סידן אמורפי מסרטן כחול

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סידן אמורפי מסרטן כחול
    רחל ר
    29/07/2014

שלום לדר,
    אני מאובחנת כחולת אוסטאופרוזיס ,קבלתי זריקת פרוליה ראשונה לפני חצי שנה ובקרוב השניה,לקחתי כ9 שנים ביפוספונטים וכן קלציום ציטארט וויטמין d. לפני כחודש בדיקת צפיפות העצם הראתה החמרה,רציתי לדעת אם כדאי לעבור לסידן אמורפי שקראתי לגביו כי נקלט טוב יותר ,הוא נחקר קלינית בביח" הדסה ,האם אני צריכה לבדוק את ספיגת הסידן,אציין שרמת D טובה מאוד ,
    אודה לתשובה מהירה
    רחל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    סידן אמורפי מסרטן כחול

הוספת תגובה

תמונה

• סידן אמורפי מסרטן כחול - תגובה

ד''ר גלוריה צבטוב
    10/08/2014

שלום,
    טיפול בכדורי סידן - הוא תוסף מזון בלבד.
    צריכת סידן המומלצת כולל תזונה ו/או תוספי סידן היא 1000-1200 מג ליממה.
    במידה ויש סימנים קליניים, מחלות רקע קשורות לבעיות ספיגה או בדיקות מעבדה מחשידות לחסור ספיגה של סידן יש לשקול לעבור לתכשירים עם ספיגה יותר טובה ולא קשורה לאוכל כמו סידן אמורפי או קלציאום ציטרט.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספיגת סידן

רחל ר
    14/08/2014

לדר שלום
    בהמשך לתשובתך, שאלתי-באיזה בדיקה רואים אם ספיגת הסידן טובה, והאם תוכלי להמליץ לי על תוסף סידן שנספג בצורה הטובה ביותר,כולל סידן אמורפי לגביו שאלתי,אציין שאני אוכלת מוצרי חלב אך התוצאה של צפיפות עצם החמירה,
    תודה רחל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו