האם אפשר לנסוע לארצות הברית

מנהל הפורום

ד"ר אליעזר גירש
ד"ר אליעזר גירש
053-4877802
לקביעת תור אצל ד"ר אליעזר גירש
053-4877802 ללא פרסום בפורום

• האם אפשר לנסוע לארצות הברית
    צפונית
    15/05/2024

הי. אני בת 46, מחזור התחיל לפני שבוע, עוד מעט אעבור כנראה אם יהיה ביוץ והכל החזרת עוברים של תרומת ביצית. כרגע אני בתקופה לא משהו בחיים, לא עובדת. חשבתי לנצל את זה לנסיעה של 10 ימים או שבועיים לחוף המזרחי של ארה"ב. שאלותי: 1. האם לא מתאים עכשיו בחודש הראשון בהנחה שיהיה הריון כי זה תרומה וזה קל.? 2. האם כבר מרגישית בחילות ועייפות בנניח השבועיים חודש הראשונים בהנחה ויש הריון? 3. לדעתך כדאי לדחות את הטיול לאוגוסט ספטמבר שאני אהיה בשליש השני ?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליעזר גירש - 053-4877802

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    האם אפשר לנסוע לארצות הברית

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

ד''ר אליעזר גירש
    15/05/2024

שלום צפונית. יש רופאים שלא ממליצים לטוס בשליש הראשון של הריון ויש כאלה שמתירים. הכי טוב להקשיב לרופא המטפל שלך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה ועוד שאלה

צפונית
    15/05/2024

האם לדעתך לטוס בשליש השני זה בטוח יותר מבחינת שאין בחילות ועייפות? או שאם חשוב חו"ל אז לדחות טיפול? האם בתרומת ביצית זה לא קל יותר כמו בת 30 שנכנסת להריון טבעי ומגלה את זה במקרה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו