גידול ממאיר בבלטות מגן לאחר כריטה חצי עונה ימין

מנהל הפורום

פרופ` אבירם נצר
פרופ' אבירם נצר
053-4877797
לקביעת תור אצל פרופ' אבירם נצר
053-4877797 ללא פרסום בפורום

• גידול ממאיר בבלטות מגן לאחר כריטה חצי עונה ימין
    שמואל כהן
    05/10/2019

שלוםפרופסור אני חולה בן 54 שה סובל בNF1הים גידול שלמנגימה בגת המחלית שמתפשת לארובת עין כיבתי תיפול של הקרנה לפני 10 שנים לפני חודש בצתי ניתוח לגידול בבלות המגן וכרתות חצי עונה צד ימין יש רק תוצעה שקיבלי המיל שהרופה אומ
    שמדובר בגידול ממאיר של בלוטט מגן בעל מפפינים טובים שמספיק רק קריתה של עונה אחד זה עבל בבדיק אתרסן נמצע בעזור לימפה בגודל1.5 מספר בלוטות קטנות קדמי לSCM מאחרי SCMבשליש עליון אמצעי של נצוואר הודגמו מספר קשריות היפואקוגניות בגודל 1 סמ חלק מהקשריות בצורה עגול במרקם היפורקוגני עם חוסר של סינסוס שומני משמאל באזור תת לסתי לSCM מספר בלוטות לימפה הגדולה בצורה מאורכת קדמי לSCMבאורך 1.9 לסיכום הפינוח נכתב מספר בלוטות המתוארות קבוצה של בלוטה מחאחורי SCMמשמאל וקדמי מימין לא עונות לקריטניונם של בלוטות תקינות בניתוח של כרית עונה לו כרטו בלוטטת ליפפה בגל שהמנתח אמר שזה עזור אחר וקרט רק חצי עונה של הבלות שתולגיה אומרת גידול ממאיר במעפינים טובים פרפסור מה זה אומר היםצריך לקרות גם עונה שניה גידול ממאיר זה סרטן בבקשה פרופסר הים אפשר אסבר [אמא שלי נפטרה מי סרטן של הלינפה שיתפשת לראיהובטן] תודה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' אבירם נצר - 053-4877797

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גידול ממאיר בבלוטת התריס

פרופ' אבירם נצר
    05/10/2019

שמואל שלום רב,
    לפי תאורך, כלל לא ברור אם קשריות הלימפה בצוואר, בעיקר מצד שמאל, מעורבות ע״י הגידול. סביר יותר שאין כאן גרורות.
    אני ממליץ שתתייעץ עם הרופא המטפל בך, איך לברר את הממצא. יתכן שניתן רק לעקוב באמצעות האולטרה סאונד אחרי גודל הקשריות. יתכן ויהיה צורך לבצע דיקור מהקשריות.
    בברכת החלמה מלאה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו