בירור לגבי ראיה של סרטן

מנהל הפורום

פרופסור גיל בר-סלע
פרופסור גיל בר-סלע
פרופ משה פרנקל
פרופ משה פרנקל
לקביעת תור אצל פרופ משה פרנקל ללא פרסום בפורום

• בירור לגבי ראיה של סרטן
    בתיה
    22/03/2018

שלום. אני סובלת כ304 שנים מחצי ראש נפוח ..זה היה כול בלוטות כואבו דוקרות חודשים רבים מאחרי הגולגולת מאחורה..המקור היה פאשלות של רופאי שיניים בלחי שמאל למעלחה..זה ברור..אבל כבר לפני יותר מ3 שנים עבד למח אחרי הלחי הגיע לזרוע שמאל ריאות הכל היה נרגש מתפשט בלי סוף בוער נפוח כל הזמן..קידוח סתימה זמנית שעשתה זאת הביאלהקלה רבה-מזרוע שמאל הפסיק הכאב וההתפשטות..הבלוטות מאחרי הראש ירדו.. עדיין חצי ראש נפםוח ובוער..מרגיש יירת גוש בצד שמאל..עוד לא אישרו לי MRI וקרינה באוטובוסים קטלנית לי קשה לי לנסוע..יש לי תמונה צמלפני יומיים של השן עם הנפיחות שלה(תמידית שנים) איך זה יוצר גבשושיות על גבשושיות..האם זה ראייה לסרטן?(אני מטפלת במלא תוספים רפואה טבעית חמצן וכולי)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בירור לגבי ראיה של סרטן

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוספת בבקשה

בתיה
    22/03/2018

סליחה היו טעויו כתיב..זה התחיל מ2014 מרופא שיניים שסרבו להסייר סתימה זמני שגרמה תחתיה נמק זיהום כאבי תופת שעברו מהלחי לראש תוך כמה חודשים..והיה קטלני..אכן פה בעיר אין מרכז רפואי בקופת חולים שלי לאבחון וטאוטובוסים שעות כואבים לי שם מאד ופוגעים ומחלישים מהטלפונים סביבי ..היה בזרוע שמאל גם חודשים כמו גושים מתפשטים ודוקרים בלי סוף כאבי תופת ובריאות אבל קידוח הסתימה אפשר זרימה וניקוי מהלחץ בראדשש ותוך יומיים מהקידול הבלוטות מאחרי הגולגולת ירדו..אף שלחץ אטומי חם ובוער שמה..וכן מזרוע שמאל ירד ונרגע..כעת מרגישה בשד שמאל מתפשט אותו דבק זיהומי שבמח..באמת רציתי הסרת כל הסתימות לא נותנים לי..מצרפת תמונה מלפני שנה בדיוק במרץ 2017 היה יותר סתימה איך היה הנפיחות אבל אז עוד לא היה גושים כמו שעכשיו הנפיחות גדלה בצורת של גושים על גושים..למרות שכבר יש שם מגע אוויר ששנים לא היה תחת הסתימה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברור לגבי סרטן

ד''ר גיל בר-סלע
    22/03/2018

בתיה שלום
    הכתובת שלך לברור היא מחלקת פה ולסת באחד מבתי החולים בארץ. הם הכתובת לברור וטיפול בבעיה. איני ממליץ על רופא שיניים בקהילה- הבעיה מתאימה יותר למסגרת בבתי החולים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה .אנסה ..להגיע ..פעמיים

בתיה
    25/03/2018

אחד לבקש MRI ואחד אם יתנו לי מהם הפנייה ומהקופה אישור...יש לי טראומה מהצילום פנורמי עם 6 אוטובוסים מלאי קרינה לפה ולסת פעמיים.כל פעם . חשוך לי ומפיל אותי לחושך עוד יותר ותהום לחשב על נסיעה.ואנסה למצוא אולי MRI מהם. רוצה הסרת כל החומרים דנטליים(סתימות )ואין מי שיעשה ..היה מציל . בדיעבד ממה שנשאר אחרי הנזק. שהמח יתנקה.. תמונה נוספת מיום ו' האחרון .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה היה מפח נפש בעין כרם שלחוני בלי כלום

בתיה
    04/04/2018

נסעתי למחלקת פה ולסת עין כרם אחרי ששלחוני בפעם הקודמת לצילום פנורמי שהכאיב לי מאד ושאחזור אליהם..בפעם הזו השנייה שהנסיעות אוטובוס קשות לי מאד-חיכיתי הרבה זמן נפוחה ובוערת מתפוצץ חצי ראש וחזה צד שמאל והזרוע ושאלו-יש כאן סטודנט? בא סטודנט הסתכל שאל..בא רופא בלי להסתכל לי בפה אמר אמרו לך לא לחמקום המתצאים סרב לתת לי הפנייה לבדיקה אם יש סרטן לא הסתכל בי שלח אוצתי החוצה עם הסטודנט למחלקה סמוכה שאמר ש"אכנס מייד" מאחרי שיצאתי התברר שזה מחלקה משהו בפה שהיה תור ביולי..סרבו לשים עליי ..יצאתי מאד מאוכזבת וכועסת כי 6 אוטובוסים מלאי קרינה מזסיקים לי מארד וסרבו לעזור כולל הפנורמי שרק הזיק ולא מועיל בכלל.
    האיזור סתם ממשיך לתפוח בגושים כבר עבר את גובה השן החוצה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו