פגיעה בשורש כף היד

מנהל הפורום

ד"ר עדי מור
ד"ר עדי מור
053-6834473
לקביעת תור אצל ד"ר עדי מור
053-6834473 ללא פרסום בפורום

• פגיעה בשורש כף היד
    אמנון
    27/02/2019

דר' נכבד שלום
    החלקתי בשטח וכדי לא ליפול על הגב הושטתי ידיים לאחור ונפגעתי בכף יד שמאל. בצילום לא נראה שבר וב us נתגלה קרע ברצועת tfc. ביצעתי גם mri שהראה סימני קונטוזיה באספקט אולנרי פרוקסימלי של הלונייט עם קריסת קורטקס מינימלית חשוד לקונטוזיה ושבר פוקאלי תת כונדרלי קטן, כמו כן קרע פוקאלי מלא קרוב לאינסרציה רדיאלית של tfc.
    אני סובל מכאבים איומים,קושי ליישר את היד, נימול, חולשה בשרירי היד עם קושי לשאת דברים.
    אודה על המלצה לדרכי טיפול. בן 56 מועסק כמפקח בנייה . הנפילה קרתה לי במהלך עבודתי.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי מור - 053-6834473

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

ד``ר ישי רוזנבלט
    27/02/2019

גש למומחה לכירורגיה כף יד. צריך לבדוק אותך ולראות את ההדמיה ובהתאם להחליט

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגיעה בשורש כף יד

אמנון
    27/02/2019

תודה על המענה המהיר.קבעתי תור למומחה כף יד, לפי דברי האורטופד שבדק אותי בתחילה מסר שעליי לקבע את היד.
    האם הדבר נכון עד לבדיקה אצל מומחה כף יד או להמתין?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגיעה בשורש כף יד

אמנון
    27/02/2019

דר' נכבד, תודה על המענה המהיר, אכן קבעתי כבר תור למומחה אך בשיחה עם האורטופד שטיפל בי בנושא נאמר לי כי יש צורך לקבע את היד עד להחלטה של המומחה.
    מהי המלצתך בנידון? אודה לך על המלצה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

ד``ר ישי רוזנבלט
    27/02/2019

אם החבלה טרייה ואתה מאוד כאוב, תקבע את שורש כף היד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגיעה בשורש כף יד

אמנון
    27/02/2019

תודה רבה על המלצתך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו