סיוע- ניסיון כניסה להריון

מנהל הפורום

ד"ר אליעזר גירש
ד"ר אליעזר גירש
053-4877802
לקביעת תור אצל ד"ר אליעזר גירש
053-4877802 ללא פרסום בפורום

• סיוע- ניסיון כניסה להריון
    גל
    02/07/2019

שלום,
    בת 27, בריאה בדר"כ. ללא היסטוריה רפואית.
    7 חודשים אני ובעלי מנסים להיכנס להריון ולא מצליחים.
    המחזור שלי כל חיי היה סדיר גם כשהייתי בלי גלולות, היה מגיע לי בדיוק באותו התאריך כל חודש(כל 30-31 ימים)
    ב7 חודשים האחרונים גם המחזור היה סדיר כל 31 ימים, מלבד פעם אחת.
    הפעם הזאת קרתה לפני חודשיים. המחזור איחר לי והייתי בטוחה שאני בהריון כי אין מצב שמאחר לי. כל הבדיקות הריון הראו שלא כולל בדיקת דם ולאחר 9 ימים קיבלתי מחזור... חודש לאחר מכן הגיע לי לאחר 31 ימים כרגיל והחודש.
    ***כיום, באיחור של 10 ימים של המחזור. בדיקות דם להריון לפני שבוע (יומיים אחרי איחור) הראו בטא קטן מ2 **
    יש סיבה שזה קורה? כי הפעם אני כבר לא מפתחת ציפיות שאני בהריון כמו פעם שעברה, מצד שני הימים עוברים והמחזור לא מופיע.
    1. מצורפת בדיקת דם - הורמונים.
    2. בדיקת TSH תקינה (NORMAL)
    3. בדיקה שגרתית אצל גניקולוג - תקין.
    4. בדיקת זרע אצל בעלי – מצורפת.

אני לא כל כך יודעת מה לעשות.
    תודה רבה רבה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליעזר גירש - 053-4877802

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

ד''ר אליעזר גירש
    08/07/2019

שלום גל,
    נסיון להיכנס להריון במשך 7 חודשים נחשב לזמן לא מספיק. יש לנסות להיכנס להריון לפחות במשך שנה לפני שפונים לעזרה של מומחה בתחום. איחור במחזור (לפי דבריך בד"כ סדיר) כנראה נובע משלבי הריון מוקדם שמסתיים בהפלה טבעית. זה קורה בד"כ בגלל אי-תקינות של עובר.
    ממליץ לקיים יחסים כל פעם סביב הביוץ. התקופה הטובה ביותר להריון זה קיום יחסים במשך 6 ימים, כאשר 4 ימים מתוכם הם לפני הביוץ ויומיים אחרי הביוץ. את צריכה גם לקחת חומצה פולית.
    במידה ולא תצליחו להרות במשך שנה של יחסים לא מוגנים, אז תהיה סיבה לפנות למומחה בתחום.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו