הוצאת נוזלים מהברך - נחוץ או לא נחוץ

מנהל הפורום

ד``ר אליהו ליברטי
ד"ר אליהו ליברטי
לקביעת תור אצל ד"ר אליהו ליברטי ללא פרסום בפורום

• הוצאת נוזלים מהברך - נחוץ או לא נחוץ
    עמליה
    11/09/2019

אני נמצאת בטיפול של קבלת אורטוקין (ב-4 פעמים) קיבלתי כבר 2 זריקות ועדיין אין הטבה.
    בטיפול השני הרופא הוציא לי 4 מבחנות של נוזל. (בטיפול הראשון הוציא מבחנה אחת)
    בשיטוט ברשת קראתי שאין טעם בהוצאת הנוזל כי הברך תתמלא מחדש בנוזל.
    מבינה שעלי לדבר על זה עם הרופא וחוששת להראות כאילו אין לי אימון בו. מצד שני אני מודאגת ומבולבלת.
    אשמח לשמוע דעה נוספת על שאיבת הנוזלים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עמליה

ד''ר אליהו ליברטי
    11/09/2019

1. הרופא שמזריק לך ומטפל בך הוא בהחלט הכתובת לכל השאלות. אין לחשוש שהשאלות יביעו בו חוסר אמון.
    2. אני לא מזריק אורטוקין בשל אחוזי הצלחה נמוכים של טיפול זה. אני מזריק חומצה היאלורונית שגם לה יש אחוזי הצלחה נמוכים. אינני יודע מה מצב הבר שלך. כשהזרקות נכשלות והברך שחוקה מאד אנו מתחילים לחשוב על טיפולים ניתוחיים.
    3. שאיבת נוזלים מהברך מתבצעת כאשר הברך מאד נפוחה ועצם הנפיחות גורמת לכאב. הנוזלים הם תוצאה של בעיה אחרת כמו שחיקה או קרעים מניסקליים או מחלות דלקתיות שונות. צריך לטפל בבעיה היסודית ולא בתוצאת הלוואי שלה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו