המלצה על ישיבה נוחה לצד שולחן כתיבה עם עמדת מחשב

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• המלצה על ישיבה נוחה לצד שולחן כתיבה עם עמדת מחשב
    דורון
    18/08/2016

לדלית שלום,
    גובהי 173 ס"מ. אני עובד שעות רבות על שולחן כתיבה (140X70 ס"מ) בעיקר לעבודה מול מחשב (המקלדת , העכבר והמסך על השולחן), אך גם לכתיבה. שולחן הכתיבה הינו בגובה 177 ס"מ, אך אני מרגיש שהוא גבוהה לי מידי (היות והוא עשוי מעץ, ניתן לקחת אותו לנגר לקיצוץ גובהו במידת הצורך).
    בנוסף, יש לי כיסא וקסמן Matrix XL כבערך שנתיים, שלצערי ממש לא נוח לי – איני מרגיש נוח עם משענת הגב (בינתיים אני משתמש במשענת גב רשת שרכשתי) ויש לי כאבים בישבן והחלק של הירך הבא במגע עם הכיסא לאחר ישיבה של אפילו שעתיים (בניגוד לכיסא פשוט שישבתי עליו לא מזמן בקורס במשך 8 שעות יום יום במשך 4 חודשים ללא בעיה). היות והשולחן גבוהה לי, אני מגביה הכיסא ומשתמש בהדום רגליים למחשב, אך זה עדיין לא נוח לי.
    ראיתי בסירטונים באינטרנט שישנן מספר פרמטרים לישיבה נכונה ואני מעוניין לספק לך את כל הנתונים הרלוונטים כדי לשמוע המלצתך איך לפתור בעייתי זו ולעבוד בצורה נוחה.
    מסך מחשב אין לי בעיה להגביה או להנמיך. אם אני יושב זקוף עם הכסא כשכפות רגלי (עם נעליים) נוגעות ברצפה בזווית 90 מעלות וכתפי נחות , גובה מרפקי בגובה של בערך 172 ס"מ. אשמח לדעת:
    1. האם יש צורך לקצץ את גובה השולחן ? לאיזה גובה ?
    2. האם לדעתך לקנות כיסא אחר ? יש לך המלצות ?
    3. על מה את ממליצה יותר: ישיבה על כיסא מוגבה עם הדום או קיצוץ גובה השולחן וישיבה ללא הדום ?

בברכה,
    דורון

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה על ישיבה נוחה לצד שולחן כתיבה עם עמדת מחשב - תגובה

דלית בן טובים
    23/08/2016

היי

אני ממליצה לך להוריד את גובה השולחן ל-72 ס"מ. בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

דורון
    23/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו