כאבים בידיים למרות החלפת ציוד וטיפול

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים בידיים למרות החלפת ציוד וטיפול
    לאה
    19/02/2016

היי,
    אני עובדת מול מחשב כבר כ 3 4 שנים, בשנה האחרונה אני סובלת מכאבים לכל אורך היד וגם ביד השניה ולעיתים ברגל ימין.
    כבר החלפתי עכבר, מקלדת, אני יושבת ככל הידוע לי בישיבה נכונה- כולל הדום לרגלים ומנסה לשבת 90 מעלות. אני הולכת גם לטיפולי מסז רפואי שמאוד עזרו בעבר, אבל לאחרונה מרגישה שזה פחות עוזר והכאבים עדיין מציקים מאוד.
    יש רעיון אולי איך ניתן לעזור?..
    תודה מראש!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בידיים למרות החלפת ציוד וטיפול - תגובה

דלית בן טובים
    20/02/2016

שלום לאה

המלצות להחלפת ציוד ארגונומי צריכה להתבצע על ידי יועץ ארגונומי מקצועי שזהו עיקר עיסוקו ושאותו יועץ מצוי בתחום מספר שנים.
    רצוי גם שהיועץ יכיר בצורה מקצועית את כל האבזור הארגונומי הרב שיש בשוק היום.
    מהניסיון שלי, אנו נתקלת בהרבה מאוד מקרים שמשתמשי מחשב נעזרים בעצות של מדריכי כושר, מטפלי מגע, פיזיוטרפיסטים, מרפאות בעיסוק ועוד שעיקר עיסוקם לא קשור לייעוץ ארגונומי וברוב המקרים ההמלצות שלהם נעשות אפילו בלי לראות את העמדה.
    השילוב הנכון צריך להיות, הדרכה לישיבה נכונה בהתאם לכללים ארגונומיים, מיקום נכון של האבזור ורק אז המלצות לציוד.
    לדוגמא: אם משתמש מחשב עובד עם שולחן גבוה למידותיו, או שהשולחן בעל שפה חדה או עובי הפלטה של השולחן גדול מ-5 ס"מ סביר להניח ששום ציוד ארגונומי לא יעזור אלא אם כן יתבצע שינוי בשולחן. ההמלצה שלי, תפני ליועץ ארגונומי שיבצע ייעוץ ארגונומי אישי בעמדת העבודה שלך ולפי ההמלצה שלו תבצעי את השינויים.

תודה ובהצלחה דלית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו