החלפת שתלים אחרי 20 שנה

מנהל הפורום

ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832
לקביעת תור אצל ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832 ללא פרסום בפורום

• החלפת שתלים אחרי 20 שנה
    ורד
    30/01/2019

היי, לפני 20 שנה הגדלתי את החזה . לפני עשר שנים החלפתי את השתלים ועכשיו שוב אני צריכה להחליף את השתלים עקב קרעים . היום השתלים נראים מעולה. אני מאד אוהבת את המראה שלהם. שאלתי היא : האם החלפת השתלים תשמור על הצורה שלהם או שזה תלוי במיומנות המנתח ? (המנתח שלי לא מנתח יותר).
    מחדדת את שאלתי : האם הפעם הראשונה ששמים שתלים יותר קריטית מבחינת התוצאה (מראה החזה) לעומת החלפת שתלים ? תודה מראש על התשובה .
    ורד

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים - 053-4877832

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• החלפת שתלים עקב קרע

ד"ר אופיר שיין
    31/01/2019

הי ורד, צר לי שעליך להחליף שוב שתלים אך זה לא נורא זו דרך הטבע - דברים מתבלים אט אט. לגבי הצורה - מנתח מיומן ידע, בדרך כלל, להעניק לך את המראה שתרצי וגם לשמור, פחות או יותר, על צורת החזה. קחי בחשבון שהרבה פעמים דווקא הקרע גורם לשד להרגיש טבעי מאוד ואת התחושה הזו קשה לשחזר עם שתלים חדשים אבל ניתן לעשות זאת עם שומן עצמי. בכל מקרה כשאת ניגשת ליעוץ אצל מומחה לכירורגיה פלסטית - הביאי איתך את דו״ח הניתוח הישן. זה מאוד מקל על הדיון.
    מוזמנת אלי או לכל אחד מחברי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו