טיפולים אלטרנטיביים מומלצים והסיכונים

מנהל הפורום

ד"ר אדית מרלין דניאל
ד"ר אדית מרלין דניאל
לקביעת תור אצל ד"ר אדית מרלין דניאל ללא פרסום בפורום

• טיפולים אלטרנטיביים מומלצים והסיכונים
    דלית
    14/02/2021

אלו טיפולים אלטרנטיביים מומלצים לםיברומיאלגיה, גלים אלקטרומגנטיים, טיפול באוזון מומלץ? מה הסיכונים? לגבי טיפול בדיכאון מהכאב, אלו עשבי מרפא מומלצים אני בגיל המעבר. תרופות קונבנציונליות לא עוזרות ויש גם תופעות לואי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לדעתי בכל הקשור לפיברו הכי חשוב לנקות רעלים

ד''ר אדית דניאל
    14/02/2021

גשי לקופת החולים שלך להומוטקסיקולוג -ואם אין לך בקופה אני יודעת שבכללית יש הם לדעתי יתנו לך אולי אפילו תפרון מלא
    פיברו היא לדעתי תוצר לוואי של הרעלות מסוגים שונים

את גם יכולה לבדוק באמצעות בדיקת שיער איזה חומרים שקעו לך בתאים ואת מורעלת מהם יש מטפלים ששולחים בדיקת שיער קצווה למעבדות לחוול לבדיקה ועל פי זה ניתן לדעת טוב יותר כשניגשים להומוטוקסיקולוג במה לטפל -בכל הקשור בתחום כדאי למרות שלא חובה שההומאוטוקסיקולוג יהיה גם רופא MD בכללית יש לדעתי גם במכבי. במכבי יש לך הומאופתים שמתמחים בזה שהם גם רופאים.

אני לא מתמצאת בטיפול באוזון. או גלים. ולכן אין לי מענה אולי יש פורום כאן שמטפל בנושאים לאלו.

אני גם לא ממליצה על עשבי מרפא או על כל מרשם אחר למי שלא נמצא תחת אשגחתי. אני חושבת שהעיצה שנתתי לך למעלה הכי נכונה למצב שאת מתארת .גם דיכאון יכול להיות תוצר לוואי של הרעלה. הרעלה של מתכות וכל מיני חומרים כימיים אחרים

רצוי כמובן שגם תלווי את התהליך בשינוי תזונתי בהתאם לתוצאות שתקבלי בבדיקת שיער אם תעשי כזאת. בדיקת שיער היא היחידה שיכולה להצביע על רעלים בתאים.איזה וכמה יש

בהצלחה מרלין

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו