מחפשת חיזוק פיזי ונפשי לעזור לאימא שלי להרגיש טוב

מנהל הפורום

ד``ר אורן מזרחי (phd)
ד"ר אורן מזרחי (phd)
לקביעת תור אצל ד"ר אורן מזרחי (phd) ללא פרסום בפורום

• מחפשת חיזוק פיזי ונפשי לעזור לאימא שלי להרגיש טוב
    תמי
    24/10/2019

אימא שלי התמוטטה נפשית אתמול בגלל מחלה של מישהו קרוב במשפחה. אני כבר מושפעת מהמצב של אימא שלי הרבה זמן ומאוד רוצה לעזור לה. לי בעצמי יש מחלה של סכרת של שומנים בדם אני חלשה כל הדברים האלה מכניסים אותי לחרדות. אני מפחדת ללכת לטיפול נפשי בגלל שעברתי טראומה בעבר מטיפול נפשי ואחרי הבדיקות דם שעשיתי יש לי תור אצל הרופאת משפחה ביום שני. אני מאוד רוצה להיות חזקה כלפי אימא שלי ובכלל לחזק את המשפחה המצב הפיזי משפיע עלי גם נפשית יש לי דפיקות לב מואצות חרדות אני בוכה הרבה אני מחפשת חיזוק איך להקל על עצמי בלי תרופות בינתיים עד הפגישה אצל הרופאת משפחה אני יושבת בבית לא ליד אימא שלי סובלת מחולשה בוכה הרבה מלא חרדות מה יהיה בעתיד אני ממש מבקשת ומתחננת עם אתה יכול לתת לי חיזוק ממש קטן איך להתחזק עד הרופאה לפחות מבחינה נפשית והחרדות. אני רוצה בימים האלה למרות החולשה והמצב הפיזי שלי לחזק את אימא שלי והמשפחה ולהיות חזקה לידם אבל אני רוצה לחזק את עצמי. אני ממש אודה לך עם תוכל לתת לי חיזוק ועצה קטנה איך להתחזק ולהרגיש יותר טוב כדי שאהיה חזקה לפני המשפחה ולפני אימא שלי. אני ממש מודה לך זה יעזור לי מאוד מאחלת לך יום מקסים שוב ממש תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חיזוק נפשי

ד''ר אורן מזרחי (phd)
    25/10/2019

היי, צר לי לשמוע,
    לצערי אין איזו פורמולות קסם . זה תהליך שצריך לעבור אם בטיפול טבעי או קונוונציונלי. בטיפול הטבעי ניתן לטפל בצמחים מרפא ובדיקור סיני. בינתיים, לנסות טכניקות של נשימות עמוקות, צריכה של תוסף מגנזיום ונקווה ובשורות טובות

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו