פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

בפורום זהות מינית תוכלו להתייעץ בנושאי יציאה מהארון, סקס, תסמונות כפייתיות מיניות, התמכרות למין, סטיות מין, תפקוד מיני לקוי, פנטזיות, אובססיה, הטרוסקסואליות, הומוסקסואליות, דו מיניות, לסביות, שינוי מגדרי, טרנסיות ועוד
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בן 13 הומו או לא
    חלי
    14/08/2023

בן 13 מיזה כמה שנים מאונן ומפנטז על בנים בלבד
    האם הוא הומו לא מצליח לחשוב על בנות
    יש לציין שהוא מאוד מפחד לצאת הומו בעתיד
    מה עושים איך עוזרים לו זה יכול לעבור לו

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בן 13 הומו או לא

הוספת תגובה

תמונה

• יחסי מין עם משאבת פין
    אנונמי
    28/02/2022

אני נשוי ואוהב להסתכל על אברי מין של גברים ומתכתב עם גברים ונהנה מזה לא חדרו לי ואני לא חדרתי אף פעם אוהב שמוצצים לי נגעל למצוץ לאחרים האיבר לא בזקפה מלאה כשאני מתכתב עם הגברים וגם כשמוצצים לי הוא לא בזיקפה מלאה אבל בכך זאת אני גומר
    וכשאני רוצה להיות עם אישתי אני לוקח סאליס בערב ובכל זאת לא מצליח להגיע לזיקפה מלאה ולפעמים משתמש גם במשאבת פין ומצליח להגיע לזיקפה אבל כשאני בה לקיים יחסי מין האיבר יורד אפילו שהצמיד עדיין בפין שלי
    מה אני יכול לעשות שיעזור לי אני פשוט לא יודע מה לעשותתתת?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    יחסי מין עם משאבת פין

הוספת תגובה

תמונה

• שמעתי על משהו

ורה
    14/03/2022

היה איזה פרופסור שדיבר בתוכנית סתתטוסקופ על מכשיר חדש לטיפול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבלת ממש חושבת על אם הייתי גבר אבל באמת רוצה להפוך לזה?
    דניאל
    20/12/2020

התחלתי לחשוב לאחרונה האם אני רוצה להיות כמו הגברים. האיבר מין של האישה מגעיל אותי , מצליחה לראות רק פרומו גייז ולאהוב את זה . כל מה שקשור לנשים לא מדבר אלי.לפעמים מדמיינת בראש שמדברים אליי בלשון פנייה זכר ואני מדמיינת סקס מצד של גבר ... תמיד חשבתי שהיה כיף בהרבה להיות גבר, אבל לא הרשיתי לעצמי להניח שאני בעצם גבר בגוף של אישה.כי זה בזה משהו מפחיד כולם מכירים אותי בתור בת ולעשות צעד כזה זה לוותר על כל החברות שלי משפחה וכדומה . אבל אני לא באמת חושבת שאני רוצה לעשות צעד כזה ... אז מה עושים? תעזרו לי תודה .

הוספת תגובה

תמונה

• מרכז הדיווח (נתי)

מרכז הדיווח
    20/12/2020

היי דניאל,
    קוראים לי נתי ואני מתנדב במרכז הדיווח של אגודת הלהט"ב.
    איזה כיף לך שאת חיה בעולם שהוא לא רק שחור/לבן, אסור/מותר, מתאים/לא מתאים, בלי לדעת את הגיל שלך, עושה רושם שאת נמצאת במקום מאוד בוגר והחששות שלך מובנות ממש.
    אז מה עושים את שואלת?
    קודם כל שואלים את השאלה הזאת בפורום הנוכחי כמו שכבר עשית - זו החלטה מצויינת! לערב אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לך להבין מי את ולהקל עלייך את התהליך זה מבורך!
    את לא חייבת להחליט עכשיו איזה תהליך את רוצה לעשות, מתי והאם בכלל, אבל התייעצות עם אנשים שחוו תחושות דומות לשלך יעזרו לך מאוד.
    בנוסף, אם תרצי, תוכלי לשתף אותנו בקשיים שלך, גם אם סתם תרצי לפרוק. בקיצור – אנחנו כאן בשבילך ואת לא לבד. חשוב שתזכרי את זה.
    אם תרצי לדבר ולשתף את יותר ממוזמנת לפנות לקו הקשב שלנו בימים א'-ה' בין השעות 19:30-22:20 בטלפון 03-6205591 או בהתכתבות בוואטסאפ בטלפון 058-6205591 או בדף הפייסבוק "יש עם מי לדבר"
    תוכלי למצוא פרטים נוספים בקישור הבא: https://www.lgbt.org.il/yesh
    את בכיוון טוב, ולא חשוב לאן החיים יובילו אותך – תאהבי את עצמך איך שאת 

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התפתחות מינית במתבגר בן 12
    עמית
    27/03/2018

שלום רב
    מקווה שזה המקום המתאים...
    ילד בן 12 אשר ישן בסופי שבוע ובחופשות (מספר ימים עד שבועיים ברצף) במיטה זוגית עם אביו, לבקשת הילד(!!)(ההורים גרושים).
    האם מעבר להשלכות על התפתחות רגשית וכו' (הרלוונטיות לפורום אחר), עשויות להיות לשינה המשותפת השלכות על התפתחותו המינית ואף על עיצוב הזהות המינית בעתיד?
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    התפתחות מינית במתבגר בן 12

הוספת תגובה

תמונה

• התפתחות מינית במתבגר בן 12

יש עם מי לדבר
    21/08/2018

שלום רב,

נטייה הינה חלק בסיסי ויסודי בזהות האישית שלנו. היא אינה תוצר של גורמים כגון שינה משותפת וכיוצא באלו. לכן אין כל מחקר המעיד על קשר אל התפתחות הנטייה המינית בעתיד.

יחד עם זאת, ישנן סוגיות רבות נוספות שעולות. מדוע מבקש הילד לישון עם אביו בגיל 12? האם הדבר מתלווה לסוגיות נוספות כגון חרדה? מה מהות הקשר ביניהם? כיצד הדבר משפיע על הדינמיקה המשפחתית? כפי שרשמת, שאלות אלו רלוונטיות לפורום אחר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יגדל או לא ?
    מ.
    24/05/2015

שלום אני בן 16.5 אני מרגיש שהעיבר מין שלי קטן גודלו הוא 11 ס״מ במצב זיקפה ו-4.5 ס״מ במצב רפוי רציתי לדעת עם הוא עוד יגדל או שהוא ישאר ככה כל החיים. ?
    אשמח לתשובה תודה..

לקביעת תור
    סגירה
    יגדל או לא ?

הוספת תגובה

תמונה

• אורך האיבר

ד"ר אילן בירן
    14/11/2015

יש סיכוי שהאיבר ימשיך לגדול עד תחילת שנות העשרים. בכל מקרה, גם אורך של 11 ס"מ במצב זקפה הוא תקין לחלוטין ובלבד שתלמד להשתמש בו כיאות.. בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משתוקק להעניק אוראלי לסטרייט
    אריק
    11/11/2014

שלום,
    יש בחור סטרייט שאני מכיר שאני משתוקק להעניק לו מין אוראלי. בקיצור למצוץ לו. אני לא יודע איך הוא יגיב אם אציע לו זאת. יתכן ויכה אותי או שירצה לנסות. מה אכפת לו בעצם מי מוצץ, הוא נהנה... אני לא רוצה לנסות את זה עם גייז כי קשה לי להימשך אליהם. אני יותר נמשך לסטרייטים. מה דעתך? כיצד יכול להגיב בחור סטרייט להצעת מציצה ?

הוספת תגובה

תמונה

• השאלה כמה הוא פתוח

אלי
    13/05/2015

אם הוא עם "ראש פתוח" הוא בטח שלא יכעס ואולי אפילו ירצה בכך .
    יש הרבה גברים סטרייטים שנהנים לקבל מציצה מגבר ואין עם זה בעיה בכלל , גם לא לגבי הזהות המינית שלהם - וזה אני אומר מנסיון !

אז תנסה ותדע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בעלי נמשך גם לגברים?
    מיכל
    05/08/2014

אני ובעלי נשואים 4 שנים ויש לנו ילדה
    חיי המין שלנו בסדר ובעלי נמשך אליי נורא.
    יש לו המון חברים בעיקר פרטנרים והוא סביבם הרבה בשיחות ובSMS החברים לוקחים לו חלק נכבד מהיום והוא לא מוכן לוותר עליהם בשום צורה!!
    נראה יש לו נטיות מיניות הוא מסוגל להתקלח ערום ליד חברים להתלבש
    אין לו בעיה בפתיחות
    האם אני מדמיינת או שיש דברים שכדאי לבדוק לעומק.

תודה מיכל

לקביעת תור
    סגירה
    האם בעלי נמשך גם לגברים?

הוספת תגובה

תמונה

• המשך להתכתבות

מיכל
    05/08/2014

יש לו פרטנרים לתחום הספורט

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה להתלבטות

תמיר
    02/10/2014

היי מיכל,
    קראתי את מה שכתבת. נשמע לא פשוט לחשוד שאולי בעלך נמשך לגברים.
    על פניו, ממה שאת מספרת - ה'עובדות היבשות' עצמן לא מחשידות בעיני בהכרח לכך שהוא נמשך לגברים. נשמע שיכול להיות שההסבר הפשוט - שבעלך אוהב ספורט ובילויים עם חבריו - הוא הנכון. אם יש משהו שמעורר סימן שאלה בסיפור הוא עצם העובדה שהתעורר בך החשד. את מכירה את בן זוגך היטב, וכנראה שמשהו בעוצמת המושקעות שלו בחברים נראה לך גדול מאוד או מוגזם.
    האם היחסים ביניכם קרובים? האם את יכולה להעלות את השאלה בכנות? הדבר הטוב ביותר בעיני יהיה לשוחח איתו בפתיחות על השאלה. מאוד יכול להיות שהוא יתן לך תשובה שתרגיע אותך, וגם אם לא - לפחות תתמודדו עם זה ביחד. יכול להיות שבעלך סטרייט ב-100%, אבל את מרגישה קצת זנוחה נוכח רמת המושקעות שלו בחברים. אם זה המצב, שיחה פתוחה תעזור לכם למצוא פתרונות שיאפשרו לו לבלות עם החברים, ולך להרגיש שאת עדיין במקום גבוה בסדר העדיפויות שלו.
    גם אם בעלך אכן נמשך לגברים אין פירוש הדבר בהכרח שהוא לא יכול להיות מסופק במערכת יחסים מונוגמית איתך. כנראה רבים מאיתנו נמשכים לשני המינים - לא בהכרח באותה עוצמה ולא בהכרח באותו זמן.
    מקווה שהצלחתי לעזור.
    שלך
    רוני - מתנדבת ב'יש עם מי לדבר', קו הקשב של הלהט''בית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה בזקפה
    מ
    06/01/2012

אני בן 24 ויש לי בעיה להגיע לזקפה בזמן שאני עם בחורה.. לפעמים מרוב לחץ אני לא מצליח
    ומצד שני לפעמים אני גומר עוד לפני הסקס לא תמיד בזקפה מלאה
    הדבר המוזר זה שאם אני לבד ומבצע אוננות אני מגיע לזקפה (לרוב לא קשה מספיק) אבל מחזיק זמן

רציתי לדעת מה יכול לגרום לזה ואם יש טיפול מומלץ זה נורא מציק לי
    בעבר לא הייתה לי את הבעיה הזאת עד כדי כך

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    בעיה בזקפה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה בזקפה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    09/01/2012

מ.
    תנסה להשתמש ב"תוספי" הדלק מסוג ויאגרה, לביטרה, סיאליס. הם יעזרו לך לחזק את הזיקפה ולחוש יותר מוצלח.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו?
    נטלי
    11/01/2011

היי אני נטלי בת 27 אני יוצאת עם בן זוגי שנתיים אנחנו בני אותו גיל עוד לפני שהתחלנו לצאת הוא סיפר לי שביל 17 היו לו התנסות מינית עם גבר (זה היה סטוץ בשירותים) בזמן העבודה כמלצר ולאחר מכן פעם שנייה הייתה לו התנסות עם חברו לעבודה שהוא טוען שהוא רק ירד לו לאחרונה חבר שלו מהצבא הגיע אלינו לביקור הוא טוען שהם אוהבים אחד את השני כמו אחים אבל משום מה אני חוששת שגם איתו הוא ניסה אתמול העליתי את הנושא ושאלתי אותו האם היה לך איתו משהו הוא ענה לי ממש לא אנחנו כן התנשקנו כן התקלחנו ביחד כן ישנו באותה מיטה במהלך השירות אבל אף פעם לא היינו ביחד למרות שחבר שלו רצה בזמנו הוא טוען שהוא רמז לו כל הזמן והוא פלט היה לי מישהו אחר בצבא בזמן שהייתי שיכור אני לא יודעת מה לעשות בטוח שיש עוד דברים שאני לא יודעת אני לא יודעת מה יהיה אם נמשיך את הקשר אני לא רוצה להתעורר יום אחד ולגלות שהוא עזב בגלל דבר ולהגיד לעצמי ידעתי חבר שלי טוען שהוא לא נמשך בכלל לגברים וכל מה שהיה היה בצעירותו הוא רצה רק להתנסות , ועוד דבר הוא כל פעם מבקש ממני מין אנאלי ,ואני לא מוכנה לעשות את זה כי פשוט אני לא אוהבת אני מבולבלת הקשר שלנו טוב אנחנו חברים טובים אבל אני צריכה ייעוץ

לקביעת תור
    סגירה
    האם חבר שלי הומו?

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו בארון

יוליה
    29/04/2014

אני יוצאת עם בחור מספר חודשים. אנחנו בני 29 ואין לו ניסיון רב עם בנות. קשה לי לגרום לו לזיקפה כאשר הוא לא לגמרי בעניין וגם אז הוא מתקשה להחזיק אותה לאורך זמן ולגמור. אני חוששת שהוא נמשך למין השני ואולי מתכחש לזה למרות שהוא מאוד אוהב אותי. איך אפשר לדעת בלי לשאול אותו ולהעליב אותו בחשדותיי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    11/01/2011

נטלי שלום שאלותיך מוכרות. הוא לפחות יודע מה הוא לא. מה יקרה אם יום אחד תגלי שאת נמשכת לחברה?
    זיכרי החיים זה לא תעודת ביטוח. תמשיכי בדרך ותהני ממה שיש לך ומהרפתקאת החיפוש הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הבדל בין מינים
    נעמה
    08/12/2013

היי. אני בקשר ממושך עם בחור, שנינו יחסית צעירים והכל עובד מצויין בינינו, אני אוהבת אותו מאוד ונראה שגם הוא אותי.
    לאחרונה הוא פתח איתי בשיחה שהוא לא ממש יודע מה לעשות כי ירד לו החשק מסקס איתי, והוא ניסה במספר דרכים להתמודד עם זה. (יש לציין שאנחנו פחות משנתיים ביחד, וזה טיפה חריג).
    לאחר שיחות רבות איתו הבנתי כי הוא פשוט מרגיש שהתרגל אליי ולגוף שלי , ולפיו "טבע הגברים" הוא לא להיות עם אישה אחת וזה מאוד בעייתי כי זה משהו שהחברה כופה עלינו.
    העמדתי בפניו את שתי האופצית שנראו לי אפשריות- הראשונה היא לנסות לעבוד על זה ביחד, לטפל בזה אצל מישהו מוסמך, ושהוא צריך להבין שלמשל פתרון של "צלע שלישית" במיטה לא יעבוד איתי (לפחות לא בתקופה הקרובה בה עוד ממש אכפת לי ממנו וסביר שאקנא וזה יסיים את היחסים). האופציה השניה היא לסיים את זה כי אני לא רואה דרך אחרת שאפשר להתמודד עם המצב.
    הוא מצידו אמר שהוא לא מוכן לוותר עליי, שהוא אוהב אותי מאוד וברור שנעבוד על זה.
    השאלה שלי אליך- אני לא יודעת ממש איך להתמודד עם זה, האם זה אומר אי אפשר לסמוך עליו (למרות שדעתי היא שרוב הגברים אכן חושבים כך אך לא אומרים זאת, ואנחנו פשוט פתוחים מספיק לדבר על זה)? האם זה ככה באמת אצל רוב הגברים, ואם כן כיצד הם ובנות זוגן מתמודדים עם זה?
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    הבדל בין מינים

הוספת תגובה

תמונה

• האם אי אפשר לסמוך עליו? להפך!

Kutaly
    01/04/2014

מה בעצם את שואלת? האם את יכולה לסמוך על בנזוג שבא ופותח בפנייך את עולמו ורגשותיו?!
    איפה בכלל נמצא הגורם שיפסול אותו מלהיות ראוי לאמון?
    הרי את לא מעדיפה מישהו שיסתגר בפנייך בלי לדבר איתך, נכון? או חלילה, ילך לאחרות מאחורי גבך...

חשוב לי שתביני כמה דברים.
    א. אני מבין את התסכול שלך. זה שהוא כבר לא מגורה ממך כבעבר יכול להרגיש כאילו משהו בך לא בסדר. אבל אין דבר יותר רחוק מהאמת, "הוא מצידו אמר שהוא לא מוכן לוותר עליי, שהוא אוהב אותי מאוד וברור שנעבוד על זה."
    זכרי שהוא בחר להיות איתך ומוכן להאבק על זה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חייבת עזרה בלהבין!
    Lihi
    25/02/2014

טוב אז ככה אני בת 21 ואני דיי בטוחה שאני נמשכת לבנים והכל אבל אני גם חושבת שאני מאוהבת בחברה הכי טובה שלי. איך זה הגיוני? אני בכלל לסבית ? או דו? אולי זה סתם חד פעמי ואני סטרייטית? איך אני יכולה לדעת מה קורה לי אני משתגעתתת

לקביעת תור
    סגירה
    חייבת עזרה בלהבין!

הוספת תגובה

תמונה

• ההגדרות לא מאוד נוקשות

Kutaly
    01/04/2014

אני מניח שההגדרה "ביסקסואלית", או "דומינית" בעברית, תתאים למצב שלך. למרות שאין ממש קו ברור שמגדיר איפה את מפסיקה להיות סטרייטית ומתחילה להיות לסבית או דומינית.
    מה שיותר משמעותי לשאול את עצמך במה מתבטאת האהבה שלך לגברים בשונה או דומה לחברה שלך?
    ולא פחות חשוב, מה החברה מרגישה כלפייך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו?
    רלי
    21/02/2013

שלום לכם,
    במקרה פתחתי את דף ההסטוריה של המחשב וגיליתי כי מישהו בבית גולש בחודש האחרון באתרי פורנו רבים של הומואים/גייז (בלבד).
    ביצעתי כמה פעולות וגיליתי כי זהו בני בן ה11.5.
    אני המומה ומפוחדת. האם זה אומר שהוא כבר יודע שהוא הומו? האם יש משהו שאני יכולה לעשות? כרגע, רק מהבהלה, חסמתי את כל אתרי הפורנו כחלק מבקרת הורים- דבר שלא חשבתי שיש לעשותו כבר עכשיו משום שהוא צעיר מאד.
    שיתפתי את בעלי והוא משותק וממלמל לעצמו ומצפה ושואל אותי כל רגע "מה עושים?!" אבל אני בעצמי די אבודה...
    אז מה באמת ביכולתנו לעשות. האם זה סופי-מה עושים?
    בבקשה ענו לנו בדחיפות
    רלי

לקביעת תור
    סגירה
    האם בני הומו?

הוספת תגובה

תמונה

• פורים שמח -

בני
    23/02/2013

היי

טבעי שנער בגיל הזה יחפש את זהותו, ובכלל לא בטוח שהוא מודע לחיפושים המאוד ספציפיים שלו באינטרנט, אולי הוא סקרן קצת יותר מהרגיל ואולי הוא מבולבל...
    כך שמוקדם להסיק מסקנות לגביו,
    טוב שחסמתם את הגישה לנט אבל זה לא מספיק, כי הוא יכול למצוא את החומרים במקומות אחרים ואולי אפי' יותר מסוכנים, זאת אומרת עדיף שיקבל את התשובות בבית מאשר ממקורות מפוקפקים...
    לכן אני ממליץ לכם לגשת לאיש מקצוע ולטכס עצה ביחד כיצד לגשת לילד ולשוחח איתו ממקום של הורים אכפתיים ולא שיפוטיים,
    אם יש לך או לבעלך קשר טוב איתו אז נצלו את זה לשיחה בארבע עיניים - רצוי שהשיחה תהייה במקום נוח לילד ושירגיש שאתם איתו ולצידו,
    -
    99% שבגישה נכונה לנושא תוכלו לדעת יותר עליו ועל כל מה שעובר עליו ואף לעזור לו בהמשך,
    עוד נקודה חשובה - לפעמים התשובות שהילד מקבל מאנשים הם אלה שבסופו של דבר ייחרצו את גורלו...כלומר יש בידכם וביד אנשי המקצוע יכולת ממשית לקבוע את דרכו המינית.
    אני יודע שיש כאן חילוקי דעות בפרט מחברי הקהילה השמחים לצרף כל אחד למועדון אבל ידוע ומפורסם שסיוע מקצועי בפרט בשלבים הראשונים יכולים לתת לילד כלים לדעת מי הוא באמת ומה הוא רוצה להיות.
    פורים שמח ובהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו

רלי
    24/02/2013

אתה מתכוון באיש מקצוע לפסיכולוג ילדים/נוער?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רלי -

בני
    25/02/2013

היי

כן.
    תבדקו קודם אם יש מישהו ברמה מספקת בתוך בית הספר - השאלה אם יש לילד אמון במערכת...
    בכל מקרה כדאי להתחיל משם ולהמשיך הלאה ככל שיצטרך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהירות מלהקשיב לאנשים כמו בני

בהול ביותר
    18/03/2014

עצות ודעות של אותו בני מההודעות למעלה עלולות להזיק ולגרום לנזקים גדולים ביותר!
    יעשה טובה אותו בני ולא יגיב בפורומים כאלו , חשוב להישמע לדעות ועצות המומחים ולא אנשים נטולי כל השכלה בסיסית ובורים כגון אותו בני.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

שלום וחג שמח,
    אינני יודע אם בנך הומו. בטח שהוא סקרן ושואל מה זה היה טוב אם הייתה הידברות על הנושא במשפחה. אתם מתגוננים מהחרדה ע"י הסתרה מעצמכם וממנו. לרוב זה לא עוזר.
    זיכרי הוא ילד שימחי שהוא סקרן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו

רלי
    26/02/2013

שלום וחג שמח גם לך,
    אז מה אתה מציע לנו? מה בעצם אתה חושב שאנו יכולים לעשות.
    התחלנו לחפש פסיכולוגים- זה לא כ"כ פשוט.
    לא הייתי רוצה לערב גורמים מבית הספר.
    רלי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החשוב הוא לא להיות שיפוטי כלפי הילד

יש עם מי לדבר
    22/05/2013

שלום לך,
    גילית שבנך הצעיר גולש גם באתרי פורנוגרפיה הומוסקסואלים.
    אני בהחלט יכול להבין כיצד זה מזעזע ומטריד אותך - גם בקשר לעובדה שהוא צופה בפורנו בגיל צעיר, וגם בשל העובדה שמדובר בפורנו הומוסקסואלי.

ייתכן מאוד שבנך בתקופה של גילוי ומחקר אישי, ועיצוב האישיות, ובסופו של דבר זה יתברר כחלק מתהליך הגיבוש שלא את עצמו והוא איננו הומוסקסואל. ייתכן גם שהוא ביסקסואל, או שאכן הוא אדם הומוסקסאול.

מחקרים מראים שהדבר החשוב ביותר בנוגע לנוער הומוסקסואלי, או כזה שמתלבט - הוא הקבלה. במידה ובנכם יחוש שאתם אינכם מקבלים אותו כפי שהוא, רואים בנטיה מינית הומוסקסואלית בתור דבר רע או דבר שיש 'לתקן' התוצאה תהיה שהוא יפתח האשמה עצמית, שנאה עצמית. כלומר, לא ניתן להפוך אדם הומוסקסואל לסטרייט. אבל - אם תנסו לשנות אותו אתם תצליחו בדבר אחד - להפוך נער שיכול להיות הומוסקסואל מאושר , להומוסקסואל אומלל, ופגוע (במידה ואכן הוא הומוסקסואל).

אז מה עושים.
    אני חושב שמכיוון שהוא מאוד מאוד צעיר, הדבר הנכון יותר יהיה לחכות, ובטח לא לקחת אותו לפסיכולוג מתוך מטרה 'לשנות אותו'. אני חושב שהדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לנסות ולעבוד על עצמכם. - מדוע כול כך מפחיד אותכם במידה והוא אכן יהיה הומוסקסואל? ככול שתטפחו בעצמכם את היכולת לקבלה, הרי שאם הוא אכן יהיה הומוסקסואל, ואם הוא יצא מהארון, אתם כבר תהיו בשלים ומוכנים להיות מקבלים ותומכים עבורו.

שמי גיל ואני מתנדב ב"יש עם מי לדבר" - קו הקשב והתמיכה של הומואים, לסביות , ביסקסואלים וטרנסקסואלים בישראל, ובני משפחותיהם.

אתם מוזמנים להתייעץ איתנו (ואל דאגה, אין לנו כל מטרה 'לצרף עוד חברים לקהילה' כפי שנכתב באחת התגובות. המטרה שלנו היא שמי שאכן הוא חלק מהקהילה מתוך עצמו, כאדם, יקבל את כל הסיוע והתמיכה להפוך לאדם מאושר, בריא וממצא את כל הפוטנציאל שלו

הקו פועל בימים א-ה בשעות 1930-2230 בטלפון 036205591

בהצלחה
    גיל - מתנדב ב"יש עם מי לדבר"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין
    סריס
    10/02/2012

שלום,
    אני בן 25 עם בעיה חמורה: אני לא מוטרד מהיותי זכר, אך שונא את הזקן שלי (התחלתי אפילציה), את שיער הגוף שלי (התחלתי לייזר) ואת החספוס של הגוף שלי. התקרחות גברית טיפוסית, שהיא הסימן הכי מובהק לגבריות נראית לי כמו סיוט שעלול ליפול עלי כרעם ביום בהיר בשנים הקרובות (כרגע השיער שלי מלא), וזה מחריד אותי. אני לא ידוע אם אני מחשיב עצמי גבר או אישה, אבל כל אלה מחרידים אותי אם אני חושב עליהם כדברים בלתי הפיכים. הייתי רוצה להיות פחות גברי, וההתעסקות הזאת בגבריות שלי גובלת באובססיה.

נוסף לבעיה הזאת של שנאה כלפי סימני מין זכרים משניים אני סובל מתשוקה מינית שממש בא לי להסיר מעלי. אותה תשוקה ודחף מיניים פשוט כובשים כל חלקה טובה בחיי, ומופיעים ברגעים הכי לא צפויים וגובלים בהתמכרות ובמופקרות. אני מוצא את עצמי פחות נהנה מדברים ויותר לכוד במעגל של תשוקות שאין להם מרפא (וניסיתי פסיכולוגים וקבוצות תמיכה). זאת הבעיה העיקרית שלי.

מדיבור שהיה לי עם טרנסג'נדרית, הבנתי שכשמדברים על סירוס כימי, מדברים על אנטי-אנדרוגנים. בזמן האחרון אני מתחיל לחשוב על האפשרות של סירוס כימי מרצון, ודבר זה משרה עלי שלווה, על אף תופעות הלוואי, עם דגש על התופעה המדאיגה של פגיעה בצפיפות העצמות.

אני מעוניין להתחיל בהליכים, כי התשוקה הזאת הורסת אותי. אני לא יודע אל מי עלי לפנות. אני מעדיף גורם פרטי מאשר רופא של הקופה. מה דעתך?

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    10/02/2012

סריס חביב אתה עסוק בזהותך המינית? האם אי פעם נועצת במישהו מקצועי?
    אני עצמי איני תומך בדקהפפטיל ואיני נוקט בו. בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין - תגובה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    10/02/2012

כדרך טיפול פסיכיאטרית/פסיכולוגית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה מינית הומוסקסואלית
    ד'
    08/09/2013

שלום וברכה,

אני בן 22 ,מגיע ממשפחה דתית, ונמשך לגברים מאז היותי נער ועד היום. אני אמנם נהנה לראות נשים יפות, אך לא מרגיש משיכה מינית לגוף שלהן. למעשה, אני לא חושב שהיתה לי משיכה מינית לנשים אי-פעם. מעולם לא היתה לי חברה. כשאני מאונן, אני מתגרה רק ממחשבות על גברים.
    אף אחד לא יודע על היותי הומו, אני לא אעז לספר לאף אחד, וגם אין לי כוונה לממש את הנטיות ההפוכות שלי.
    הבעיה שההורים שלי שואלים אותי כל הזמן על הכרת בחורות, ועל חתונה עתידית, וזה גורם לי לחיות בשקר תמידי. אני חושש שיום יבוא והם יגיעו בעצמם למסקנה שאני הומו.

זה מביא אותי לידי כמה שאלות שמסקרנות אותי כבר זמן מה:

1) האם יש סיכוי שהנטיה המינית שלי עוד תשתנה בעתיד ?
    2) האם זה אפשרי להתאהב במישהי ללא משיכה מינית, לחיות בזוגיות מוצלחת ולהקים משפחה?
    3) האם יש טיפול כלשהו, שיכול לשנות את הנטיה המינית שלי, ולגרום לי להמשך לנשים?

אני מרגיש כל כך מתוסכל, בודד, ולא יודע מה לעשות עם החיים שלי.

אודה לך אם תוכל לענות לשאלותיי.

לקביעת תור
    סגירה
    נטייה מינית הומוסקסואלית

הוספת תגובה

תמונה

• בם זוג חדש וגרוע במיטה
    איילה
    11/06/2013

שלום,
    יש לי בן זוג חדש מזה חודש. אני לא נהנית בסקס איתו. אני בחורה מאוד מינית ויודעת טוב מאוד מה אני עושה במיטה, הוא פחות יודע לענג. ניסיתי להכווין אותו אבל התנועות שלו מאוד אגרסיביות וכלום לא עזר. אני אובדת עצות...

לקביעת תור
    סגירה
    בם זוג חדש וגרוע במיטה

הוספת תגובה

תמונה

• תני לו עוד סיכוי

תכלת
    02/07/2013

לוקח זמן לבנות אינטמיות ונשמע שאת מוותרת מהר מדי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה