פורום מיניות האישה, מין נשי - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, תפקוד מיני, כאבים בקיום יחסי מין, כאב בחדירה, אורגזמה נשית, יובש ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• משהו נסגר אצלי בסקס - המיניות אבדה
    קליאופטרה
    14/04/2022

אני ובן הזוג שלי יותר מ 15 שנה יחד, יש לנו ילד בן 3. כבר כמעט עשר שנים הסקס שלנו לא סדיר, הולך ומתמעט, בשנים האחרונות אין בכלל. הבן זוג שלי מאוד מתוסכל ואני מבינה אותו. אישית אני מרגישה שהיצר המיני שלי הלך ודעך ונעלם, אין לי מושג למה. אני כבר לא רוצה סקס, איתו ועם אף גבר אחד. לא נמשכתי לגבר כבר שנים (גם לא לאשה). אני לא רוצה לעשות סקס רק כאקט של שמירה על מערכת היחסים, מצד שני רוצה להחזיר את המיניות לחיים שלי. אשמח לשמוע על אנשים שהיו בסיטואציה דומה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• דם לאחר אוננות חיצונית
    אנונימי
    25/03/2022

היי שלום רציתי לשאול אני בת 14 וכאשר אני מאוננת בדגדגן לאחר מכן יוצא לי דם מהנרתיק לא הרבה אלא כמו כתמים.. יש לציין שזה לא קרה לי בעבר כאשר הייתי מאוננת אלי רק ממש במשך השבועיים האחרונים..אני מאוד חוששת אם אפשר בבקשה לעזור לי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    דם לאחר אוננות חיצונית

הוספת תגובה

תמונה

• האם אפשר להיכנס להיריון מחדירה ראשונה
    אוריאן
    14/01/2022

שכבתי עם גבר פעם ראשונה בלי קונדום הוא גמר בחוץ ואני רוצה תדעת אם אפשר להיכנס להיריון מזה

הוספת תגובה

תמונה

• חשש מכניסה להריון על ידי הכנסת אצבעות לנרתיק
    בר
    11/01/2022

שלום חבר שלי אונן לידי והוא גמר ויצא נוזל אני חושבת שאחר כך הוא ניגב את הידיים שלו בנייר אבל אני לא בטוחה לגבי זה ואחרי כמה דקות הוא הכניס לי אצבע לנרתיק אבל אחרי דקה הוצאתי לו את האצבע משם אני מפחדת שאני יכולה להיכנס להריון מזה ואני לא בטוחה אם לבצע בדיקת ההריון ועד כמה היא באמת אמינה אני אשמח מאוד אם תענו לי זה יעזור לי מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד

הוספת תגובה

תמונה

• חשש מכניסה להריון על ידי הכנסת אצבעות לנרתיק
    בר
    11/01/2022

שלום חבר שלי אונן לידי והוא גמר ויצא נוזל אני חושבת שאחר כך הוא ניגב את הידיים שלו בנייר אבל אני לא בטוחה לגבי זה ואחרי כמה דקות הוא הכניס לי אצבע לנרתיק אבל אחרי דקה הוצאתי לו את האצבע משם אני מפחדת שאני יכולה להיכנס להריון מזה ואני לא בטוחה אם לבצע בדיקת ההריון ועד כמה היא באמת אמינה אני אשמח מאוד אם תענו לי זה יעזור לי מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד

הוספת תגובה

תמונה

• התקן תוך רחמי הורמונלי
    אילנה
    23/12/2021

שלום,
    אני לוקחת גלולות יאז כבר קרוב ל8 שנים וגם מאובחנת בוסטיבוליטיס (יש לציין שהכאבים בחדירה התחילו עוד לפני לקיחת הגלולות). שמעתי מבנות שהתקן גרם לירידה בכאבים של הוסטיבוליטיס. אשמח לדעת האם זה אכן יכול לקרות, והאם ההחדרה שלו עלולה להיות טראומטית במקרים של וסטיבוליטיס.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    התקן תוך רחמי הורמונלי

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר תחושה בעקבות לידה וטיפול באלקטרודות
    שרית
    19/12/2021

שלום,
    בעקבות לידה ראשונה טראומטית הכוללת חתכים ווקום איבדתי תחושה בנרתיק ואני לא מרגישה כלל את החדירה ביחסים. (גם לא אצבעות או משהו)
    חברה ספרה לי שעשתה פיזיו' שכוללת אלקטרודה בנרתיק לבעיה זו בתוך שנה מהלידה, והבעיה נפתרה.
    הפיזיותרפיסטית שלי אומרת שבגלל שעברו 5 שנים ועוד לידה מאז, העסק אבוד.
    לדבריה לאחר שנה מהלידה אי אפשר להעיר עצבים שהשתתקו.
    האם זה נכון? האם טיפול באלקטרודה לא יכול לעזור לי?
    אשמח לכל מידע בנושא,
    וגם הפניה למאמרים באינטרנט, כי משום מה הענין הזה ממש מושתק לגמרי. רק מדברים על כאבים.
    בזמנו שאלתי את דר לב שגיא ואמרה שאין לה מידע בנושא חוסר תחושה.
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב בחדירה בגיל 16 וחצי
    נועה
    29/11/2021

בת 16 וחצי,כבר לפחות שלוש שנים שמאוננת רק מבחוץ,לא מצליחה להחדיר,ממש ממש כואב,לא משנה כמה אני רגועה ומשוחררת.מה אפשר לעשות?זה מתסכל.חושבת שיש לי וגיניזמוס,מכיוון שהשרירים שם לוחצים(לא נמצאת בזוגיות)

לקביעת תור
    סגירה
    כאב בחדירה בגיל 16 וחצי

הוספת תגובה

תמונה

• בלוטה חשודה בפות ומה זה יכול להיות
    יעל
    25/11/2021

שלום רב,
    במישוש האזור הפות חשתי הערב לראשונה בבלוטה עגולה ודי גדולה. גודל של אגוז. לא כואבת. צבע ורוד. נראה לעין בעזרת מראה.
    מודאגת ממה זה יכול להיות.
    אני בת 67.
    תודה לתשובה מהירה.

הוספת תגובה

תמונה

• מה בעצם בריא באוננות נשית ובאיזה מינון
    מתעניינת
    01/11/2021

שאלה לשם העניין - יש אמרה שלאונן זה טבעי ובריא, למה זה בריא בעצם ובאיזה מינון? (בהקשר של נשים)

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת פפילומה מתחת לגיל 25
    קאמי
    01/11/2021

שלום,
    אני בת 21, שכבתי חד פעמית עם מישהי בתנוחת "מספריים" (כלומר שהיה מגע בין איברי המין שלנו). בדיעבד הסתבר לי שהיא מטופלת בפפילומה, כלומר שהייתה לה פפילומה שיצרה אצלה תאים טרום סרטניים ולפני שנה היא עברה הליך להסרתם. היא אומרת שהיא הולכת כל שלושה חודשים לביקורת רפואית ושהכל תקין ושאין לי מה לדאוג ושהסרטן שלה לא פעיל. אני עברתי בתיכון חיסון פפילומה אבל קראתי שמאז שהתחסנתי יצא חיסון טוב יותר, שמכסה יותר זנים של וירוס הפפילומה. קראתי גם שפפילומה היא וירוס מדביק מאוד ואני מאוד חוששת. מיהרתי ללכת לרופאת נשים, שלא הסכימה לעשות לי בדיקת פאפ בטענה שהקופה לא מאפשרת לפני גיל 25, היא עשתה בדיקה ידנית ואמרה שאין לי כלום ונתנה לי בדיקת דם ל-HIV. אמנם היא רופאה אבל לא נרגעתי כי הרגשתי שהיא לא לוקחת את המקרה ברצינות וכניראה לא מאוד בקיאה במין בין נשים (שכן לכל הידוע לי, HIV לא יכול לעבור במין בין נשים). וגם היא וגם רופאת המשפחה שלי לא הסכימו לכתוב לי מרשם לחיסון הפפילומה החדש. אני מתוסכלת ומפוחדת, במיוחד לנוכח הידיעה שפפילומה היא וירוס כל כך נפוץ, איך אוכל לוודא שלא נדבקתי לפני גיל 25 (אני באמת אמורה לחכות 4 שנים??) ואיך אוכל להימנע מלהידבק בהמשך? האם מבדיקה ידנית באמת ניתן לקבוע שאין לי פפילומה? והאם פפילומה באמת לא מדבקת לאחר טיפול?

לקביעת תור
    סגירה
    בדיקת פפילומה מתחת לגיל 25

הוספת תגובה

תמונה

• כאב בחדירה מצעצוע מין ומה לעשות
    שאנון בי
    01/11/2021

שלום,
    אני בת 26, לסבית ומעולם לא קיימתי יחסי מין עם גבר. הפרקטיקה המינית שהייתה לי עד כה עם נשים לא כללה חדירה (בצד שלי). אני מעוניינת להתנסות בחדירה אבל הניסיונות שלי עם אצבעות או עם צעצוע (ויברטור מסיליקון רפואי) הם כואבים מידי, גם אם אני ממש בעניין ורטובה ואז אני מוותרת באמצע. אדגיש שזה לא קשור ללחץ או יובש, או אם אני עם או בלי בת הזוג שלי. האם זה פשוט כאב שצריך לעבור פעם אחת ולתמיד או שאפשר למנוע אותו? אשמח לטיפים בנושא.

הוספת תגובה

תמונה

• צריבה בשתן צריבה בשתן לאחר מכן עשיתי בדיקות דם ויצאתי חיובי U.UREALYTIC URIN-PCR מה זה והאם יש קשר?
    אדם
    11/10/2021

צריבה בשתן מזה חודש לאחר מכן עשיתי בדיקות דם ויצאתי חיובי U.UREALYTIC URIN-PCR מה זה והאם יש קשר?

הוספת תגובה

תמונה

• גישור בפער על התאמה מינית
    דרור
    19/09/2021

אני בן 39 נשוי 12 שנה עם זוגיות מקדימה של שנתיים. יש לנו 3 ילדים ומבחינת ניהול הבית מתפקדים מצויין וכלפיי חוץ בהחלט נחשבים כצוות מוביל עם זוגיות טובה. יש גילוי חיבה ואינטימיות גם בפומבי וגם ביחד בשקט שלנו.
    מה הבעיה? לדעתי, אין התאמה מינית ולא הייתה אף פעם רק הדחקתי את זה כי חששתי מפרידה. את ההבדלים ברצונות המיניים ובתסריט המיני אני סופג ומשלים באוננות. זה בדברים קטנים כמו זה שאני מעדיף סקס לא אחרי מקלחת אלא עם כל הריחות והטעמים מהיום שעבר... היא מעדיפה אחרי מקלחת. אני מעדיף יום של פלירטוטים בטלפון לפני... היא טוענת שלא יודעת "איך". מין אוראלי היא לא יודעת לעשות וכמה שכיוונתי ואמרתי מה עושה לי נעים - היא לא קלטה או הבינה, אז ויתרתי על זה ואם היא יורדת לי אני קצת עושה קולות ומחכה שתסיים.
    היא מעדיפה בחושך, אני מעדיף באור
    ויש עוד הרבה הבדלים. בקיצור, אנחנו לא על אותו גל. המוזר הוא שכאשר יש סקס פעמיים-שלוש בחודש היא נהנית מאוד ולעיתים אפילו שופכת. אני לעומת זאת מחכה שתגמור ולעיתים מזייף אורגזמה בעצמי כדי ללכת לישון.
    היינו בטיפול מיני EFT משך 6 חודשים ללא הטבה משמעותית ולא ביצענו תרגילי הקשבה כיוון שלא היה לאשתי סבלנות לזה.

האם זה הזמן להתחיל לחשוב על פרידה?

לקביעת תור
    סגירה
    גישור בפער על התאמה מינית

הוספת תגובה

תמונה

• מעוניינת במין יותר מבן זוגי
    שרון
    13/09/2021

שלום,
    בת 50 נשואה באושר כ26 שנים.
    אני אישה מינית מאוד,תמיד הייתי,בעלי פחות אך עושה איתי סקס כ-3 פעמים בשבוע משקיע והכל בסדר.מבחינתי סקס יום יום יש לי צורך ובלי קשר מספקת את עצמי ביום יום ,הכל פתוח ביננו ,מספרים ומשתפים .בשנים האחרונות הוא צופה בפורנו שחברים שולחים לו לנייד (לא מסתיר ממני) מבינה ממנו שכל הגברים שהוא מכיר צופים בפורנו באופן קבוע ובשיחות איתם מבין שהרבה בוגדים משום שלא מממשים עם האשה שלהם את כל החלומות.אני לא מחסירה ממנו דבר במין ,אוהבת אותו וחושקת ומסוגלת לגמור כמה פעמים בשרשרת ורואה שהוא נהנה אך מתעייף יחסית מהר ,מה עושים? האם הפורנו משפיע על התדירות?אני אישה ממש מינית שבלי סקס נובלת כך תמיד היה אך מה שהוא מספק לי לא מספיק לי איך להמשיך מכאן? תודה

הוספת תגובה

תמונה