לאחר ניתוח באצבע- שאלה

מנהל הפורום

ד"ר עדי מור
ד"ר עדי מור
053-6834473
לקביעת תור אצל ד"ר עדי מור
053-6834473 ללא פרסום בפורום

• לאחר ניתוח באצבע- שאלה
    אני
    03/05/2019

שלום. לפני חודשיים עברתי ניתוח באצבע יד ימין באזור כרית האצבע. חדרה זכוכית דקה ארוכה שהיה צריך להוציא אותה בחיתוך בניתוח. כל הזכוכית הוצאה בניתוח לפני חודשיים, הסירו את התפרים אך מאז יש עדיין מין בליטה קשה תחת המקום שנותח וכל נגיעה של העור בחפץ או אפילו מגבת יש כאב ותחושה של רגישות ועקצוץ. קיבלתי הפניה לריפוי בעיסוק שם אמרו לי להמשיך למשש עם האצבע וגם נתנו אצבעוני סיליקון ללילה, שמה גם משחת אלו קוט. עדיין לא יכולה להקליד במחשב או להשתמש באצבע,הכאב אמנם לא החמיר אבל השיפור דיי מינורי יחסית לזמן שעובר. האם לדעתך יש דבר נוסף שכדאי לעשות? אודה לך אם תסביר מה אולי השתבש פה ומה עתיד להיות. תודה רבה מראש

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי מור - 053-6834473

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאב באצבע לאחר הוצאת זכוכית

ד"ר עדי מור
    03/05/2019

שלום, הייתי ממתין עוד 1-2 חודשים לראות את ההתקדמות. החלמת צלקת לאחר פציעות כאלו מתרחשת על פני מספר חודשים. להקפיד על טיפולי ריפוי בעיסוק.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה ד"ר שאלה נוספת בבקשה

אני
    07/05/2019

האם ייתכן שיש פגיעה עיצבית לפי התיאור שלי או שהתופעות הן רק בגלל הצלקת? דבר נוסף, מדוע יש בליטה מתחת לצלקת, כמו גוש קטן שנותר, יחסית הצטמצם מאז הניתוח אבל לא נעלם וכל נגיעה הגוש הזה כואב?
    תודה רבה על המענה המהיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגיעה עצבית?

ד"ר עדי מור
    07/05/2019

איני יכול לדעת מהתיאור. צריך לבדוק...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו