איך להתמודד אם רגשות שליליים

מנהל הפורום

ד``ר אורן מזרחי (phd)
ד"ר אורן מזרחי (phd)
לקביעת תור אצל ד"ר אורן מזרחי (phd) ללא פרסום בפורום

• איך להתמודד אם רגשות שליליים
    מלי
    17/10/2019

אני עוברת תקופה לא פשוטה. אני עוברת סדרת טיפולים בבית חולים בנוסף אני מקבלת תרופות פסיכיאטריות,אך אני לא בטיפול פסיכולוגי או נפשי אחר. עברתי אובדן קשה לפני שנה, ויש לי במשפחה מישהו אם מחלה קשה.כל זה מביא אותי למחשבות לא נעימות,לחולשה פיזית, דיכאון, לחץ נפשי. חשוב לציין שוב שמטפלים בי כרגע. בכל אופן הייתי מאוד מבקשת ושמחה גם לבד אם עצמי בבית כאשר הרגשות השליליות שולטות עלי,במיוחד בחג הקרב גם קשה לי לדבר אם ההורים על הנושא איך אפשר להתמודד אם עצמי לבד ברגשות השליליים והתגובות בגוף שתוקפות אותי,אני מאוד אודה לך אם תוכל לייעץ לי כדי שארגיש אם עצמי יותר טוב. אני אחרי החג עוברת בדיקה לא נעימה ואני ממש בדיכאון. דווקא אני גם בין היתר רוצה להתמודד אם עצמי אם הרגשות השליליים. חג שמח

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• איך להתמודד אם רגשות שליליים

ד''ר אורן מזרחי (phd)
    17/10/2019

שלום רב,
    לפי התיאור נראה שכדאי לשלב את הטיפול ברפואה הטבעית (דיקור סיני, צמחי מרפא, דמיון מודרך וכו)
    וככל שתיכנסי מהר יותר למסגרת טיפולית, כך תרגישי טוב יותר ותחזרי לעצמך.
    מועדים לשמחה ובשורות טובות

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו