פורום מיניות האישה, מין נשי - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, תפקוד מיני, כאבים בקיום יחסי מין, כאב בחדירה, אורגזמה נשית, יובש ועוד

מנהל הפורום

לי ראובני
לי ראובני
ד``ר ליאורה אברמוב
ד"ר ליאורה אברמוב
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר ליאורה אברמוב ללא פרסום בפורום

• בלי קונדום - זקפה מלאה ! עם קונדום - אין זקפה בכלל
    יוגב
    28/01/2020

בחצי השנה האחרונה לאחר מערכת יחסים שהייתה לי בה קיימתי יחסים ללא קונדום , הכרתי מישהי וכמובן קיימנו יחסים עם קונדום הבעיה שאין לי זקפה עם קונדום . מה קרה לי ?
    (לא שיניתי כלום בסוג הקונדום אקסטרה סייף של של חברה מוכרת,ואף ניסיתי קונדומים אחרים כמו דק ביותר , או "הרגשה אמיתית")
    ניסיתי ג'יל סיכה ,לא עוזר . אני נמשך אליה בטירוף אבל אין זקפה עם קונדום. איך שאני שם קונדום פשוט הזקה יורדת זה מציק לי מאוד !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים אחרי קיום יחסי מין
    משי
    26/01/2020

קייצי יחסי מין עם הבן זוג שלי מאז יש לי תחושת נפיחות בבטן תחתונה וכאבים בבטן תחתונה. הייתה חדירה מאיבר המין, וגם ידנית. נהניתי והגעתי לסיפוק. יכול להיות שהוא גרם לי בעקבות אגרסיביות או אינסטסיביות? אין דימום רק כאבים חוזרים והולכים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• האם הכאב הוא סמוך לזמן קיום המגע המיני?

לי ראובני
    27/01/2020

אם הוא נמשיך זמן רב לאחריו, אז לפנות לרופא נשים.
    אם זה נקודתי, סביר להניח שאין סיבה לדאגה ובודואי קשור רק באינטנסיביות של האקט

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איבר מין שנהיה קטן ללא זקפה עקב בעיה רפואית
    ערן
    16/01/2020

שלום. אני לא מקיים יחסי מין בגלל הקטע שהאציבר מין שלי קטן מאוד ללא זקפה וקשה לי עם זה בטירוף. אני נמנע מסרב בגלל זה . כל הבטחון המיני שלי עד לאותה נקודה שנהיה לי מחלל חולשה קשה . כל הבטחון שלי היה במין והכל האיבר שלי נראה עייף ושבור קטן מאוד . איך.מתגברים על זה ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אייבר מין קטן

ד''ר ליאורה אברמוב
    19/01/2020

לא ברור מהשאלה שלך מה הבעיה הרפואית ממנה אתה סובל
    בכל מקרה בדיקת גודל של אבר מין נעשית רק בזמן זקפה וגודל אבר תקין בזמן זקפה הוא 8 סמ ומעלה
    מאחר ואתה מעיד על עצמך שאתה נמנע מקיום יחסי מין בגלל זה וסובל מחוסר בטחון עצמי מציעה לך דבר ראשון להבדק אצל אורולוג לגבי תקינות האבר ואופציות טיפוליות רפואיות
    דבר שני לפנות לטיפול סקסולוגי כדי לחזק את הבטחון העצמי ולהחזיר לך את היכולת לקיים יחסי מין

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חסר פרטים

לי ראובני
    19/01/2020

האם נבדקת אצל אורולוג שאישר שאיבר המין אכן קטן?
    בגדול רק השליש הראשון של האישה מרגיש כך שהאורך לא באמת משנה.
    וגם אזור הגירוי של נשים הוא חיצוני כלומר בדגדגן, כלומר אם הרצון שלך הוא לייצר הנאה עבור בת הזוג שלך זה לא קשור בכלל בגודל.
    בכל מקרה ממליצה להתייעץ עם רופא, נועם כיתרי מתל השומר הוא כתובת מצוינת או רונן הולנד.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הלכתי לאורולוג ואמר לי ...

ערן
    26/01/2020

שעייפות ותשישות אז לא זורם דם טוב לאיבר המין ואז הוא נהיה קטן יותר ואין מה לעשות עם זה . הבדיקה האחרונה שלי הייתי 16.7 ס"מ היום לצערי הרב בלי זקפה זה לא מדיד בכלל , עם זקפה בקושי 13 .
    אני מתוסכל מזה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חומר שיכול לעזור להגעה לזקפה מלאה
    דורון
    19/01/2020

היי , חשוב לציין אני מגיע לזקפה אבל זקפה חלשה מאוד במיוחד במצבי לחץ , בעבר מה שהיה עוזר לי ואין לי מושג איך , ג'ל גילוח

הייתי שם על איבר המין ג'יל גילוח ומיד הייתי מרגיש שהאיבר מתרחב וגדל ללא זקפה ומן חום כזה באזור . האם יש משחה או חומר שיכול לעורר את המקום אפילו שלא תהיה זקפה מלאה אלה זין רפוי רק רחב וגדול קצת ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מכירה

לי ראובני
    19/01/2020

לא מכירה קשר מחקרי מוכח בין גיל גילוח לזקפה אבל יכול להיות שזה קשור לגירוי ולמרקם שלו על העור שמגרה אותך. אם מצאת משהו שעובד באוננות אחלה. לגבי יחסי מין תנסה לעשות משהו דומה עם חומר סיכה, לדורקס לדוגמא יש מגוון של חומרי סיכה שונים כולל חומר מתחמם, אולי יתאים לך. לא כתבת גיל ומצב בריאותי שיכולים לשפוך עוד אור על המצב ועל הקשר שלהם לתפקוד

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתן מענה גניקולוגי לתוצאות מעבדה
    תמר
    16/01/2020

אשמח לקבל מענה.
    תוצאות בדיקת מעבדה:

POSITIVE- UREA PARVUM URIN PCR
    ביקרתי אצל רופא נשים לברור ממצא זה . הרופא התעלם ממנו ואמר לי שאין לי מה לדאוג ואין צורך לקחת טיפול .
    רופא המשפחה שלי שמכיר היטב את תיק הרפואי שלי , יצר איתי קשר טלפוני ולאחר ביקור אצלו אמר לי שאני צריכה לקחת דוקסילין 100 mg
    פעמיים ביום למשך 10 ימים למרות שטענתי בפניו שרופא הנשים לא נתן
    יש לציין שכבר תקופה ארוכה אני סובלת מכיווץ יתר של ריצפת האגן.
    מטופלת אצל פיזיותרפיסטית שמתמחה במתן טיפול לצערי יש לי מעט הטבה אך עדיין מרגישה כאב.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אוראופלזמה חיובי בבדיקת שתן

ד''ר ליאורה אברמוב
    19/01/2020

צודק הרופא נשים שלך אין מקום לטפל באוראופלזמה
    החומר הגנטי שלו נמצא בהרבה בדיקות שתן ואינו מעיד על זהום פעיל ולא צריך לטפל בו
    לגבי תגובת כווץ יתר שלך וכאבים
    כדאי לפנות לרופא נשים שמבין בבעיות כאב בקיום יחסי מין
    להמשך טיפול ו

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך בירור גניקולוגי

תמר
    19/01/2020

תודה על המענה . כאמור אני סובלת מכווץ ריצפת האגן אך יחד עם זאת אני לא סובלת מבעיות כאב בקיום יחסי מין .
    הפיזיורפיסטית לריצפת האגן המליצה לי להשתמש בוגיפם -

vagifem

ולקחת VALIUM OR DIAZEPAM
    האם ממולץ לקחת את הטיפוול הנ"ל?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי אוננות אצל אישה
    דנה
    31/12/2019

אני כבת 22. הסקס הראשון (והאחרון) שלי לבינתים קרה לפני שנה בערך. מאז לא קיימתי יחסי מין. הבעיה שלי היא כזאת; אם אני מאוננת עם חפץ אני חייבת לאחר מכן לעשות פיפי והפיפי שורף! אני גם לא נהנית. ואפילו שורף לי קצת במבוא כשאני מכניסה את החפץ. (אני חושבת שאולי זה בגלל שאין לי מישו לעשות איתו פורפליי ואני קצת לחוצה כשאני עושה את זה ואולי לא כל-כך רטובה)
    אני אציין שאחרי הסקס הראשון שלי לא היתי צריכה פיפי ישר אחרי ולא שרף לי בסקס ולא שרף לי בפיפי ,ואני מפחדת שהפעם הבא שאהיה עם מישהו ישרוף לי בסקס או בפיפי. בנוסף כשאני מאוננת בלי חפץ אז לא שורף ולא צריכה לעשות פיפי ישר אחרי. אז מה יכולה להיות הבעיה? תודה :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת שריפה בהשתנה

ד''ר ליאורה אברמוב
    19/01/2020

ככנראה שאינך רטובה מספיק בזמן החדרת הויברטור
    או שאינך מגורה מספיק
    גם להחדרת ויברטוא צריך לעשות פורפליי סויים עם חשיבה מינית וגירוי חיצוני עד להחדרת המכשיר לנרתיק
    מאמינה שכשתקיימי יחסי מין עם מישהו שתהיי איתו מאוד מגורה לא תהיה לך בעיה בהשתנה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גומרת, מסיימת, מעיפה אותי מהמיטה והולכת לנוח
    נווה
    12/01/2020

חשבתי שזה אמור להיות הפוך .
    בכל אופן יש לי בת זוג , אני גבר בן 37 היא בת 30
    באקט המיני היא התחילה לרטוט , היא גמרה ופשוט נכנסה למיטה אמרה לי"אין לי כוח לעוד" ונכנסה למיטה .
    אחריי שעה היא נזכרת בי שוב .

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דרושה תקושרת ביניכם

לי ראובני
    15/01/2020

אני שומעת שבת הזוג שלך הגיבה באופן שהפתיעה אותך ואתה מייחס את זה לנושאים שאינם קשורים במגדר, ועדיין, לא ברור על מה זה יושב... נשמע שאתה צריך לשאול אותה, מה קרה לה? ממה היא נהנית, מה סוגר אותה? מה גורם לה להנעל?
    בלי לשוחח ביניכם על הדברים אין יכולת לאבחן או להבין

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיברנו והיא אמרה לי ש...

נווה
    16/01/2020

טוענת שאין לה כוח לגמור שוב פעם.
    יכול להיות שהיא זייפה את העניין ? יש לי ניסיון וזה היה נראה אמיתי. פחדתי לשאול אותה את זה .

מה שהפתיע שאחריי שעה היא קפצה עליי ורצתה עוד .

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר חשק מיני רק בזוגיות
    חני
    06/01/2020

שלום,
    אני בת 30, ב-10 השנים האחרונות חוויתי 4 מערכות יחסים רציניות. כרגע נמצאת ברביעית כשנה וחצי.
    מערכת היחסים עם בן הזוג הנוכחי מאד בריאה, אנחנו קרובים, פתוחים ומשתפים בהכל.
    שמתי לב שבכל מערכות היחסים עד עכשיו, דעך החשק המיני לאחר כחודש-חודשיים בצורה כמעט טוטאלית. בנוסף יש דעיכה של החשק המיני שלי באופן כללי - פנטזיות ואוננות. רק בקשר האחרון באמת הבנתי שיש בעיה שחוזרת על עצמה במערכות היחסים, ומיד כשהקשר נגמר, החשק והפנטזיות חוזרות מהר מאוד, והכל נדלק מהתחלה.
    הלכתי עם בן הזוג הנוכחי למספר פגישות אצל סקסולוגית שנתנה לנו תרגולי מגע שלא עוזרים עד כה. בנוסף שוחחנו על הנושא אחד עם השניה, אך עדיין לא הצלחנו להתקדם בנושא. בכל 10 השנים האלו היו לי יזיזים וסקס מזדמן בתקופות שהייתי רווקה, אך במצבים האלו לא הרגשתי חוסר חשק מיני. לא מדובר בשחיקה ובחוסר חשק אחרי הרבה זמן בתוך מערכת יחסים, אלא במעבר חד שקורה כמעט
    בתחילת הקשר.

מעניין אותי להבין למה זה קורה ואיך אפשר לשפר את זה,

תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דעיכה של החשק כמגיע הבטחון

לי ראובני
    11/01/2020

אני מנסה לענות בצורה מאוד עדינה למרות שזה נושא מאוד מורכב ומעורר פגיעות.
    מניסיוני בקליניקה אני רואה שעבור נשים רבות הצורך המיני מגיע מתוך חיווט שמעודד קרבה והתקשרות אולם ברגע שיש בטחון בקשר הן כמו מכבות את הצורך במיניות.
    הדבר כמו נובע מתוך מנגנוני הגנה שלא מאפשרים להן להיות בתוך החוויה המינית באופן משוחרר.
    האם יכול להיות שלא חווית בבית בטחון בקשר? האם יש לך ברקע טראומה מינית? יתכן שגורמים אלו גורמים לך לכבות את היכולת להתמסר למיניות אחרי שהקשר מתבסס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקה ידנית של הרחם והשחלות
    ליאן
    19/12/2019

שלום דר' ותודה מראש, היום הייתי אצל רופא נשים אחרי שנים לבדיקת רחם ושחלות. אמר לי שעושה רק u.s לנשים בהריון אבל בדק אותי ידנית,( אילו ידעתי היייתי הולכת לרופא שיש לו גם אולטראסאונד) והכניס את היד ואמר שהכל בסדר ושאלך למכון לעשות אולטראסאונד. הבדיקה לא כאבה אבל אחרי הבדיקה כשעתיים התחילו לי כאבים בבטן היכן שממוקמת השחלות. שאלתי אותו לגבי הבדיקה אמר שהוא נוגע בשחלות עם האצבע לראות שהכל בסדר. השאלה שלי למה פתאם יש לי כאבים כי נגע בשחלה? האם מנגיעה בשחלה אפשר לעורר משהו או בטעות כמובן לעשות נזק לשחלה כי כואב לי רק בצד שמאל? האם בדיקה ידנית מספיקה לדעת שהכל בסדר כפי שאמר או שחייב גם אולטראסאונד...תודה רבה על תשובתך הכנה, ליאן

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקה ידנית אצל רופא נשים

ד''ר ליאורה אברמוב
    28/12/2019

רופא מיומן יכול לבדוק ידנית רחם ושחלות. האולטראסאונד הינו בדיקת השלמה .,אין סיבה שמבדיקה ידנית יהיה לך כאב בשחלה. יכול להיות שהרופא לחץ חזק על הבטן כדי למשש את השחלה וזה עורר כאב. לא יכול להגרם נזק מהבדיקה.
    מאמינה שכשתעשי אולטראסאונד תראי אכן שהכל תקין. בכל מקרה כל קופת חולים יש מכון אולטראסאונד עם צוות של רופאים וטכנאיות שזו ההתמחות שלהם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משבר ביחסים אצל בנות זוג ויחסי מין
    דנית
    24/12/2019

אני ובת זוגתי בזוגיות מעל 10 שנים.בשנות ה30 לחיינו.
    בתקופה האחרונה אני מרגישה שהסקס פשוט לא מספיק. גם אם תדירות יחסי המין היא אחת ליומיים או שלושה-זה עדיין לא מספק אותי. עד רמה שאנחנו מגיעות ממש למריבות ופיצוצים בגלל זה..

אומנם בשנים האחרונות התחלנו לגוון את הסקס עם אביזרי מין למיניהם .והתוספת עשתה לי ממש מצוין. אבל עדיין כשאנחנו לא שוכבות מעל יומיים אני מרגישה ממש מתוסכלת. ולא נעים לי להגיד לה שאני רוצה. ועם כבר התחלנו להשתמש באביזרים-אז לא נעים לי לומר לה שזה גם מה שאני רוצה..

ובגלל החוסר תקשורת הזאת בסקס אנחנו ממש רבות .וזה מאוד כואב לי. כי היא החיים שלי ואיתה אני רוצה להזדקן.

הבעיה אצלינו. שאני בתפקיד "הפסיבית "ביחסים. וזוגתי ולפעמים אומרת שגם היא רוצה להיות "הפסיבית".ואז כששתינו רוצות אותו הדבר זה גם עושה פיצוצים..
    וגם. זוגתי מסתפקת הרבה פעמים בסקס ללא אביזרים. בעוד שאני רוצה את כל התנוחות האפשריות וכולל אביזרים. אז גם זה מתנגש.

סליחה על הפירוט הככ מביך ואישי.
    אני לא יודעת מה לעשות .אני מאוד מאוד אוהבת אותה היא הבית שלי. ואני רוצה שנסתדר בנינו .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• צריך לפנות לטיפול

לי ראובני
    25/12/2019

יש דינמיקות זוגיות שאי אפשר לפתור דרך פורום באינטרנט ואתן חייבות לפנות לפתרון מעמיק לשם כך לטיפול זוגי מיני, ממליצה דרך איש מקצוע שמכיר את הקהילה הגאה, אם תכתבי מהיכן אתן אוכל להפנות לאנשי מקצוע מתאימים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות דחופה !-משבר ביחסים -תגובה ללי ראובני

דנית
    25/12/2019

אנחנו מאיזור הצפון(חיפה).
    אבל בעיה שמצב הכלכלי שלנו קשה.את יודעת אם יש מטפלות שמקבלות במחיר מסובסד?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממליצה על בית הקהילות

לי ראובני
    25/12/2019

יש שם מטפלים במחירים מוזלים
    הם יושבים במרכז חיפה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הוספת עניין באקט לזוג מעל שנתיים
    דנה
    22/12/2019

ואני והבן זוג כבר שנתיים ביחד, הכל טוב בזוגיות גם באקט עצמו אבל מרגישה שזה כבר נהיה שגרתי מדי, ואני מאוד מתלבטת מה יכול להוסיף עניין והנאה? חשבנו על כיוון של צעצועים והוא גם הציע לבדוק על ג'ל של דורקס זה דברים שבאמת יכולים לעזור ולשדרג?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ברור

לי ראובני
    24/12/2019

כל דבר שמעודד את היצירתיות שלכםן שעוזר לכםן לחוות את המיניות כמרחב שעשועי יכול לעזור
    זה יכול להיות משחקים, תפאורה, חומרי סיכה בטעמים, אביזרים, שינוי אוירה
    בטח, הכל מוסיף

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנוגע לחשק מיני בגיל המעבר
    אתי
    11/12/2019

אני בגיל המעבר וחשה ירידה בחשק במיני. אני מניחה שזה קשור לירידה באסטרוגנים. באופן כללי האם כדאי לקחת תחליפי אסטרוגן? כיצד בעצם אמור להיות חשק מיני אם האסטרוגן חסר?
    בתודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• משתנה מאישה לאישה

לי ראובני
    12/12/2019

שלום לך
    אכן אחד התופעות של גיל המעבר הוא ירידה בחשק המיני.
    יחד עם זאת יש נשים שדווקא מדווחות כי הפסקת העיסוק עם המחזור מקל את חייהן ומשחרר אותן מנטלית ורגשית לחוויות טובות עם עצמן ועם בני/ בנות הזוג שלהן.
    אני חושבת שאם את מרגישה שינוי שאינך שמחה בו ירידה בחשק או ירידה ברטיבות הנרתיקית או בגמישות של העור כדאי לפנות לרופאת נשים המתמחה בתחום או לפתרונות אלטרנטיביים כגון דיקור.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לייזר וגינלי ליובש בנרתיק
    גל
    11/11/2019

שלום ד"ר, האם הטיפול בלייזר אפקטיבי, ולכמה זמן? בת 56.
    ו 2 שאלות נוספות לגבי וגיפאם: האם התרופה מעלה סיכון לסרטן, והאם מותר להשתמש בה עם רקע של קרישיות יתר?

תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לייזר

ד''ר ליאורה אברמוב
    01/12/2019

הטיפול בלייזר אפקטיבי אם כי לתקופה של כשנה טאז יש צורך לחזור עליו
    וגיפם איננה תרופה מסוכנת לא לסרטן ולא לבעיות קרישה ולראיה היום ניתן לקנות אותה ללא מרשם רופא בבתי המרקחת
    כמובן שכדאי להיעץ עם הרופא המטפל לפני הקניה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פערי חשק בין בני זוג בגיל 60
    ורדית
    26/11/2019

אני בת 60, מתעוררת מינית די בקלות. לבן זוגי כמעט אין חשק בגלל תרופות אבל יש יכולות ביצוע אם אבקש. לא נעים לי כל הזמן לבקש. כשמסכים יש לי אורגזמה טובה. בעבר היו אורגזמות בחלומות. לא אוננתי בעבר אבל לאחרונה היתה אורגזמה עצמית טוהה ששימחה אותי גופנית והסעירה רגשית. מתוסכלת מהפער בחשק ובאמת רוצה יותר. כמה קל לי להתעורר אבל אין עם מי. מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מתסכל ממש

לי ראובני
    27/11/2019

אני מבינה לליבך, פערים בתשוקה ובחשק מאפיינים זוגות רבים ומצריכים שיחה אמיצה, אמון ויכולת להקשיב בחלקים מאתגרים ולא פשוטים אחד של השני. אני ממש ממליצה בחום לחשוב על טיפול זוגי ובעיקר לדבר על האופן שבו מיניות משפיעה עליכם, מה אתם מבקשים להשיג דרכה, מה אתם רוצים שיקרה בתקשורת ובחיבור הרגשי.
    ובנתיים ללמוד גם דרכים להנאה מינית לבד, בלי הנוכחות שלו, בגירוי ידני או מכשיר מתאים שמספק אותך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על תשובתך

ורדית
    27/11/2019

איזה מכשיר למשל?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ועוד משהו

ורדית
    27/11/2019

שכחתי לציין שאני גומרת גם ללא חדירה. כשאני " מעוררת" הנרתיק, הדכדגן וקרוב לפי הטבעת מגורים, צריכה תנועות מסוימות וגרוי בפטמות ואז יש אורגזמה טובה. פעם אחת גם הצלחתי לבד. איזה מכשיר כדאי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סטיספייר

לי ראובני
    28/11/2019

היום נחשב לצעצוע הכי איכותי לגירוי נשי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא נותנת לגעת באבר המין
    ירון
    24/11/2019

אשתי בת 58 חסרת חשק מיני לחלוטין כבר 6 שנים, לא רק כלפי אלא גם בהעדר משיכה לאף גבר ועם העדר חלומות ופנטזיות. בעבר זה קרה במשך כ 10 שנים והיא שייכה זאת למתחים עקב מחלות רציניות של הילדים, שבגרו בינתים. אבל בין לבין, עד לפני 6 שנים, היתה לנו שנה שלמה נפלאה בה נהנינו ממין אמיתי ומשגע ובין השאר היא גם דרשה מגע ידני לעתים רבות מאד. היום היא מרשה לי ללטף ולנשק אותה (אף שכל הענין המיני נראה לה מוזר ומיותר), ותמיד חל עלי איסור חמור לגעת באבר מינה, גם לא להניח את היד מעל הבגד (כפי שהיה אסור גם ב 10 שנות היובש הקודמות). באופן זהה נרתעת מלגעת באבר מיני. אני אף פעם לא מנסה "לחפור" אלא רק להניח את היד וגם בתנועת ליטוף כללי. היא יודעת שזה חשוב לי ובאופן נפשי וחוויתי מחליף עבורי מגע מיני מלא, ולעומת זאת אותה זה דוחה ומגעיל. היא גם מתנגדת לדבר על הנושא (כמו גם כל נושא מיני אחר) מלבד ההצהרה שלה שזה דוחה. אסור לי אפילו לגעת ולחוש עם הברך, וכל סוג מגע במקום הנחשק עבורי דוחה אותה ברגע בו היא קולטת שנוצר מגע משמעותי בשבילי. אני מאד מתוסכל מהאיסור החמור ולא ישן חלק מהלילות מהמשיכה והתסכול. נראה לי שהמצב הזה באמת חסר סיכוי. אכן?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נשמע מאוד מתסכל

לי ראובני
    26/11/2019

ירון יקר,
    נשמע מאוד מתסכל התיאור שלך, החוויה של יחסים משמעותיים, שהיו נעימים ונעלמו בלי יכולת להבין מה ארע ביניכם או בעולמה. יתכן שזה קשור לתופעות של גיל מעבר, ירידה בהורמונים, שינויים גופניים וכו מצד שני אולי קשר בדכדוך, הקן המתרוקן ולמצות את החיים אחרי שיאם.
    מציעה למצוא מקום לטיפול זוגי מיני לשוחח על הדברים, לקבל לגיטמציה לעיסוק בהם ובעיקר למצוא דרך להנות שוב יחד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לתשובתך, לי

ירון
    27/11/2019

לי כמו גם לה אין ספק שזאת היעלמות ההורמון המתאים. גם כי אין לה מין בחלומות ובמחשבות וגם כי בשעה שכאשר הופיע פתאום לפני 6 שנים היה כרוך בשינויים פיסיים שכנראה נבעו ממקור הורמונלי: ירידה מאד משמעותית במשקל, יובש בפה בלילה. לכן איני מצפה לטיפול שיחזיר את החשק כמו לרכב בלי סוס. השאלה נסובה על הסיכוי לגרום לה לא להידחות ממגע רך ולא חודרני באבר המין גם כשאין לה טיפה משיכה ולו רק בגלל שזה מהנה אותי (נקודה שאני מעלה אבל אין לו אהדה בתגובה בשיחה ולא בפועל).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מיניות נשית

לי ראובני
    27/11/2019

הרבה פעמים מיניות נשית היא תגובתית ולא ישירה, היא לא מגיעה מעצמה, לכן צריך לחשוב איך לייצר אצלה תגובה שתוביל למגע באיבר המין. אולי מגע בשאר חלקי הגוף שיעורר אותה כך שבהמשך תרצה להביא אותה לכדי מגע גם באזורים אינטימיים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה