פורום סקס ונוער - יש לך שאלה?

אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל, הפורום הזה הוא בשבילכם. כאן תוכלו להתייעץ על נושאים כמו איבוד בתולים, מחזור, אוננות, קרי לילה, קיום יחסי מין, בדיקות גינקולוגיות, הידבקות במחלות מין, זקפה, מין אוראלי ועוד

מנהל הפורום

דניאלה פרייפלד
דניאלה פרייפלד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל דניאלה פרייפלד ללא פרסום בפורום

• גלולת יום שאחרי - פוסטינור אלה או נורלבו?
    נילי
    01/07/2020

היי, במקרה חירום באיזו גלולת יום שאחרי עדיף להשתמש פוסטינור, אלה או נורלבו? מה ההבדלים ביניהם?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    גלולת יום שאחרי - פוסטינור אלה או נורלבו?

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קיום יחסי מין בלי אמצעי מניעה
    אנונימית
    04/05/2020

היי, אני בת 25, אמא טרייה לתינוק בן שנה וחצי. אני ובעלי מקיימים יחסי מין בלי אמצעי מניעה ובדרך כלל הוא גומר בחוץ. לפני ארבעה ימים הוא בטעות גמר בפנים ואני בתקופת הביוץ ואני מפחדת שאקלט שוב להריון. לפי מה שאני יודעת, גלולת היום של אחרי כנראה כבר לא תעזור. יש מה לעשות עכשיו כדי לא להיקלט להריון? או שזה כבר מאוחר מידי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• מחלות מין ייעוץ
    אור
    19/04/2020

האם יש חשש למחלות מין בקיון יחסי מין אוראליים עם חבר שלי בפעם הראשונה? שנינו לא קיימנו יחסי מין מאף סוג עם שום אדם אחר לפני כן.

לקביעת תור
    סגירה
    מחלות מין ייעוץ

הוספת תגובה

תמונה

• אוננות ומשיכה מינית
    גד
    14/04/2020

תודה מראש יש לי כאן כמה שאלות שאין לי את מי לשאול
    האם יש בעיה כל שהיא בלאונן? גם מבחינה הלכתית וגם מבחינה רפואית
    ומאיזה גיל זה נורמלי שיהיה משיכה מינית?
    ואני לפעמים בא לי שחבר שלי יגע בי או ימצוץ לי. האם זה קשור להומו. או שזה בגלל שעכשיו אין לי חברה?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    אוננות ומשיכה מינית

הוספת תגובה

תמונה

• השתמשתי בדילדו של אמא שלי האם אני צריכה לדאוג
    חסוי
    11/02/2020

השתמשתי בדילידו של אמא שלי ואני ממש לחוצה מזה שטפתי אותו לפני על ב 14 וחצי כן קטנה האם זה מסוכן אין לאמא שלי מחלות או משהו כזה האם זה מסוכן לא קיימתי יחסי מין לפני ולא שום דבר אשמח עם תהזרי לי ותאמרי לי האם יכול לקראות משהו הוא כל דבר אחר חשוב לציין ששטפתי אותו טוב הפחד שלי הוא שזה לא יפגע לי במשהו יעשה לי משהו .

הוספת תגובה

תמונה

• מה ההבדל בין אלה לפוסטינור?
    טניה
    12/01/2020

לא כלכך הבנתי מה מביניהן עדיף לקחת, את שתיהן אפשר לקנות בבית מרקחת??

הוספת תגובה

תמונה

• משיכה מינית לאחותי ומה ניתן לעשות עם זה
    גיא
    02/01/2020

אני בן 16 ואחותי בת 20 ואני מרגיש שאני נמשך אליה מינית.
    כשהיא בבית היא מסתובבת עם תחתונים וחזיה וזה גורם לי לזיקפה.
    אני גם מציץ לה במקלחת ולפעמים מלטף אותה שהיא ישנה וגומר מזה.
    האם זה תקין איך אפשר להתגבר על זה?

הוספת תגובה

תמונה

• איך לדעת אם אני שנואה
    בת אדם כלשהי
    05/10/2019

יש לי תמיד את ההרגשה שהרבה ידידים שלי בסודי שונאים אותי ממש ושאני סתם מעיקה עליהם כשאני מצטרפת ולא נעים להם להגיד לי לא.
    איך אני יודעת אם זה נכון או לא כי מן הסתם שהם יגידו שזה לא נכון

לקביעת תור
    סגירה
    איך לדעת אם אני שנואה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלת זוית זקפה אצל נער
    טוני
    27/09/2019

שלום,
    בן כמעט 15 , בעת זקפה ( באוננות) הפין עומד כל כך גבוה שזה יוצא בזוית כמעת במקביל לקו הבטן . מוטרד מכך שהדבר יפגע לו באיכות יחסי מין כולל ימנע תנוחות מסוימות / כאבים וכו. האם יש מקום לדאגה?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלת זוית זקפה אצל נער

הוספת תגובה

תמונה

• כשל בניסיון חדירה ( אצבעות)
    אייל
    19/09/2019

אני וחברה שלי רוצים לשכב אבל ישנה בעיה . שאני דוחף לה אצבע אחת לאיבר המין היא לא מרגישה כאב כלל . אך ברגע שרוצה לדחוף 2 , אני לא מצליח לבצע חדירה , כאילו יש משהו באיבר המין שעוצר את החדירה ולא מאפשר להחדיר את 2 האצבעות במלואן ואפילו חלקית מהן. מה לעשות ? מה היא הבעיה ? איך אפשר לטפל בזה ?

הוספת תגובה

תמונה

• האם לעשות לאישה נשואה מסז מול בעלה ולגעת המקומות אינטימים זה עובר עבירה אשת איש
    ירון
    18/09/2019

הוספת תגובה

תמונה

• sex sex sex sex
    אנונימי
    14/09/2019

ממש אתמול ניסיתי לעשות את זה. שכבתי על המיטה עם הראש למטה והגוף התחתון למעלה. הצלחתי להכניס לפה פחות מסנטימטר אחד. התוצאה היא שכנראה יכאב לך הגב, ואני חושב שזה לא מומלץ. אני עדיין מנסה למצוא שיטות יעילות יותר.

לקביעת תור
    סגירה
    sex sex sex sex

הוספת תגובה

תמונה

• משיכה מינית לאמא
    שי
    02/09/2019

אני בן 50 נשוי בגיל צעיר מאוד תמיד פינטסתי אל אמא בגיל 20 ניכנסתי לחדר של אמא שלי שאני ערום נשכבתי ליד אמא שלי במיטה אמא שלי התנגדה ובכתה ומאז יש ריחוק בינינו האמת שלא קרה כלום באותו יום ביקשתי ממנה סליחה ומאז ממש התרחקנו אחד מהשני אני אפילו לא זוכר מתי אמרתי לאמא שלי שאני אוהב אותך או מתי קיבלתי ממנה חיבוק הבעיה היא ששוב פעם למרות הגיל של אמא שלי אני שוב מפנטז עליה בבקשה אני לא יודע מה לעשות אם תוכלו לייעץ לי

לקביעת תור
    סגירה
    משיכה מינית לאמא

הוספת תגובה

תמונה

• האם אפשר להכנס מסקס יבש להריון במצב כזה?
    אנונימי
    24/08/2019

שלום, אני וחברה שלי עושים סקס יבש זאת אומרת ששינו עם בגדים לרוב*
    טוב אז קודם כל יש לנו סדר, אני קודם מאונן לה מתחת לתחתון עם אצבעות וכאשר היא גומרת רק אז אנחנו עוברים אליי וכל הזמן הזה אני עם בגדים ולא קרוב בכלל לפות שלה עם הפין שלי
    זאת אומרת שאין מגע יותר בפות שלה והיא מתלבשת
    וכשאני גומר אנחנו מחטאים את הידיים עם אלכהל
    ולפעמים שאני שוב מאונן לה אחריי זה

נניח וגמרתי האם זרע יכול בדרך כלשהי להגיע לאיזור איבר המין שלה ולעבור את הנרתיק עד לצוואר הרחם לעבור גם אותו ולהגיע לביצית בהנחה ואנחנו משתמשים רק בידיים ומעולם איברי המין שלנו לא נגעו אחד בשני גם לא חיכוך ישיר, זרע שאולי נשאר על האצבעות יכול להכניס אותה להריון?
    אני שואל משום שלחברה שלי מאחר כבר בשבועיים המחזור אבל בכללי המחזור שלה לא סדיר בכלל וגם לא חשה בסימנים כלשהם של הריון אין בחילות והקאות (הפסיק לחצי שנה בגלל תזונה ודברים כאלה).

אני מאד חושש משום שהוא כבר מאחר לה שבועיים
    יש סיכוי שהיא בהרין??

הוספת תגובה

תמונה

• האם לתת לבת 16 לישון עם החבר
    תמי
    24/07/2019

Ask People - ייעוץ לכל שלב בחיים הוספת שאלה - באנונימיות וללא הרשמה
    עמוד הבית
    שאל שאלה
    שאלות חדשות
    שאלות שעוררו עניין
    עצות חדשות
    מה קורה כאן?
    מתחם הטיפים
    מדורים
    חיפוש שאלות
    הרשמה | התחברות

הורות ומשפחה הורות ומשפחה
    10606 צפיות, 9 עצות ו-168 דירוגי עצות. 46739
    בתי בת ה-16 רוצה לישון אצל החבר בן ה-20, לאפשר לה?
    אנונימית בת 44 | כתבה את השאלה ב-22/10/14 בשעה 11:53
    שלום לכולם, הבת שלי בת 16 ויש לה חבר בן 20 הבנתי שהקשר רציני ולא סתם עוד חבר זמני ..
    היא באה אליי ואמרה שהיא רוצה לישון אצלו בסופש.
    אני מודעת לאפשרות שהם יקיימו יחסי מין ומזה אני חוששת, שהוא לא ישתמש באמצעי מניעה,בעיקר כי היא עוד ילדה קטנה ואני לא חושבת שזה הגיל הנכון, אני חושבת שהגיל הנכון לישון אצל החבר הוא רק כשהיא תהיה בת 18 .
    האם לתת לה לישון אצלו ולסמוך עליה ? והאם לאפשר לו לישון אצלנו?
    חשבתי על האפשרות שהוא יישן אצלנו אבל הם יישנו בחדרים נפרדים.
    הבת שלי מאוד התרגזה כשאמרתי לה את זה, היא אמרה לי שכל הקטע זה לישון ביחד,שהוא חבר שלה ולא איזה אורח זר שיישן בחדר נפרד ומה הטעם שיישן אצלה אם הם יישנו בחדרים נפרדים.
    אני חוששת מהעובדה שהם יקיימו יחסי מין אצלנו או אצלו זה לא משנה,
    בתי כבר קיימה יחסי מין בעבר עם בן זוגה לשעבר שהיו שנה ביחד ואני מודעת להכל,
    היא משתפת אותי בהרבה דברים, אני אפילו קניתי לה חבילת קונדומים שתשמור אצלה בחדר למקרה חירום כמובן שאני הייתי מעדיפה שלא תקיים יחסי מין בגיל כזה או לפחות בתחילת קשר אבל כשהיא יוצאת עם גבר בן 20 אז אני מודעת מה גברים מחפשים רוצים וצריכים בגיל הזה .. ואני תמיד אומרת לה שתיזהר,ושיש המון מחלות, ושלא תקיים יחסי מין איתו בהתחלה ושתחכה.. אבל אני בכל זאת לא יודעת מה קורה כרגע האם הם כבר קיימו יחסי מין או לא,הוא בא אלינו לבית הם יושבים בחדר ואני לא יודעת מה קורה וגם אני הייתי במצבים האלו אז קניתי לה בכל זאת חבילת קונדומים והנחתי לה בארון ל"מקרה חירום" רק שיהיה לה שאם הם כבר יגיעו לזה כי בכל זאת הוא גבר בן 21 והיא בת 16 שגם יש לה את הדחפים שלה ואני מכירה אותה ואת עצמי ואני הייתי במצב הזה ובסופו של דבר רוצים לעשות את זה .אבל יותר אני חוששת מהגיל.. אני חושבת שרק בגיל 18 צריך להסכים ללכת לישון אצלו ושהוא יישן אצלנו.
    האם לאפשר לו לישון אצלנו איתה בחדר? והאם לאפשר לה לישון אצלו בגיל 16 ושלא תעשה שטויות לסמוך עליה?

הוספת תגובה

תמונה

• כל

דניאלה פרייפלד
    24/07/2019

הכבוד על הגישה שלך והפתיחות שיש לך והקשר עם ביתך.
    אני מבינה את ההתלבטות שלך . לצערי לא אתן תשובה חד משמעית .
    בת בוגרת אך עדין ילדה ואם הבנתי אותך נכון את נשארת שהיא מקיימת יחסי מין עם אותו בחור....
    אישית אני מעדיפה ,שהם יפגשו במקום בטוח . ואם זה אצלך בבית ,את גם יכולה לשים גבולות .וגם תוכלי לראות איך הקשר בניהם מאשר אצלו בבית ששם אין לך מושג מה קורה .
    נשמע שיש קשר טוב ואתן מדברות .... תוכלי לומר לך שקשה לך עם הרעיון שהם ישנו יחד אך לביטחון שלה את מסכימה .
    גם נשאלת השאלה לגבי אחים ואחיות בבית אם יש וההשפעה עליהם
    איך הם יקבלו איזה ....
    מקווה שעזרתי ... לא קל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה