פורום מיניות האישה, מין נשי - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, תפקוד מיני, כאבים בקיום יחסי מין, כאב בחדירה, אורגזמה נשית, יובש ועוד

מנהל הפורום

לי ראובני
לי ראובני
ד``ר ליאורה אברמוב
ד"ר ליאורה אברמוב
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר ליאורה אברמוב ללא פרסום בפורום

• צריבה וכאב בנרתיק בזמן הפרשת נוזל לפני אקט
    בת 23
    29/07/2020

שלום רב!
    אני בת 23, בזוגיות של שנתיים עם אישה ולאחרונה באחת מן הפעמים שהתמזמנו (לא יודעת איך לרשום זאת יפה יותר) הרגשתי צריבה מאוד חזקה בנרתיק, כלומר - כאשר מתמזמזים או מתקרבים למגע מיני יש את השלב שהגוף מכין את עצמו לחדירה, וישנו נוזל (אני לא יודעת איך לבטא זאת) שמרגישים בזמן המזמוזים, אני מרגישה את ההתרגשות, המשיכה והנוזל בזמן זה אך בו זמנית מרגישה צריבה מטורפת בנרתיק.
    האם ישנה סיבה שבגללה זה קורה?
    דלקת כלשהי?
    זה קרה לי בעבר כבר, נורא חשוב לי לדעת ממה זה נובע.
    אשמח לתשובתכן,
    תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    צריבה וכאב בנרתיק בזמן הפרשת נוזל לפני אקט

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לשלול בעיות רפואיות

לי ראובני
    29/07/2020

לשלול דלקת או פטריה
    או כייווץ לא רצוני של שריר רצפת האגן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צריבה בנרתיק

ד''ר ליאורה אברמוב
    30/07/2020

כמו שלי כתבה דורש ברור רפואי של דלקת בנרתיק או דלקת חיצונית בפתח אבר המין, שינויים בחומציות של הפרשות הנרתיק כדאי לעשות משטח ולראות, ובדיקה של צוואר הרחם
    יכול להיות ארוע בודד שלא יחזור על עצמו אבל אם תופעה קבועה שווה ברור

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הוצאת גוש בשד וביצוע של ממוגרפיה כואבת - האם יש נזק?
    דפנה
    28/07/2020

ד"ר שלום ותודה, זה אולי לא בדיוק התחום ובכל זאת מאמינה שתוכלי לעזור לי ולענות...
    בת 67, לפני 6 שנים הוציאו לי גוש בשד שהיה שם עשור ולא סרטני. אחרי 3 שנים, היום, הלכתי לעשות ממוגרפיה. הטכנאית (שלא היה נעימה ואגרסיבית) לחצה לי נורא חזק עם המכשיר של הממוגרפיה.
    ביקשתי טיפה יותר חלש כאב לי ממש, אמרה שככה צריך אחרת לא רואים ולעתים קוראים שוב בגלל שלא יצא טוב, ביקשה שלא אסתכל ושארים את הראש ממש עשתה לי מהציצי דף נייר. עשיתי בחיי עשרות ממוגרפיה וככה לעולם לא עשו לי חזק! אני מכה על חטא שלא קמתי באותה שניה לבקש מישהי אחרת, משום מה זרמתי.
    כשהגעתי הביתה עד עכשיו ממש כואב לי באזור הלב, כל המקום שמקרין לי ליד שמאל וגם ימין כמו זרמים. בבקשה ממך, האם בדיקה כזאת שמועכים בצורה אגרסיבית יכולה לגרום נזק לשד? קרה בעבר פעם שמישהי נפגעה ממוגרפיה? חלילה לפוצץ בפנים בלוטות או נזק אחר. אודה לך על תשובתך הכנה...
    תודה ליאן.

הוספת תגובה

תמונה

• ממוגרפיה כואבת

ד''ר ליאורה אברמוב
    30/07/2020

אין נזק כתצוצאה מהלח. של מכשיר הממוגרף לשד
    הכאב עמור לעבור תוך מספר ימים

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיום יחסי מין במצב של צוואר רחם קצר
    חסויי
    26/06/2020

למה אומרים לא לקיים יחסים כשיש צוואר רחם קצר?
    האם מותר להכניס טיפה רק להתחלה ולא עמוק וגמירה בחוץ? האם זה מסוכן שעשיתי זאת? אני לא קיימתי יחסים כבר חודשיים ואני לפני תפר וניסינו למצוא דרכים אחרות בשביל לספק אחד את השני... והיה מקרה של חדירה לא עמוקה רק בהתחלה וגמירה בחוץ.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    קיום יחסי מין במצב של צוואר רחם קצר

הוספת תגובה

תמונה

• האם את בהריון?

לי ראובני
    28/07/2020

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קרי לילה מעצבן ומטריד שהורס את השינה
    תומר
    29/06/2020

גבר בשנות ה-20 חווה כבר כל יום פליטת זרע לפעמים פעמיים בלילה.
    אני לא רואה פורנו. לא נחשף לא כלום. זה קורה בהתחלה איך שאני נרדם, יש לי חלום אירוטי ומשם זה משתחרר. מעייף והורס את השינה, איך אפשר למנוע את זה?

(לאחרונה לא מקיים יחסי מין בעקבות פרידה לפני כמה חודשים. ניסיתי לאונן ולא עוזר)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    קרי לילה מעצבן ומטריד שהורס את השינה

הוספת תגובה

תמונה

• קרי לילה

לי ראובני
    28/07/2020

לרוב קרי לילה קורה פעם אחת בגיל ההתבגרות ונעלם כי סף הריגוש עולה כך שהוא כבר אינו מספיק להתהוות מחיכוך קל במזרון או בשמיכה.
    אני מבינה שיש מורכבות או עצב שמציפים עכשיו ואולי קושי לאונן בשל כך. יתכן שהגוף מרגיש את הרעב ואולי ההגנות יורדות בלילה ומשהו מתוך המצורך מרגיש נינוחות ויכולת להיות שם שלם יותר ומחובר למיניות.
    שווה ללכת לכמה שיחות עם איש מקצוע כדי לעבד את הפרידה וגם כדי לעשות שלום עם המיניות.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיום יחסים בפעם הראשונה ואי מתן חשיבות לאיבוד בתולין
    שרון
    19/07/2020

שלום,
    בתי בת 20 בתולה ויוצאת עם בחור שבועיים,
    באה אליי וביקשה שאבוא איתה לרופאת נשים לצורך גלולות, לי אין בעיה ואנו פתוחות מאוד.
    אציין שאני מבינה שהזמנים של פעם היו שונים וגם אני הייתי שובבה הרבה לפני הגיל שלה, אך מוזר לי המחשבה שלה שאין משמעות לבתולין ומתאים לה לשכב איתו עכשיו גם שאין לה רגשות חזקים... מסיפורים של חברות שלה אני מבחינה שכל יום הן עם משהו אחר וסבבה להן, אין לי בעיה שתקיים (ולא שהיא שואלת אותי) אך האם היום מתייחסים לפעם הראשונה בקלות ראש כזו?
    ברור לי שבשל גילה רוצה להפטר מזה... תודה שרון

הוספת תגובה

תמונה

• לא יודעת אם היא רוצה להפטר מזה בלבד....

לי ראובני
    28/07/2020

שרון שלום
    ראשית העובדה שהבת שלך פונה אליך בנושא כל כך רגיש ואינטימי מעידה על קשר טוב ביניכן ועל מידת האמון שלה בך, לתמוך, לסייע, להבין ולהדריך.
    זה ממש לא מובן מאליו.
    לגבי התוכן עצמו, אני לא יודעת אם נערות היום רק רוצות להפטר מהבתולין שלהן, אני חושבת שהבת שלך רוצה להיות אחראית ולבחור מתי ואיך נכון לה.
    אני מניחה שבגילה היא שומעת כבר את מרבית חברותיה פעילות מינית והיא רוצה גם לייצר עבור עצמה חוויה של אינטימיות ומרחב בטוח להתנסות.
    אני חושבת שלקדש את הבתולין ואת הפעם הראשונה שם המון משקל על חוויה שהיא לא תמיד פשוטה. לפעמים יש רצון לעשות את זה עם אדם אהוב שאפשר לסמוך עליו ולפעמים הרצון הוא רק להרגיש טוב לגבי עצמי, להרגיש שיכולתי לייצר חוויה נעימה ובטוחה.
    אני לא חושבת שזה צריך להיות בקצוות.
    אולי שווה לכן לדבר על כך כדי שתרגישי שהיא מצליחה לייצר עבור עצמה בחירות מושכלות שאינן תלויות בלחץ חברתי או בלחץ זוגי.
    בהצלחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• (מיועד לסקסולוגית לי ראובני)
    פשוט אחת
    10/06/2020

אז ככה,
    אחותי שמאוד יקרה לי גילתה לי שהיא מכורה לצפייה בפורנו.
    אחותי בת 30 פלוס. היא חיה עם אישה כבר הרבה שנים.
    היא גילתה לי את זה בבכי ובבושה.
    אמרה שהיא מנסה להפסיק לצפות אבל שזה נמשך שנים על גבי שנים והיא פשוט התרגלה והתמכרה לצפייה.
    והיא ביקשה עצה מה היא עושה? איך היא מפסיקה את ההתמכרות.
    מאוד קשה לה לחשוף את זה. אני הראשונה שיודעת.
    היא גם לא עובדת הרבה שנים. אז יותר "זמין" לה להתמכר לפורנו.

למי פונים?
    זה באמת נושא שאני חשבתי שזה רק קטע של גברים.

הוספת תגובה

תמונה

• מכון ארגמן

לי ראובני
    11/06/2020

התמכרות לפורנו, אלכוהול, סמים, הוא נחלת גברים ונשים במידות שונות אומנם אבל בשני המגדרים. ההתמכרות מגיעה לצורך עזרה בויסות על רקע של קושי רגשי, טראומה או כאב. נשים נוטות יותר להתנהגויות מופנמות כלומר אכילה רגשית או חיתוך ופחות להתנהגויות סיכוניות או מיניות אבל זה קיים בשני המגדרים. טיפול בהתמכרות בפורנו הוא ייחודי. יש מכון בתל אביב שמתמחה טיפולית בנושא התמכרויות לפורנו. הטיפול מבוסס CBT כלומר התנהגותי מחשבתי והוא מאוד מאוד טוב. אני ממליצה בחום לפנות לרונית ארגמן להתמודדות עם הנושא.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קושי ביחסי מין בזמן הקורונה
    ערן
    09/06/2020

שלום.
    גבר רווק. אני מתקשה להיפגש עם נשים בזמן הקורונה גם אם הצד השני מאוד רוצה אינטימיות אני מפחד וורד שמא אולי אני אדבר מה שגורם לבדיקות איומה וחוזר קיום יחסי מין והיכרות עם נשים למטרות של קשר רציני.

מה עושים?
    ניתן לקיים יחסי מין עם מישהי שרק הכרתי לאחרונה בטלפון?
    ואם כן איך.. עם מסיכה? אני מבולבל.

ערן

הוספת תגובה

תמונה

• עדיף לחכות אם יש חשש

לי ראובני
    10/06/2020

אני שומעת את החרדה בשאלה שלך
    ונראה לי שיותר מהכל זה בעייתי להנות ולהתמסר לחוויה מינית שיש בה עונג.
    אני חושבת שאם יש חרדה מהדבקות אז שווה להמתין או לחילופין להתחיל את הקשר בהדרגה דרך מסכים, זום או ואוטס אפ ואז לעבור למפגשים.
    כשירגיש בטוח והחרדה הכללית תרד, אפשר יהיה לחשוב שוב על יחסים אינטימיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת זרמים מתמשכים באזור הנרתיק
    מיטל
    05/06/2020

שלום רב, מזה שלושה חודשים סובלת מזרמים באזור הנרתיק. בחודש האחרון, אני מרגישה החמרה בזרמים. אני מרגישה שהתדירות גבוהה יותר. תחושה של מעין רטט, זרם.
    מה יכולה להיות הסיבה לכך?

הוספת תגובה

תמונה

• בושה בקיום יחסי מין יש מאין עם בן זוג קבוע
    אנונימית
    24/05/2020

היי, בחודשים האחרונים אני מאוד מתקשה לקיים יחסים עם בן הזוג האהוב והמקסים שלי שאני מאוד נמשכת אליו ומרגישה גם חשק רב לכך. הסיבה היא תחושת בושה פנימית שהתפתחה לי.
    זה מאוד משונה כי ירדתי במשקל למשקל בו אני מרגישה הרבה הרבה יותר טוב עם עצמי, התחלתי להתאמן ולהתחטב, ויש בי משהו שמתקשה למרות כל האושר החדש ליזום.
    אני מרגישה בושה שמשתקת אותי ואני לא יודעת להסביר. אני מרגישה שהחשק שלי גבר, בגלל השינוי החיצוני המגניב שעברתי, אך מצד שני בושה גדולה ליזום או להראות שאני מעוניינת. בן הזוג שלי לחלוטין מודע, אנחנו מדברים על הכל בתקשורת הכי פתוחה שיש, ואנחנו לא יודעים להסביר מה זו התחושה הזאת שהתפתחה אצלי.
    אני בכלל לא יודעת להגיד אם זה קשור למראה שהשתנה, לתחושתי לא, כי הוא רק גורם לי ליותר חשק. לפני כמה ימים אמרתי שאני עושה צעד ויוזמת, כי הוא מאוד סבלן ומודע לקושי שלי עכשיו אז הוא לא לוחץ עליי.
    ברגע שיזמתי הוא אמר ״אווו״, כזה של התלהבות ושמחה, של התרגשות והפתעה. ההפתעה הזו שהוא הביע, גרמה לגוף שלי להשתתק ולהתבייש ומיד שיתפתי אותו שאני נאלצת לחזור בי.
    אני לא יודעת מה יש לי וקשה לי כל כך, גם כי אני באמת רוצה, ופשוט בושה פנימית מונעת ממני מלהפגין את המיניות שבי. אני כן יודעת לומר שמיניות אף פעם לא הייתה שיח פתוח בבית שלי, שלאיברי מין הומצאו בילדותי שמות ילדותיים אחרים ושמעולם לא נאמרו כאן המילים פות או פין.
    כדי להיעזר באמא שלי כדי להתחיל לנטול גלולות, רשמתי לה כשהייתי בכיתה י״ב (אני בת 23) הודעת וואטסאפ מרוב בושה לדבר על כך פנים מול פנים. היא הגיבה בצורה נהדרת, לא מביכה ולא מתנגדת, ועדיין אין דיבור כזה אצלי במשפחה (אני עדיין גרה עם הוריי ואחיי).
    אני חושדת שזה קשור לבושה שאני חשה עכשיו. אבל למה בתחילת הקשר לא הייתה לי שום בעיה אם כך, ורק עכשיו הבושה הזאת התפרצה? גם מול בן הזוג שלי אני לא אומרת את המילה ״פות״. זה היה מאז ומתמיד. אבל למה עכשיו אני מרגישה בושה מלרצות את האקט הזה? למה אני לא מרגישה בנוח עם בן הזוג שלי שהוא הכי מכיל ומתקשר בעולם? מה קרה לי פתאום? אשמח אם מישהו יוכל לשתף מנסיונו או לחלוק איתי עצות. תודה רבה וסליחה על האורך.
    נ"ב -
    יש לציין כי הוא בן הזוג השני שלי. לפניו הייתי בזוגיות 5 שנים שבה לא קרה לי שחשתי את התחושה הזאת. בנוסף אם זה לא היה ברור, אני ובן זוגי קיימנו יחסים מלאים ונפלאים רוב רובו של הקשר (ביחד שנתיים), ורק בחודשים האחרונים הבעיה הזו התפרצה. תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• שינויים מצריכים הסתגלות

לי ראובני
    27/05/2020

יקרה
    כל מה שאת מתארת מאוד הגיוני ומובן. עברת שינוי, ירדת במשקל, יש לך יותר חשק, את פתאום מודעת להיותך יצור מיני, זה נפלא, זה נהדר. אני חושבת שזה מרגיש ומקסים. פתאום לגלות עולם שלם של תחושות ורגשות נעימים וחדשים.
    זה יכול בהחלט להיות גם מאתגר ומצריך הסתגלות.
    כמו כל שינוי, פיזי או רגשי אנחנו צריכים זמן.
    להרגיש בנוח בגוף החדש.
    להרגיש בנוח עם התשוקה שהתעוררה.
    לקבל מעצמנו אישור פנימי להיות יצוריים מיניים חשקניים ונהנתניים. אולי אם יהיה לך מרחב פרטי, לא בבית של ההורים לחקור את זה יהיה לך קל יותר להנות מזה באופן מלא.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שחזור הגדלת איבר מין לפני קיום יחסים
    Yoni
    21/05/2020

גיליתי את איבר המין והוא התנפתח ממש אהבתי ועלה ב2 ס"מ ונהיה עבה. ניסיתי לשחזר את זה לפני קיום יחסי מין ללא הצלחה.
    מה ההסבר מאחורייך זה ואיך ניתן לשחזר דבר כזה שוב?

הוספת תגובה

תמונה

• הגדלת אבר המין

ד''ר ליאורה אברמוב
    27/05/2020

לא מבינה את השאלה שלך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקפה?

לי ראובני
    27/05/2020

בכל פעם שאנחנו חווים עוררות, גברים ונשים, איבר המין מתמלא ונגדש כלי דם. זה קורה בכל עוררות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בחרדת ביצוע וקושי להגיע לזקפה עם אישה שאני אוהב
    ברק
    21/05/2020

גבר שנות 30.
    הכרתי מישהי והתחלתי לפתח אליה רגשות חזקים אבל מאוד מוזר. בדר"כ אין לי חרדת ביצוע או בעיות זקפה. דווקא עם אישה שאני מאוהב בה אין לי זקפה עם קונדום . ואני מתקשה להגיע לזקפה. נוצר מצב שהיא חושבת או שיש לי בעיה או שאני לא נמשך אליה.

אני נמשך אליה בטירוף. אפילו אמרתי לה שאני מקנא בטלפון שהיה לי בתקופת המחזור. אני אוהב אותה באמת.

מוזר לי מאוד. איך מטפלים בזה?

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת בצוע

ד''ר ליאורה אברמוב
    27/05/2020

לא מפתיע וקורה להרבה גברים כשדווקא נורא רוצים לתפקד טוב כי אכפת להם מהבחורה הם מפתחים חרדת בצוע.
    ככל שתהיה יותר השתדלות לתפקד ויותר התאמצות" הזקפה לא תהיה. כדאי לפנות עם בת הזוג לטיפול מיני כדי להוריד את החרדות ואת אי ההבנות
    בינתיים לטווח הקצר מציעה לפנות לרופא משפחה ולקבל כדורים זמניים לשיפור הזקפה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דימום לאחר אוננות מגורם חיצוני מה יכולה להיות הסיבה?
    אנונימי
    26/04/2020

לאחרונה חבר שלי התחיל להחדיר לי אצבעות לאיבר המין. בפעם האחרונה זה היה ממש חזק ומהיר ואחרי שזה נגמר גיליתי שירד לי דם ובמש יומיים אחר כך מלא הפרשות בצבעים כהים.
    ישר אחרי שזה נגמר הרגשתי קצת כאבים באיבר המין שעברו לי ורציתי לדעת ממה נגרם הדימום, ואם יש איזה דרך לטפל בזה או למנוע את זה?
    תודה על העזרה

הוספת תגובה

תמונה

• דימומים אחרי החדרת אצבעות

ד''ר ליאורה אברמוב
    27/05/2020

יכול להיות עקב פצע/ קרע שנוצר בנרתיק או בפתח הנרתיק כתוצאה מהחדרת אצבעות
    דורש בדיקה גינקולוגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחה לגמור וכמעט לא מגיעה לאורגזמות
    יעל
    25/04/2020

אני ב10 שנים של זוגיות נפלאה אבל אני לא מצליחה כמעט להגיע לאורגזמה או מגיעה לאורגזמה ואז היא נעלמת
    כמובן שלגמור אני גם כן לא מצליחה
    זה מאוד מתסכל
    בהתחלה הבעיה הייתה שהראש שלי היה מריץ מחשבות ועכשיו אני בשליטה על זה ועדיין לא מצליחה
    זה נושא מדובר ביני לבין בן הזוג שלי
    אנחנו מנסים כל הזמן להבין מה הבעיה אבל אנחנו לא מצליחים לגעת בזה ולהגיע לפתרון
    בנוסף ישנן תנוחות בהן אני סובלת מכאב חד בזמן החדירה

הוספת תגובה

תמונה

• הרחבת הידע

לי ראובני
    26/04/2020

שלום יקרה
    מתוך מה שאת כותבת אני לא יודעת האם יש בלבול במושגים או בכוונות, את כותבת שאינך מגיעה לאורגזמה בקלות וגם שאינך גומרת. למה את מתכוונת?
    שני הביטויים הללו מתכוונים לאותו הדבר, כלומר היכולת להגיע לסיפוק מיני.
    כמו כל פעולה פיזית מדובר בשילוב של מחשבה מנטלית שמאפשרת את הדבר הזה וגם כושר פיזי בצירוף שחרור רגשי. מציעה לך לקרוא ולהרחיב עוד בהבנה של המנגנון ספרים כמו לעצמך מיניות האישה או דברים שרציתי לגעת או עינוגי אישה יכולים בהחלט לעזור.
    אם זה לא מספיק, יש אתר מעולה בשם OMG שעוזר לנשים להבין איך גופן עובד
    ואם יש צורך אפשר גם לפנות לטיפול מיני עם או בלי בן הזוג
    בהצלחה
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אורגזמה עם בן הזוג-רוצה גם לבד
    נירית
    15/04/2020

לבן זוגי ליבידיו נמוך, יכול להסתפק במין אחת לכמה חודשים, אני רוצה יותר. איתו יש לי אורגזמה טובה, מתחיל בגירוי ידני בפי הטבעת, הפטמות שלי מתגרות מיד ואז אתו "עקצוץ" נעים בנרתיק.כשהוא מעלי אני מבצעת תנועות רפטטביות באגן והאורגזמה בשמים! איך לבצע לבד?? לא רוצה פעם ברבעון!

הוספת תגובה

תמונה

• האם חשבת על טיפול זוגי מיני

לי ראובני
    20/04/2020

בגדול, חסרים המון פרטים כדי להבין את מה שקורה בדינמיקה בינך ובין זוגך, האם הקשר האינטימי רגשי מיטיב, האם נעים לכם יחד בחלקים אחרים של הקשר שאינם קשורים במיניות?האם שניכם בריאים? יש ילדים? כמה זמן אתם יחד???
    הפער שאת מתארת הוא גדול, נשמע שצריך לדבר ולהבין על מה הפער הזה יושב, האם הוא קשור רק בחשק או דברים אחרים, והאם יש דרך לגשר על הפערים ביניכם?
    טיפול יכול לעזור
    ואם לא גישור בעניין המיני, אז בוודאי למצוא דרכים לאוננות שיעזרו לך לעשות לך טוב ונעים גם כשהוא לא זמין או בעניין.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

נירית
    23/04/2020

צודקת, אנחנו בני 60 וקצת, נשואים למעלה משלושים שנה, ילדים ונכדים. אני כנראה יותר רוצה סקס ממנו, אבל לא אוהבת לאונן. יש איתו אורגזמה טובה אפילו לפני החדירה אבל פשוט אני רוצה לעיתים יותר תכופות ממנו..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם שוחחתם?

לי ראובני
    23/04/2020

האם הוא יודע איך את מרגישה?
    מה החוויה שלו לגבי הדברים הללו?
    האם הוא בקו הבריאות?
    האם הוא מוכן לקחת תרופות לפי הצורך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

נירית
    15/04/2020

לבן זוגי ליבידיו נמוך, יכול להסתפק במין אחת לכמה חודשים, אני רוצה יותר. איתו יש לי אורגזמה טובה, מתחיל בגירוי ידני בפי הטבעת, הפטמות שלי מתגרות מיד ואז אתו "עקצוץ" נעים בנרתיק.כשהוא מעלי אני מבצעת תנועות רפטטביות באגן והאורגזמה בשמים! איך לבצע לבד?? לא רוצה פעם ברבעון!

הוספת תגובה

תמונה