שבר פיצוץ ברצפת ארובת העין

מנהל הפורום

ד"ר אורי מלר
ד"ר אורי מלר
053-4877780
לקביעת תור אצל ד"ר אורי מלר
053-4877780 ללא פרסום בפורום

• שבר פיצוץ ברצפת ארובת העין
    שירי
    10/09/2019

שלום! לפני כמה שנים קיבלתי אגרוף בעין (תאונת עבודה). מדובר בעין שעברה מספר ניתוחי פזילה שנתיים קודם לאירוע ושבה לי הפזילה. בועדה הרפואית בבטל"א נקבע כי יש לי שבר פיצוץ ברצפת ארובת העין וזאת מבלי שעברתי בדיקת סיטי. נקבעו לי 15% נכות צמיתה. 3 רופאם מומחים שערכו לי בדיקה רגילה שללו לחלוטין קיום שבר כזה. האם רק בדיקת סיטי יכלה לאשש אבחנה כזו ובמה מאופיינת פגיעה כזו באם אכן קיימת.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אורי מלר - 053-4877780

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום רב,

ד"ר אורי מלר
    22/09/2019

השאלה דנה בתחום קביעת אחוזי נכות, באופן ספציפי ולא זו מטרת הפורום. יש להיוועץ ברופא דרך עורך הדין שלך ולא באמצעות פורום אינטרנטי.
    בהצלחה, ד"ר אורי מלר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא שאלתי על ענין אחוזי הנכות

שירי
    22/09/2019

רק ציינתי את קיומם ושקבעו לי אותם ללא צילום סיטי. שאלתי לגבי מאפייני פיצוץ ברצפת ארובת העין והאם רק בדיקת סיטי יכולה לקבוע שבר כזה. שאלה זו רלוונטית לפורום הזה? תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו