בודי טייט: הפיתוח הישראלי לשאיבת שומן

זה הזמן שלכם להיפרד לשלום ממצבורי השומן שבגוף. הכירו את השיטה המהפכנית שממיסה את השומן, מהדקת את העור ומחטבת אותו – כל זאת בפעולה אחת
 מערכת BeOK
מאת מערכת BeOK
| 10/02/2019 |
צפיות: 2,091
דירוג: 5.0 מתוך 3 הצבעות
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5
עברתם כבר אינספור תפריטים של דיאטה, חזרתם על אותם תרגילי אימון שוב ושוב והקפתם בריצה את השכונה שלכם כמעט בכל יום באופן אובססיבי. אך חרף כל המאמצים, מצבורי השומן בגוף ממשיכים למנוע מכם להחליק בנוחות אל תוך בגד הים. מיותר לציין שמדובר במצב מתסכל במיוחד. הסיזיפיות שבדבר היא מנת חלקם של רבים השואפים לגוף מפוסל, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם לא לבדכם במערכה הזו. אמנם מדובר במערכה מאתגרת במיוחד, אך היא לא יושבת על הסקאלה של הבלתי אפשרי. הודות לפיתוח שיטת 'בודי טייט' המהפכנית, ההמצאה הישראלית שמאפשרת לכם להיפטר ממצבורי השומן המטרידים שבגוף.

שיטת "בודי טייט" מהווה פריצת דרך בכל הקשור לעיצוב ופיסול הגוף מחדש. בשיטה זו ניתן להסיר את מצבורי השומן ובו זמנית גם להדק את העור הרפוי. זהו הליך שהמאפיין הבולט ביותר שלו הוא פולשנות מינימלית שנועד להפחית שומן אשר אינו יורד בפעילות גופנית או בדיאטה. כמו כן, זהו המכשיר הראשון מסוגו בשוק שמקפיד לשזור יחדיו גם את החימום המקומי להמסת השומן, גם את סילוקו מן הגוף וגם את הידוק העור, כל זאת בפעולה אחת מהפכנית שקוראת תיגר על הניתוח המסורתי והמסובך לשאיבת שומן.

הטיפול מיועד להסרת מצבורי שומן הנוצרים בדרך כלל מהמבנה הגנטי של הגוף, במהלך היריון או סתם מלילות ארוכים של בליסת שוקולדים וממתקים. אלה הם מצבורי שומן אשר קשה ביותר להיפטר מהם, למרות הימצאותן של דיאטות רבות ועיסוק מוגבר בפעילות גופנית. מצבורי שומן כגון שומן בטני, זרועות רופסות, קו ה-"שניצלים" של החזייה שבגב וגם עובי מותניים אשר לא מצליח ליהנות ממראה מחוטב – כולם כולל כולם זוכים לפתרון מוצלח באדיבותה הרבה של הטכנולוגיה הישראלית שסחפה אחריה את העולם.

רוצים להיפטר מהשומן? היכנסו לפורומים:
פורום ניתוחים פלסטיים, ניתוחי אף, כירורגיה פלסטית
פורום רפואה אסתטית, רפואת עור אסתטית
פורום השמנה - לחיות בגדול
פורום המסת שומן בלייזר
פורום שאיבת שומן, הזרקת שומן

בודי טייט – איך זה עובד?

תחשבו על 'בודי טייט' כאילו היה שרביט קסמים אשר מטיל את כישופיו על מצבורי השומן ועל העור העודף של הגוף. רק שהשרביט הזה מבצע שתי פעולות סימולטאניות. האחת נכנסת אל מתחת לעור וממיסה את השומן באמצעות טמפרטורה מבוקרת של גלי רדיו. לאחר שהשומן נמס, מסירים אותו באמצעות מכשיר יניקה. הפעולה השנייה מיישמת את אותה טמפרטורת חום מבוקרת על העור החיצוני, ישירות מעל האזור שבו בוצעה הפעולה הראשונה. שתי ציפורים במכה אחת.

לפני שמחדירים את המכשיר אל הגוף, המנתח קובע את העומק שאליו הוא מעוניין להגיע באזור הרצוי. בעזרת המוניטור שמונח לצדו ישנה בקרה על רמת האנרגיה הנמסרת לרקמות בוואטים, על טווח העכבה וכן על הטמפרטורה של העור. המכשיר נכבה באופן אוטומטי כאשר הטמפרטורה הרצויה תושג. החימום המבוקר יוצר רקמת עור מחוברת ומהודקת, פעולה אשר מעולם לא הייתה זמינה עבור המטופלים עד היום. משמעות הדבר היא שכעת המנתחים יכולים לבצע שאיבת שומן אגרסיבית הרבה יותר באזורים שבהם העור רופף. הטיפול מתמקד בשומן המצוי מתחת לעומק התת-עורי וגם קרוב יותר למשטח העור, זאת בכדי לכוון טוב יותר את האנרגיה ולמקסם את כמות השומן המוסר. לאחר השימוש במכשיר בודי טייט, המנתח יגבה את הפעולה בשאיבת שומן בשביל להסיר עוד שומן נוזלי.

המשמעות של אחוז גבוה יותר של הידוק העור היא קבלת תוצאות טובות יותר. שאיבת שומן מסורתית משתמשת בצינור כדי לשאוב את תאי השומן, אך לעומת זאת, בטכנולוגיית בודי טייט משתמשים בתנועה איטית ומבוקרת יותר מאשר בשאיבת השומן המסורתית, אבל השומן מתחלב בבטחה, דבר המאפשר יניקה קלה יותר של השומן ופחות טראומה לרקמות שמסביב.

הודות למכשור המתקדם שבו משתמשים, אפשר להמיס את השומן באופן ייעודי וממוקד ברמת דיוק גבהה אשר מאפשרת להיפרד לשלום מאותם מצבורי שומן חסרי ערך סנטימנטלי, וכך לפסל, לעצב ולהצר את הגוף. נוסף על כך, החימום בעוצמות גבוהות אשר עליו מושתת הטיפול, מוביל לייצור מוגבר של קולגן בקרב הגוף, החומר האחראי על האלסטיות של העור. בעקבות כך, נוסף על המסת השומן וחיטוב הגוף, מתקבל גם מראה עור אלסטי, גמיש ובריא.

זמן ההחלמה קצר במיוחד הודות לפולשנות המינימלית שמאפיינת את ההליך. המטופלים מופתעים לטובה מהמנוחה הקצרצרה שנדרשת מהם עד שהם יכולים לחזור לפעילות שגרתית כמו עבודה, פעילות חברתית ופעילות גופנית נורמלית כגון הליכה. את התוצאה הסופית אפשר יהיה לראות לאחר כשבועיים מתום הטיפול. בין חודש לבין שלושה חודשים לאחר הטיפול ניתן יהיה להבחין בהצרת היקפים משמעותית באזורים המטופלים וכן בעור מתוח, מבריק והדוק יותר. עם הזמן, המראה באזורים המטופלים ילך וישתפר עד שיהפוך לחטוב ומוצק יותר ויותר. במקרים רבים, אפילו סימני המתיחה ייעלמו מגופכם.

למידע נוסף בנושא קראו גם:
הסרת שומן מהגב? לכו על ניתוח "הרמת גב"
שאיבת שומן: שיטות חדשות ללא ניתוח
שאיבת שומן: תשובות למספר שאלות נפוצות
לא הולך ברגל: ניתוחים פלסטיים לכף הרגל
שאיבת שומן: יתרונות, סיכונים וסיבוכים

להיפטר מהשומן בטכנולוגיה תוצרת הארץ

מי שהמציא את הטכנולוגיה החדשנית היא חברה ישראלית בשם InVasix. חשוב לציין שמכשיר זה קיבל את האישור הרשמי של ה-FDA – מנהל המזון והתרופות של ארצות הברית, הגוף הסמכותי ביותר בכל הקשור לטיפולים אסתטיים. הטיפול 'בודי טייט' מומלץ החל מגיל 18 ומעלה. אף על פי שישנן הגבלות מסוימות, אפשר לבצע את הטיפול גם בגילים מבוגרים. כך או כך, לפני שמבצעים את הטיפול יש להיבדק אצל רופא מומחה אשר יבדוק את מצב הבריאות הכללי של המטופל והוא זה שיקבע אם אפשר לעשות שאיבת שומן בשיטת בודי-טייט. יש לדעת שהטכנולוגיה יעילה הן לנשים והן לגברים אשר מעוניינים לבצע את ההליך.

המכשיר עבר שורה של בדיקות במעבדות מוסמכות בידי מיטב המומחים מתחומי הפלסטיקה והרפואה האסתטית בעולם, זאת על פי קריטריונים קפדניים של בטיחות. פידבקים ונתוני טיפול נוטרו ממאות אתרי טיפול סביב העולם, נבדקו ונותחו בידי צוות של מומחים בכדי לספק עבור הלקוחות את התוצאות הגבוהות ביותר.

בעידן של הטיפוח והאסתטיקה, ניתוחי שאיבת השומן מככבים בראש היררכיית הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בעולם, פופולאריים אפילו יותר מניתוחים להגדלת חזה. בישראל אמנם זהו לא הניתוח הנפוץ ביותר, אך על פי הערכות עדיין ניתן למצוא אותו ברשימת הכוכבים, מיד אחרי הניתוחים להגדלת חזה וניתוחי אף. הפיכתה של שיטת שאיבת השומן לניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בעולם מתיישבת גם עם מכלול הנתונים של ארגון המדינות המפותחות (ה-OECD). לאחרונה פרסם הארגון דוח שלפיו כ-53% מהישראלים סובלים מהשמנת יתר. כמו כן על פי הדוח, ישראל נמצאת במקום ה-14 מתוך 53 במדד ההשמנה העולמי, כשהשיעור הממוצע בקרב מבוגרים שסובלים מעודף משקל במדינות המפותחות עומד על 54%.

כיום נהוג לבקש מאנשים לקבל את הפגמים של עצמם ולקבל את העובדה שכולם יפים כמו שהם, אך למרות זאת, עדיין רוב האנשים לא מרוצים לחלוטין מהמראה ומהגוף שלהם. תופעה זו אינה עוד השלכה חברתית נוספת שהתהוותה ממבטי קנאה בדוגמניות חטובות על שלטי חוצות או על שערי מגזינים, שכן בתקופתנו יותר ויותר אנשים מתחילים להבין לעומקו של עניין את קלישאת "נפש בריאה בגוף בריא", ועומדים על המאמצים הכרוכים בהשגת הגוף האידיאלי עבורם. אז הרחיקו דאגה מליבכם! החורף עוד בחיתוליו ויש עוד זמן רב עד שיחזור אלינו הקיץ, עד אז, תוכלו להסיר את השומן ולהיראות דקיקים וחטובים לקראת הקאמבק המהפנט שלכם אל חופי הים בישראל.

דרג עד כמה מאמר זה עזר לך

עזר מאד

עזר

טוב

עזר קצת

לא עזר


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר