אבחון MRI פריקה של גיד ECU

מנהל הפורום

ד"ר עדי מור
ד"ר עדי מור
053-6834473
לקביעת תור אצל ד"ר עדי מור
053-6834473 ללא פרסום בפורום

• אבחון MRI פריקה של גיד ECU
    נאור
    17/09/2021

לאחר בדיקת MRI אובחן לי פריקה של גיד ECU , אני מבין מכך שאצטרך ניתוח , יש לי 2 שאלות :
    1.האם מדובר בניתוח יחסית פשוט למנתח ? האם אחוזי הצלחה בניתוח מסוג זה גבוהים ? הבנתי שבאיזור כף יד אחוזי ההצלחה מלאה קצת בעייתים מכיוון שמדובר באיזור מאוד מיקרוסקופי .
    2.אני ימני ביד , הפריקה של הגיד היא ביד שמאל , כמה זמן צפוייה בערך החלמה מניתוח עד לחזרה לעבודה משרדית עם מחשב ?

להלן ממצאי MRI :
    "הבדיקה בוצעה בטכניקות שונות בשקלול T2 T1 מישור אקסיאלי סגיטלי וקורונלי
    ECU נמצא מחוץ ל GROOVE , ה ECU נמצא דורסלית לסטילואיד.
    הסיגנל של הגיד תקין והעובי שמור . ללא עדות לקרע של הגיד. ללא בצקת ברקמות סביב הגיד. שאר הגידים אקסטנסורים תקינים. עמדה תקינה. וריאנט תקין של האולנה. אין כמות חריגה של נוזל במפרק רדיו קרפלי,באזור DRUJ,באזור תוך קרפלי.
    TFCC תקין. רצועה סקפו-לונטום תקינה. גידים פלקסוריים ותעלה קרפלית שמורים.לסיכום: פריקה של ECU "

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עדי מור - 053-6834473

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אבחון MRI פריקה של גיד ECU

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תת נקיעה ECU ניתוח לא מסובך עם אחוזי הצלחה גבוהים

ד"ר עדי מור
    17/09/2021

שלום, 1. ניתוח לא מסובך עם אחוזי הצלחה גבוהים 2. החלמה בדר"כ כ-3 חודשים. זהו אזור לא מיקרוסקופי במונחים של כירורג יד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו