ריבוי דמעות אחרי ניתוח

מנהל הפורום

ד"ר אליה לוינגר
ד"ר אליה לוינגר
053-4877784
לבדיקת התאמה ללא עלות מלא/י פרטיך
 
  • ריבוי דמעות אחרי ניתוח
    אייל
    27/11/2018

    אני כמה שבועות אחרי הסרת משקפיים ולפני כמה ימים התחילה לי תופעה חדשה של ירידת דמעות באופן לא רצוני, זה לא כל הזמן אבל מספיק בשביל שזה יורגש. זה חלק מההחלמה?

    ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליה לוינגר - 053-4877784

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לבדיקת התאמה
    סגירה
    הדפסה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לבדיקת התאמה ללא עלות מלא/י פרטיך

  • ריבוי דמעות

    ד''ר אליה לוינגר
    27/11/2018

    שלום רב
    לעיתים יובש יכול לגרום לריבוי דמעות לסרוגין. אני ממליץ להמתין עד החלמה מלאה מהניתוח.

    לחץ/י למידע על ד"ר אליה לוינגר
    או לבדיקה ללא עלות חייג 053-4877784
    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לבדיקת התאמה
    סגירה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לבדיקת התאמה ללא עלות מלא/י פרטיך


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו