סיטי עמוד שידרה גבי תשובות

מנהל הפורום

ד"ר אדית מרלין דניאל
ד"ר אדית מרלין דניאל
לקביעת תור אצל ד"ר אדית מרלין דניאל ללא פרסום בפורום

• סיטי עמוד שידרה גבי תשובות
    ליזי
    25/02/2021

שלום,
    אחרי סיטי עמוד שידרה גבי..הייתי רוצה לדעת מה אומרות התשובות, האם מסבירות את הכאבי גב הקשים שיש לי ואיך מטפלים?
    המנח נראה סל הכל שמור.
    בלוחית העליונה של D11 נצפית קשרית שמורל מלווה בשינויים בצקתיים סביבה, כמו כן הנמכת גובה מינימלית של גובה החוליה.
    בגוף חוליה D8 נצפה נגע קטן אשר היפואינטנסי ברצף ה T2 היפראינטנסי ברצף ה T2 וה- STIR.
    איו לראות הרס גרמי.
    החוט בעובי שמור ולא נצפים מוקדי אות חריג בתוכו.
    קונוס בסיומת L1.
    בגבהים שבין D9 ל - D11 נצפה עיבוי בולט יותר של הליגמנטום פלאבום אשר גורם לאימפרסיה מתונה על השק בחלקו האחורי. ללא לחץ משמעותי על החוט.
    אין לראות בקעי דיסר.
    ללא עגות למסות פרה ויץרטברליות.
    לסיכום: שינויים ניווניים כמפורט. אין לראות היצרויות קשות ולא נצפית מיאלופתיה.גובה D11 נצפית קשרית שמורל שנראית עם שינויים דלקתיים פעילים סביבה.
    בגובה D8 נגע קטן ככל הנראה מדובר במנגיומה קטנה בעלת מראה בלתי טיפוסי.
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוצאות של בדיקות מקבלים פיענוח אצל הרופאים ששלחו אותך אליהם

ד''ר אדית דניאל
    26/02/2021

ליזי תפני בבקשה לרופאים ששלחו אותך לבדיקה. אני לא רופאה. זה לא פורום לעמוד שידרה. זה גם לא המקום לברר תוצאות -שלחו אותך רופאים לבדיקה. הם אמונים על התוצאה בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו