מה דעתך? שתלים וקפסולות

מנהל הפורום

ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832
לקביעת תור אצל ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים
053-4877832 ללא פרסום בפורום

• מה דעתך? שתלים וקפסולות
    דנה
    23/06/2019

ניתוח הוצאת שתלים וקפסולות מתחת לשריר מצרפת את העבודה. חסר חלקים גדולים מאוד הרופא אמר שחלק מהם קילף ורק את החתיכות הדבוקות צרב. לא רגילות לראות עבודות כאלה. הלם
    אמר שהכל בחוץ זה נראה לא הגיוני. הבחורה שנותחה ביקשה צילום של בית החזה ולא צילם כי החתך קטן והתמונה חשוכה ??? (היה ללא הרמה) יכול להיות שיצא לו ככה כי הניתוח היה ללא הרמה וכשהחתך קטן קשה להוציא בחתיכה אחת? עד עכשיו כל הניתוחים שעשה היו עם הרמה והתוצאות היו מצוינות...זה הראשון ללא הרמה יש קשר? אם כך עדיף בכל מצב חתך גדול?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אופיר שיין-מומחה לכירורגיה פלסטית וניתוחים אסתטיים - 053-4877832

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דעתך שתלים וקפסולות (תיקון)

דנה
    23/06/2019

מצרפת את תשובת הרופא( אומר שלא הייתה צריבה) מצרפת! זה הגיוני?דעתך המקצועית?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קפסולות ושתלים

ד"ר אופיר שיין
    23/06/2019

הי דנה קשה לי לחוות דעה על כך משום שחסרים לי נתונים. דבר אחד ברור - הרבה יותר קשה להוציא את הקופסית בשלמותה ו enblock ללא צלקות ההרמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שתלים וקופסית

דנה
    23/06/2019

תוכל להגיד לי איזה פרטים חסרים לך? אדאג להשלים לך. ותוכל להסביר לי איך זה קשור להרמה ( יודעת שהחתך יותר גדול) אבל כדי להוציא נכון אפשר לעשות בכל מקרה חתך גדול אפילו שלא עושים הרמה. אני לא צריכה הרמה ולא הייתי רוצה שלא יבצעו טוב כיוון שהחתך קטן מעדיפה שיהיה גדול יותר ושיוציאו כמו שצריך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הרחבה בנוגע להסרת קופסית מלאה

ד"ר אופיר שיין
    24/06/2019

אוכל לענות לך בהרחבה במהלך פגישת יעוץ. יום טוב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו