ניסיון כניסה להריון- התייעצות

מנהל הפורום

ד"ר אליעזר גירש
ד"ר אליעזר גירש
053-4877802
לקביעת תור אצל ד"ר אליעזר גירש
053-4877802 ללא פרסום בפורום

• ניסיון כניסה להריון- התייעצות
    דניאלה
    25/06/2019

היי, שמי דניאלה בת 27.
    כבר 7 חודשים אני ובעלי מנסים להכנס להריון ולא מצליחים.
    המחזור שלי כל החיים היה סדיר גם כשהייתי בלי גלולות, היה מגיע לי בדיוק באותו התאריך כל חודש(כל 30-31 ימים)
    ב7 חודשים האחרונים גם המחזור היה סדיר כל 31 ימים, מלבד פעם אחת.
    הפעם הזאת קרתה לפני חודשיים. המחזור איחר לי והייתי בטוחה שאני בהריון כי אין מצב שמאחר לי! כל הבדיקות הריון הראו שלא כולל בדיקת דם ולאחר 9 ימים קיבלתי מחזור... חודש לאחר מכן הגיע לי לאחר 31 ימים כרגיל והחודש, אני כבר ביום ה35 ועדיין לא קיבלתי ובדיקות הריון בשתן מראות שלילי.
    יש סיבה שזה קורה? כי הפעם אני כבר לא מפתחת ציפיות שאני בהריון כמו פעם שעברה, מצד שני הימים עוברים והמחזור לא מופיע.
    בריאה בדרך כלל, ללא בעיה הורמונלית, ללא היסטוריה רפואית.
    ביצעתי בדיקה שגרתית אצל גניקולוג - תקין.
    מציינת כי בעלי ביצע בדיקת זרע - תקינה.
    אני לא כל כך יודעת מה לעשות
    אשמח לעזרה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליעזר גירש - 053-4877802

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

ד''ר אליעזר גירש
    27/06/2019

שלום דניאלה,

איחור במחזור אצלך נראה בגלל הריון הצעיר שנוצר. לא כל מפגש בין ביצית ותאי הזרע נגמר בהריון, וגם לא כל ביצית מופרת מצליחה להשתרש, ולא כל השרשת עובר מסתיימת בהריון תקין. איחור בדימום של מחזור בהחלט יכול לנבוע מהריון בשלבים המוקדמים שלו. יש להמתין. על פניו נראה שאתם כזוג תצליחו ברגע שכל הבדיקות אצלך תקינות, איכות הזרע של בן זוגך תקינה. הפלות בשלבים המוקדמים של הריון בדרך כלל קורות בגלל אי-תקינות כלשהי בעובר הנוצר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוספת

ד''ר אליעזר גירש
    27/06/2019

חשוב מאוד להתחיל לקיים יחסים כ-4 ימים לפני הביוץ, להמשיך כל יום עד יומיים אחרי הביוץ. 6 ימים הללו מאוד טובים להיווצרות הריון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו