לפני ניתוח להקטנת חזה

מנהל הפורום

ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832
לקביעת תור אצל ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832 ללא פרסום בפורום

• לפני ניתוח להקטנת חזה
    יעל
    29/01/2019

שלום ד"ר,
    אני מיועדת לעבור ניתוח להקטנת חזה במימון הקופה, פרופסור אולמן הוא המנתח ומאחר ואני לא מכירה רבות שעברו ניתוח זהה אין לי דרך לדעת אודותיו של הרופא (למרות שאני בטוחה שהוא מקצועי). אשמח לחות דעתך.
    דבר שני, לעניין הנקזים, מאוד מפחיד אותי- שמעתי שלהוציא אותם זה כאבי תופת, מוציאים אותם ביום הניתוח? כמה ימים אחרי? איך זה נעשה והאם תמיד יש צורך בנקזים?
    תודה על תשובתך!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים - 053-4877832

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הקטנת חזה במימון הקופה

ד"ר אופיר שיין
    30/01/2019

הי יעל, פרופ' אולמן הוא מנהל מחלקה רב פעלים ומקצוען ובטוחני שהניתוח יעבור בהצלחה מרובה והתוצאה תהיה לשביעות רצונך. לגבי נקזים - הדעות חלוקות, אני אישית כמעט לעולם לא משאיר נקזים, אחרים מאמינים בכך יותר ממני. בכל מקרה ההוצאה אינה כואבת והם נשארים למשך מספר ימים, בדרך כלל עד שההפרשה בהם יורדת מתחת ל 20-30 סמ"ק ביממה. המון בהצלחה!!!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הקטנת חזה

יעל
    04/02/2019

תודה רבה על תשובתך.
    התייעצתי אתמול עם רופא פרטי, ד״ר רמון, במידה והניתוח לא יקבל את אישור הקופה, הצעת המחיר שקיבלתי היא 37,000 ש״ח, אלו המחירים? אין לי אפילו לא מעט מושג בתחום ובאילו רופאים מתמחים בהקטנת חזה, זה מידע שאפשר לקבל ממך? המלצות לרופאים שמתמקצעים בתחום של הקטנת חזה, בכל מקום בארץ.
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הקטנת חזה

ד"ר אופיר שיין
    04/02/2019

הי שוב יעל, כל מומחה בכירורגיה פלסטית בארץ (אני ביניהם) מבצע הקטנות חזה באופן שוטף. טווחי המחירים באופן פרטי מגוונים מאוד (כמו לשאול מה טווח המחירים של רכב חדש בארץ..). תוכלי למצוא רשימה של כלל המומחים בארץ באתר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ממליץ לך להתרשם מתיק עבודות, אולי לראות או לשוחח עם מטופלת מרוצה או שתיים, מרמת התקשורת והנוחות שלך עם המנתח וכמובן מהמחיר.
    שיהיה המון בהצלחה :-)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו