פתרון לשפתיים פנימיות מוגדלות

מנהל הפורום

ד``ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא
לקביעת תור אצל ד"ר עמוס שפירא ללא פרסום בפורום

• פתרון לשפתיים פנימיות מוגדלות
    אנונימי
    26/05/2018

היי אני בת 17 השפתיים הפנימיות שלי מוגדלות וזה נורא מוריד לי את הבטחון בערך בגילאים האלה מתחילים יותר ויותר לעשות סקס ואני ממש מתביישת בעצמי שמעתי שיש ניתוח לזה אבל אני מתביישת להגיד לאמא שלי.... יש אפשרות אחרת חוץ מניתוח? בגיל 18 אפשר לעשות את הניתוח הזה בלי ידיעת ההורים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ניתוח לתיקון שיפתי הפות

ד"ר עמוס שפירא
    28/05/2018

אני מבין לליבך ,את הניתוחים האלו אני עושה גם לילדות שסובלות מהיות השפתיים גדולות ומגושמות אבל לפי החוק עד גיל 18 ניתוח בהרדמה כללית מחייב חתימת ההורים ולכן אין על מה לדבר ליפני גיל 18 ,ברם אולם זה ניתוח לכל דבר ועינין לוקח שעה ניתוח ממוצא בבית לפחות 5 ימים ואחר כך רואים שעברת ניתוח ,לכן אני מציע לך מניסיוני הן כרופא מנתח והן כאב לבת בואי עם אמא שלך אני אדבר אל ליבה תיראי יהיה בסדר ,אגב פגישת היעוץ בחינם כך שאמא תסכים לישמוע

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח לתיקון שיפתי הפות

ד"ר עמוס שפירא
    28/05/2018

אני מבין לליבך ,את הניתוחים האלו אני עושה גם לילדות שסובלות מהיות השפתיים גדולות ומגושמות אבל לפי החוק עד גיל 18 ניתוח בהרדמה כללית מחייב חתימת ההורים ולכן אין על מה לדבר ליפני גיל 18 ,ברם אולם זה ניתוח לכל דבר ועינין לוקח שעה ניתוח ממוצא בבית לפחות 5 ימים ואחר כך רואים שעברת ניתוח ,לכן אני מציע לך מניסיוני הן כרופא מנתח והן כאב לבת בואי עם אמא שלך אני אדבר אל ליבה תיראי יהיה בסדר ,אגב פגישת היעוץ בחינם כך שאמא תסכים לישמוע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו