיק וגם לניתוח prk.
    אני בת 25, עם מספרים -2.75 ו-3 וצילינדר של 1 ושל 0.5 בעיניים. הקרנית שלי עבה ולכן אני מתאימה ל-2 הסוגים.
    אני אומנם לא עוסקת בספורט אתגרי אבל אני כן רואה את עצמי עושה אטרקציות כמו בנג׳י, אופנוע ים וכו׳. הרופאה המליצה לי על אינטרלאסיק ואני חוששת מאוד מהניתוח בשל העובדה שהמתלה בקרנית לעולם לא יתאחה עד הסוף.
    כשניסיתי לחקור מה זה אומר הם אמרו שאני צריכה ״להשתדל לא לקבל מכה חזקה בעין״. כרגע בגלל הלחץ בחרתי בניתוח prk שזמן ההחלמה שלו מלחיץ אותי גם כן. בגלל ההתלבטות הרבה יש לי 2 שאלות:

1. האם המתלה אף פעם לא יתאחה עד הסוף? אם אצטרך לעבור בעתיד ניתוח ברשתית (רשתית בעייתית מבחינה תורשתית) האם העובדה שהקרנית שלי עם צלקת עשויה לסכן את הניתוח?

2. האם למספרים שלי ולנתונים שלי prk יכול להתאים ולהיות אפילו עדיף?

הוספת תגובה

תמונה

• תיקון יתר בשתי העיניים בניתוח לייזר
    יואב
    11/09/2020

בצעתי ניתוח ליזר מונווזן. לאחר הניתוח הסתבר שבעין מרחוק אני לא רואה למרחוק. ומהקרוב קרוב מדי... לאחר בדיקה ראשונית המנתח טען שישנו תיקון יתר בשתי העיניים. הרכיב לי עדשות זמניות שלא מתאימות.
    לפני הניתוח הייתי פלוס למרחוק ופלוס למקרוב... האם ניתן לבצע ניתוח תיקון? ואלו אופציות עומדות בפניי?

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח הסרת משקפיים בלייזר למספרים גבוהים
    רפאל
    09/09/2020

שלום רב.
    אני בן 29
    עם מספרים גבוהים מאוד
    שמאל 15- עם 1 צילינדר
    ימין 10- ו1 צילינדר

עשיתי לפני כ-9 שנים בראז' עקב קרע קטן ברשתית
    ובעקבות כך שלא יהיו סיבוכים עם שמאל עברתי גם שם בראז' ליתר ביטחון.

נאמר לי בכמה מכונים שלא מנתחים בלייזר מספר 15
    ורק השתלת עדשות בא בחשבון
    אך אני מאוד חושש.
    עשיתי מיפוי קרניות ונאמר לי שיש לי קרניות עבות 550+ יש לי את הטופס בבית איך איני יודע לקרוא אותו נכון (אשמח לעזרה גם לגבי הזה איזה מספר בעיגול זה הוא עובי הקרנית המדויק)
    מבחינתי גם להישאר עם מספר אין לי בעיה כמה שיהיה ניתן להוריד.
    איפה אמצא מקום שיהיה מוכן לנתח אותי?

בבקשה עזרה. ואיזה ניתוח יהיה הכי מומלץ עבורי?

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח prk וראיה לא טובה אחרי 3 שבועות
    עמי
    29/08/2020

בני בן 18 וחצי עבר ניתוח לפני 3 שבועות.
    היה לו מינוס 6 בשתי העיניים.
    אחרי שבוע היה לו ראיה טובה (נראה לי 6 על 7.5)
    מאז לא רואה טוב ונהיה לו פלוס 2...
    הגיוני?
    האם זה אמור להשתנות?
    מה עושים?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח עם סיכויים גבוהים להימנע מיובש בעיניים
    יהונתן
    16/08/2020

אני חושש במיוחד מהיובש בעיניים. האם יש סוג ניתוח שיש בו סיכויים גבוהים יותר שהיובש לא יהיה משהו תמידי?

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח להסרת משקפי ראיה טרם הרכבת משקפיים
    חני
    14/08/2020

שלום, אני בת 58 ועד היום הרכבתי משקפי קריאה בלבד. בבדיקה אצל רופא עיניים נאמר לי שאני צריכה משקפי ראיה.
    האם אני צריכה להרכיב שנה משקפיים ראיה על מנת לבדוק שמספרי המשקפיים לא משתנה?
    או שבבדיקה התאמה לניתוח תאפשר לאבחן האם אני מתאימה לניתוח?

הוספת תגובה

תמונה

• הבדל בין סוגי לייזר להסרת משקפיים
    נטלי
    06/08/2020

שלום, הייתי בכמה מקומות וכל מקום מציע שיטה אחרת, לא מצליחה להבין מה ההבדלים ומה הכי טוב, במקום אחד הוצא לי intalasik ou, במקום אחר asa ebk ,במקום אחר sbk lasik ובעוד מקום z lasik.
    מה השיטה הכי טובה לי עם מספר נמוך של -1.75 וצילינדר 0.25, קרנית ממוצעת ובעיות בראיית לילה והאם יש שיטה שיכולה לסייע לראיית הלילה? תודה

הוספת תגובה

תמונה

• טשטוש בעין אחת לאחר ניתוח INTRA LASIK
    אמיר דוד
    10/06/2020

שלום,
    עברתי לפני 3 ימים ניתוח INTRA LASIK במכון עיניים.
    סה"כ החלמה טובה ואני רואה טוב אבל שמתי לב שבעין אחת אני רואה ברור וחד ובעין שניה כאילו יש לי עדיין מספר קטן כלשהו (רואה מטושטש - יש פער ברור מהעין החדה).
    האם זה תופעה טבעית 3 ימים אחרי ניתוח שיש פער כזה בין העיניים? עין אחת התייצבה כל כך מהר והשניה לא?
    בברכה,
    אמיר

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח Prk ובעיית ראיה מקרוב
    ליזה
    01/06/2020

הי.
    אני כ-12 לאחר ניתוח prk.
    לפני הניתוח היה לי מינוס 7 בשתי העיניים עם צילינדר קטן.
    הראיה לרחוק עדיין לא טובה אבל מבינה שזה לוקח זמן. מקרוב המצב ממש רע כעת ממש לא מצליחה לקרוא מקרוב.
    מה שמסקרן אותי לאור העובדה שאני בת 42 הוא הסיכוי שאדרש כבר עכשיו למשקפיים מקרוב? (לפני הניתוח לא היתה לי בעיה כזאת קראתי ממש מקרוב כשהמשקפיים למינוס עדיין עליי).
    האם העובדה שלא היתה לי בעיה מקרוב לפני הניתוח מבטיחה שאחזור למצב הזה?

לבדיקת התאמה
    סגירה
    ניתוח Prk ובעיית ראיה מקרוב

הוספת תגובה

תמונה

• Prk ניתוח לייזר - טשטוש וערפל
    אווה
    26/05/2020

שבוע וחצי לאחר הניתוח ראיתי טוב, עכשיו יומיים כבר לא, טשטוש וערפל ושמה טיפול בזמן! זה תקין?

לבדיקת התאמה
    סגירה
    Prk ניתוח לייזר - טשטוש וערפל

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח להסרת משקפיים בשיטה החדשה
    מלכה יפה
    25/05/2020

השתלת עדשות מולטיפוקליות, יש לי בעיה עם צילינדרים בשתי העיניים אשמח לתשובה. תודה

הוספת תגובה

תמונה

• שיטת EBK או PRK - הסרת משקפיים
    מתן
    07/05/2020

שלום, אני מעוניין לבצע הסרת משקפיים בלייזר ללא חיתוך של הקרנית. לאחרונה נתקלתי בשיטת EBK שמבצעים במכון מסויים ולפי הבנתי השיטה הזאת דומה ל- PRK (ללא חיתוך) עם זמן החלמה קצר יותר מאשר ב- PRK.
    אני מאוד מבולבל ומתלבט בין השיטות. האם ידוע לך על השיטה הזאת? או שעדיף לבצע את הניתוח בשיטת PRK הקלאסית?

לבדיקת התאמה
    סגירה
    שיטת EBK או PRK - הסרת משקפיים

הוספת תגובה

תמונה