אורגזמה

רוצה לדעת על אורגזמה? לרשותך מאמרים מקצועיים, חדשות מהעולם והכל בנושאי אורגזמה. באפשרותך לפנות גם בפורום או לקבוע תור עם רופא מומחה בתחום ...
אורגזמה הינה פורקן מיני המאפיין נשים וגברים. אורגזמה מתרחשת במהלך קיום יחסי מין ואוננות. זהו שיא התגובה המינית המאופיין, בדרך כלל, בתחושת הנאה עילאית. אורגזמה נשלטת ע"י המערכת הלימבית (מערכת אוטונומית לא רצונית) ומלווה במחזור של התכווצויות שרירים מהירה של שרירי האגן התחתון המקיפים את אברי המין ואת פי הטבעת. אורגזמה נקשרת, לעיתים קרובות לפעולות לא רצוניות אחרות כגון: התכווצויות שרירים באזורים נוספים בגוף, תחושת אופוריה, הבעה קולית ועוד.

תהליך אורגזמה


התהליך מתחיל כבר בהתעוררות המינית, או אז קצב פעימות הלב מואץ והורמונים שונים מופרשים למחזור הדם, כל זה במטרה להכין את הגוף לדבר האמיתי - אורגזמה. אורגזמה נמשכת בדרך כלל בין כמה שניות לדקה שלמה ובמהלכה מתרחשות התכווצויות באזורים שונים בגוף. למעשה, האורגזמה נובעת מפעילות הורמונאלית ומתגובות עצביות לגירויים המגיעים מהעצבים הנמצאים בדגדגן אצל האשה ובפין אצל הגבר.

אורגזמה וסקס


כאמור, אורגזמה הינה תגובה פיזיולוגית לגירוי מיני של הפין, אצל הגבר והדגדגן אצל האשה. הגירוי יכול להיעשות באופן עצמי, שאז מדובר על אוננות, או באמצעות בן או בת הזוג בצורה של יחסי מין, מין אוראלי ועוד. מיד אחרי חווית האורגזמה מגיע שלב הרגיעה (שלב של חוסר תגובה אשר דרוש לתא עצב, ששלח אות עצבי, עד שיחזור למצבו הקודם), הקשור להורמונים עצביים המשתחררים בגוף: אוקסיטוצין (oxytocin חומר המשמש לזירוז לידה) ופרולקטין (prolactin). גברים ונשים חווים פעילות מוחית זהה בשלב האורגזמה ובסריקות מוחיות שבוצעו בזמן אורגזמה נראות ירידה בפעילות המטבולית בחלקים גדולים של קליפת המוח בנוסךף לפעילות מטבולית מוגברת באזור הלימבי של המוח (כאמור, זהו החלק במוח האחראי לאורגזמה).

אורגזמה נשית


ראשית יש להבחין בין שני סוגי אורגזמה (אשר נבדלים במקור הגירוי שהוביל לאורגזמה) - אורגזמה נרתיקית לבין אורגזמה של הדגדגן. היה זה פרויד שהבחין ב- 1950 בין שני סוגי האורגזמות, אולם מחקר שנערך 60 שנה לאחר הגילוי קבע כי מקור שני סוגי האורגזמה הוא בדגדגן. מחקרים שנעשו לאחרונה על גודלו של הדגדגן, חשפו שרקמות דגדגן משתרעות עמוק יותר בתוך הגוף באזור הנרתיק, גילוי אשר יכול לפסול את ההבדל בין אורגזמה נרתיקית לאורגזמה של הדגדגן. כל אשה שונה מרעותה ולכן תהיינה נשים אשר תוכלנה לחוות אורגזמה אך ורק באמצעות הדגדגן ואחרות ייהנו מאורגזמה מחדירה בלבד. למעשה, כ-75% מאוכלוסיית הנשים לא חוות אורגזמה באמצעות חדירה בלבד וכ-11% מאוכלוסיית הנשים לא חוות אורגזמה בכלל, בין אם לבד או עם בן זוג. אולם, אם אין מדובר בבעיה בריאותית, כי הרי אורגזמה הינה חוויה הניתנת ללמידה.

הנה כמה סיבות אשר יכולות בהחלט לדחות ואפילו למנוע ממך אורגזמה:הצורך להיות פרפקציוניסטית. כשזה מגיע למיטה הכול צריך להיות מושלם: האווירה, מצב הרוח, הלבוש וברגע שמשהו לא נכון, זה פשוט לא יכול לקרות.

הפחד לאבד שליטה. זוהי תכונת אופי שבדרך כלל מאפיינת תחומי חיים רבים ולא רק את תחום חיי המין.

הערכה עצמית ירודה או דימוי גוף נמוך. דאגה בנוגע לאופן בו נראה גופך בעיני בן הזוג או גרוע מזה, בעיניי עצמך.

בושה או אשמה על מיניות. דבר הנובע מחינוך לקוי, או טראומה מינית.

הסחות דעת. האם הילדים ישנים? האם הטלפון מצלצל? האם השכנים יכולים לשמוע?

להיות הצופה. או יותר נכון, לצפות לרגע המיוחל ולא ליהנות מהתהליך.

בעיות קרבה. מתח במערכת היחסים עלול לגרום לאורגזמה להעלם.

אורגזמה ונקודת ה-G


נקודת ה-G (The Gr?fenberg spot) הינה איזור קטן הנמצא מאחורי עצם הערווה אצל האשה אותו מקיפה השופכה, אשר ניתן להגיע אליו דרך קיר הנרתיק הקדמי. גודלה של הנקודה משתנה מאשה לאשה ויש נשים אשר יכולות להגיע לאורגזמה באמצעות גירוי נקודה זו גם בעת קיום יחסי מין וגם בצורה ידנית.

מולטי אורגזמה


במקרים מסוימים גברים ובעיקר נשים יכולים לחוות מולטי אורגזמה. מצב זה אפשרי כאשר לא נחווה שלב הרגיעה או שנחווה בקצרה ואז הגוף פנוי לחוות אורגזמה נוספת ולעיתים אף יותר מאחת. בדרך כלל תהייה אורגזמה זו עוצמתית מקודמתה ומענגת יותר בזכות הגירוי המצטבר.

אוננות


אוננות הינה מצב של גירוי מיני ובעיקר גירוי של איבר המין עצמו, בדרך כלל, עד לכדי אורגזמה. הגירוי יכול להתבצע ידנית, באמצעות פרטנר או באמצעות אביזרי מין שונים. אוננות הינה צורה נפוצה של אוטוארוטיות (גירוי מיני עצמי).

שפיכה


ישנם גברים היכולים להגיע לאורגזמה ללא שפיכה (אורגזמה יבשה). גברים אלה מסוגלים לחוות מולטי אורגזמה משום ששלב חוסר התגובה שלהם מתקצר. מנגד, ישנם גברים שיכולים להגיע לשפיכה אך כלל לא לחוות אורגזמה. אולם בדרך כלל, גברים המדווחים על מולטי אורגזמה הם אלה המסוגלים להימנע משפיכה וכאשר הם בוחרים לבסוף בשפיכה הם חווים, ברוב המקרים, אורגזמה בעוצמה חזקה יותר. בנוסף, בזמן שינה יתכן אצל גברים מצב של שפיכה כתוצאה מרפלקס, אין מדובר באורגזמה אלא בתופעה הקרויה "קרי לילה".

שפיכה נשית


הכוונה להפרשה של נוזל בהיר אשר ניתן להבחין בו, המכיל חומרים המזכירים את אלה אשר מייצרת בלוטת הערמונית, כמו גם סוכרים שונים כגלוקוז ופרוקטוזה. הנוזל יוצא מבלוטות ע"ש סקנן, הנמצאות בסמוך לשופכה (בשמה המקצועי "האורתרה" - פתח יציאת השתן), במהלך או לפני אורגזמה. עדיין לא ברור מהם טיב הנוזל ומקורו. לא כל אשה חווה שפיכה נשית. מדובר על אחוז קטן שחווה שפיכה מסוג זה בכל אורגזמה, אחרות לא חווה זאת מעולם ומעטות מדווחות על שפיכה חד-פעמית.

אורגזמה ונפש


אורגזמה אינה צורך נפשי! לכל היותר אפשר להתייחס אליה כאל מתנה של עינוג גופני אשר יכול, ברוב המקרים, להיות בשליטתינו. אורגזמה מלווה את החווה אותה בקשת רחבה של רגשות החל מאהבה עצמית, דרך רגשות אשם ועד למצב של גועל. ממחקרים עולה כי האורגזמה מתרחשת קודם כל בראש והגירוי הפיזי הוא משני לה, כך שאשה או גבר המוטרדים מדבר כזה או אחר יחוו אוגזמה בעוצמה ועינוג שונים כל פעם מחדש בהתאם למצבם הרגשי באותה עת. אהבה עצמית והבנה כי אורגזמה היא נכס התלוי בנו ובנו בלבד, תביא כל גבר ואשה לנקודת השיא המהנה הזאת.

* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

מיניות האישה, מין נשי

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, תפקוד מיני, כאבים בקיום יחסי מין, כאב בחדירה, אורגזמה נשית, יובש ועוד
הוספת הודעה לפורום
 
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
 • (מיועד לסקסולוגית לי ראובני)
  פשוט אחת
  10/06/2020

  אז ככה,
  אחותי שמאוד יקרה לי גילתה לי שהיא מכורה לצפייה בפורנו.
  אחותי בת 30 פלוס. היא חיה עם אישה כבר הרבה שנים.
  היא גילתה לי את זה בבכי ובבושה.
  אמרה שהיא מנסה להפסיק לצפות אבל שזה נמשך שנים על גבי שנים והיא פשוט התרגלה והתמכרה לצפייה.
  והיא ביקשה עצה מה היא עושה? איך היא מפסיקה את ההתמכרות.
  מאוד קשה לה לחשוף את זה. אני הראשונה שיודעת.
  היא גם לא עובדת הרבה שנים. אז יותר "זמין" לה להתמכר לפורנו.

  למי פונים?
  זה באמת נושא שאני חשבתי שזה רק קטע של גברים.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מכון ארגמן

  לי ראובני
  11/06/2020

  התמכרות לפורנו, אלכוהול, סמים, הוא נחלת גברים ונשים במידות שונות אומנם אבל בשני המגדרים. ההתמכרות מגיעה לצורך עזרה בויסות על רקע של קושי רגשי, טראומה או כאב. נשים נוטות יותר להתנהגויות מופנמות כלומר אכילה רגשית או חיתוך ופחות להתנהגויות סיכוניות או מיניות אבל זה קיים בשני המגדרים. טיפול בהתמכרות בפורנו הוא ייחודי. יש מכון בתל אביב שמתמחה טיפולית בנושא התמכרויות לפורנו. הטיפול מבוסס CBT כלומר התנהגותי מחשבתי והוא מאוד מאוד טוב. אני ממליצה בחום לפנות לרונית ארגמן להתמודדות עם הנושא.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • קושי ביחסי מין בזמן הקורונה
  ערן
  09/06/2020

  שלום.
  גבר רווק. אני מתקשה להיפגש עם נשים בזמן הקורונה גם אם הצד השני מאוד רוצה אינטימיות אני מפחד וורד שמא אולי אני אדבר מה שגורם לבדיקות איומה וחוזר קיום יחסי מין והיכרות עם נשים למטרות של קשר רציני.

  מה עושים?
  ניתן לקיים יחסי מין עם מישהי שרק הכרתי לאחרונה בטלפון?
  ואם כן איך.. עם מסיכה? אני מבולבל.

  ערן

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • עדיף לחכות אם יש חשש

  לי ראובני
  10/06/2020

  אני שומעת את החרדה בשאלה שלך
  ונראה לי שיותר מהכל זה בעייתי להנות ולהתמסר לחוויה מינית שיש בה עונג.
  אני חושבת שאם יש חרדה מהדבקות אז שווה להמתין או לחילופין להתחיל את הקשר בהדרגה דרך מסכים, זום או ואוטס אפ ואז לעבור למפגשים.
  כשירגיש בטוח והחרדה הכללית תרד, אפשר יהיה לחשוב שוב על יחסים אינטימיים.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • בושה בקיום יחסי מין יש מאין עם בן זוג קבוע
  אנונימית
  24/05/2020

  היי, בחודשים האחרונים אני מאוד מתקשה לקיים יחסים עם בן הזוג האהוב והמקסים שלי שאני מאוד נמשכת אליו ומרגישה גם חשק רב לכך. הסיבה היא תחושת בושה פנימית שהתפתחה לי.
  זה מאוד משונה כי ירדתי במשקל למשקל בו אני מרגישה הרבה הרבה יותר טוב עם עצמי, התחלתי להתאמן ולהתחטב, ויש בי משהו שמתקשה למרות כל האושר החדש ליזום.
  אני מרגישה בושה שמשתקת אותי ואני לא יודעת להסביר. אני מרגישה שהחשק שלי גבר, בגלל השינוי החיצוני המגניב שעברתי, אך מצד שני בושה גדולה ליזום או להראות שאני מעוניינת. בן הזוג שלי לחלוטין מודע, אנחנו מדברים על הכל בתקשורת הכי פתוחה שיש, ואנחנו לא יודעים להסביר מה זו התחושה הזאת שהתפתחה אצלי.
  אני בכלל לא יודעת להגיד אם זה קשור למראה שהשתנה, לתחושתי לא, כי הוא רק גורם לי ליותר חשק. לפני כמה ימים אמרתי שאני עושה צעד ויוזמת, כי הוא מאוד סבלן ומודע לקושי שלי עכשיו אז הוא לא לוחץ עליי.
  ברגע שיזמתי הוא אמר ״אווו״, כזה של התלהבות ושמחה, של התרגשות והפתעה. ההפתעה הזו שהוא הביע, גרמה לגוף שלי להשתתק ולהתבייש ומיד שיתפתי אותו שאני נאלצת לחזור בי.
  אני לא יודעת מה יש לי וקשה לי כל כך, גם כי אני באמת רוצה, ופשוט בושה פנימית מונעת ממני מלהפגין את המיניות שבי. אני כן יודעת לומר שמיניות אף פעם לא הייתה שיח פתוח בבית שלי, שלאיברי מין הומצאו בילדותי שמות ילדותיים אחרים ושמעולם לא נאמרו כאן המילים פות או פין.
  כדי להיעזר באמא שלי כדי להתחיל לנטול גלולות, רשמתי לה כשהייתי בכיתה י״ב (אני בת 23) הודעת וואטסאפ מרוב בושה לדבר על כך פנים מול פנים. היא הגיבה בצורה נהדרת, לא מביכה ולא מתנגדת, ועדיין אין דיבור כזה אצלי במשפחה (אני עדיין גרה עם הוריי ואחיי).
  אני חושדת שזה קשור לבושה שאני חשה עכשיו. אבל למה בתחילת הקשר לא הייתה לי שום בעיה אם כך, ורק עכשיו הבושה הזאת התפרצה? גם מול בן הזוג שלי אני לא אומרת את המילה ״פות״. זה היה מאז ומתמיד. אבל למה עכשיו אני מרגישה בושה מלרצות את האקט הזה? למה אני לא מרגישה בנוח עם בן הזוג שלי שהוא הכי מכיל ומתקשר בעולם? מה קרה לי פתאום? אשמח אם מישהו יוכל לשתף מנסיונו או לחלוק איתי עצות. תודה רבה וסליחה על האורך.
  נ"ב -
  יש לציין כי הוא בן הזוג השני שלי. לפניו הייתי בזוגיות 5 שנים שבה לא קרה לי שחשתי את התחושה הזאת. בנוסף אם זה לא היה ברור, אני ובן זוגי קיימנו יחסים מלאים ונפלאים רוב רובו של הקשר (ביחד שנתיים), ורק בחודשים האחרונים הבעיה הזו התפרצה. תודה!

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שינויים מצריכים הסתגלות

  לי ראובני
  27/05/2020

  יקרה
  כל מה שאת מתארת מאוד הגיוני ומובן. עברת שינוי, ירדת במשקל, יש לך יותר חשק, את פתאום מודעת להיותך יצור מיני, זה נפלא, זה נהדר. אני חושבת שזה מרגיש ומקסים. פתאום לגלות עולם שלם של תחושות ורגשות נעימים וחדשים.
  זה יכול בהחלט להיות גם מאתגר ומצריך הסתגלות.
  כמו כל שינוי, פיזי או רגשי אנחנו צריכים זמן.
  להרגיש בנוח בגוף החדש.
  להרגיש בנוח עם התשוקה שהתעוררה.
  לקבל מעצמנו אישור פנימי להיות יצוריים מיניים חשקניים ונהנתניים. אולי אם יהיה לך מרחב פרטי, לא בבית של ההורים לחקור את זה יהיה לך קל יותר להנות מזה באופן מלא.
  בהצלחה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • שחזור הגדלת איבר מין לפני קיום יחסים
  Yoni
  21/05/2020

  גיליתי את איבר המין והוא התנפתח ממש אהבתי ועלה ב2 ס"מ ונהיה עבה. ניסיתי לשחזר את זה לפני קיום יחסי מין ללא הצלחה.
  מה ההסבר מאחורייך זה ואיך ניתן לשחזר דבר כזה שוב?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הגדלת אבר המין

  ד''ר ליאורה אברמוב
  27/05/2020

  לא מבינה את השאלה שלך

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • זקפה?

  לי ראובני
  27/05/2020

  בכל פעם שאנחנו חווים עוררות, גברים ונשים, איבר המין מתמלא ונגדש כלי דם. זה קורה בכל עוררות.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • טיפול בחרדת ביצוע וקושי להגיע לזקפה עם אישה שאני אוהב
  ברק
  21/05/2020

  גבר שנות 30.
  הכרתי מישהי והתחלתי לפתח אליה רגשות חזקים אבל מאוד מוזר. בדר"כ אין לי חרדת ביצוע או בעיות זקפה. דווקא עם אישה שאני מאוהב בה אין לי זקפה עם קונדום . ואני מתקשה להגיע לזקפה. נוצר מצב שהיא חושבת או שיש לי בעיה או שאני לא נמשך אליה.

  אני נמשך אליה בטירוף. אפילו אמרתי לה שאני מקנא בטלפון שהיה לי בתקופת המחזור. אני אוהב אותה באמת.


  מוזר לי מאוד. איך מטפלים בזה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • חרדת בצוע

  ד''ר ליאורה אברמוב
  27/05/2020

  לא מפתיע וקורה להרבה גברים כשדווקא נורא רוצים לתפקד טוב כי אכפת להם מהבחורה הם מפתחים חרדת בצוע.
  ככל שתהיה יותר השתדלות לתפקד ויותר התאמצות" הזקפה לא תהיה. כדאי לפנות עם בת הזוג לטיפול מיני כדי להוריד את החרדות ואת אי ההבנות
  בינתיים לטווח הקצר מציעה לפנות לרופא משפחה ולקבל כדורים זמניים לשיפור הזקפה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • דימום לאחר אוננות מגורם חיצוני מה יכולה להיות הסיבה?
  אנונימי
  26/04/2020

  לאחרונה חבר שלי התחיל להחדיר לי אצבעות לאיבר המין. בפעם האחרונה זה היה ממש חזק ומהיר ואחרי שזה נגמר גיליתי שירד לי דם ובמש יומיים אחר כך מלא הפרשות בצבעים כהים.
  ישר אחרי שזה נגמר הרגשתי קצת כאבים באיבר המין שעברו לי ורציתי לדעת ממה נגרם הדימום, ואם יש איזה דרך לטפל בזה או למנוע את זה?
  תודה על העזרה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • דימומים אחרי החדרת אצבעות

  ד''ר ליאורה אברמוב
  27/05/2020

  יכול להיות עקב פצע/ קרע שנוצר בנרתיק או בפתח הנרתיק כתוצאה מהחדרת אצבעות
  דורש בדיקה גינקולוגית

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • לא מצליחה לגמור וכמעט לא מגיעה לאורגזמות
  יעל
  25/04/2020

  אני ב10 שנים של זוגיות נפלאה אבל אני לא מצליחה כמעט להגיע לאורגזמה או מגיעה לאורגזמה ואז היא נעלמת
  כמובן שלגמור אני גם כן לא מצליחה
  זה מאוד מתסכל
  בהתחלה הבעיה הייתה שהראש שלי היה מריץ מחשבות ועכשיו אני בשליטה על זה ועדיין לא מצליחה
  זה נושא מדובר ביני לבין בן הזוג שלי
  אנחנו מנסים כל הזמן להבין מה הבעיה אבל אנחנו לא מצליחים לגעת בזה ולהגיע לפתרון
  בנוסף ישנן תנוחות בהן אני סובלת מכאב חד בזמן החדירה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הרחבת הידע

  לי ראובני
  26/04/2020

  שלום יקרה
  מתוך מה שאת כותבת אני לא יודעת האם יש בלבול במושגים או בכוונות, את כותבת שאינך מגיעה לאורגזמה בקלות וגם שאינך גומרת. למה את מתכוונת?
  שני הביטויים הללו מתכוונים לאותו הדבר, כלומר היכולת להגיע לסיפוק מיני.
  כמו כל פעולה פיזית מדובר בשילוב של מחשבה מנטלית שמאפשרת את הדבר הזה וגם כושר פיזי בצירוף שחרור רגשי. מציעה לך לקרוא ולהרחיב עוד בהבנה של המנגנון ספרים כמו לעצמך מיניות האישה או דברים שרציתי לגעת או עינוגי אישה יכולים בהחלט לעזור.
  אם זה לא מספיק, יש אתר מעולה בשם OMG שעוזר לנשים להבין איך גופן עובד
  ואם יש צורך אפשר גם לפנות לטיפול מיני עם או בלי בן הזוג
  בהצלחה
  בהצלחה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אורגזמה עם בן הזוג-רוצה גם לבד
  נירית
  15/04/2020

  לבן זוגי ליבידיו נמוך, יכול להסתפק במין אחת לכמה חודשים, אני רוצה יותר. איתו יש לי אורגזמה טובה, מתחיל בגירוי ידני בפי הטבעת, הפטמות שלי מתגרות מיד ואז אתו "עקצוץ" נעים בנרתיק.כשהוא מעלי אני מבצעת תנועות רפטטביות באגן והאורגזמה בשמים! איך לבצע לבד?? לא רוצה פעם ברבעון!

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • האם חשבת על טיפול זוגי מיני

  לי ראובני
  20/04/2020

  בגדול, חסרים המון פרטים כדי להבין את מה שקורה בדינמיקה בינך ובין זוגך, האם הקשר האינטימי רגשי מיטיב, האם נעים לכם יחד בחלקים אחרים של הקשר שאינם קשורים במיניות?האם שניכם בריאים? יש ילדים? כמה זמן אתם יחד???
  הפער שאת מתארת הוא גדול, נשמע שצריך לדבר ולהבין על מה הפער הזה יושב, האם הוא קשור רק בחשק או דברים אחרים, והאם יש דרך לגשר על הפערים ביניכם?
  טיפול יכול לעזור
  ואם לא גישור בעניין המיני, אז בוודאי למצוא דרכים לאוננות שיעזרו לך לעשות לך טוב ונעים גם כשהוא לא זמין או בעניין.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אורגזמה עם בן הזוג-רוצה גם לבד

  נירית
  23/04/2020

  צודקת, אנחנו בני 60 וקצת, נשואים למעלה משלושים שנה, ילדים ונכדים. אני כנראה יותר רוצה סקס ממנו, אבל לא אוהבת לאונן. יש איתו אורגזמה טובה אפילו לפני החדירה אבל פשוט אני רוצה לעיתים יותר תכופות ממנו..

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • האם שוחחתם?

  לי ראובני
  23/04/2020

  האם הוא יודע איך את מרגישה?
  מה החוויה שלו לגבי הדברים הללו?
  האם הוא בקו הבריאות?
  האם הוא מוכן לקחת תרופות לפי הצורך?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • נטילת פוסטינור בעת החיסונים
  דנה רז
  06/04/2020

  שלום,
  עשיתי את החיסון הראשון לפני כחודש וקיימתי יחסים לא מוגנים ובעקבותם נטלתי פוסטינור. רציתי לדעת האם יש סכנה בזה, האם ניתן להמשיך לעשות את החיסונים כרגיל - מאחר ואני יודעת שאסור להיכנס להריון כאשר עושים את החיסון
  תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • נטילת פוסטינור בזמן חיסונים

  ד''ר ליאורה אברמוב
  06/04/2020

  מתארת לעצמי שאת מתכוונת לחיסון נגד פפילחומה וירוס
  אין מניעה לקחת פוסטינור אך תצטרכי לעשות בדיקת שתן להריון כשבועיים לאחר המשגל הלא מוגן כדי לודא שאכן אינך בהריון

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • דעתך על סטיספייר
  חנה
  02/04/2020

  היי,
  קראתי על המלצתך על סטיספייר. קראתי על דגם פרו 4, האם הוא באמת מדמה אורלי אמיתי והאם הוא טוב כלכך. אשמח לדעתך

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  דעתך על סטיספייר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מדיווחי מטופלות

  לי ראובני
  03/04/2020

  לא בקיאה בדגמים הספציפיים אבל מתוך דיווחים של מטופלות רבות שחלקן לא הצליחו מעולם להגיע לאורגזמה, חלקן הצליחו ואף הגיעו למצב של אורגזמות מרובות או שפיכה נשית, אני מבינה כי מדובר בצעצוע יעיל ואפקטיבי, האם הוא מדמה בדיוק בדיוק בדיוק סקס אוראלי, אני לא יודעת, אבל אני חושבת שהוא עשוי להרחיב עבורך את המנעד של האינטראקציות המיניות, ובימינו זה לא מעט....

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום