מיואשת

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מיואשת
    הדר
    07/11/2014

מתקשה להתמודד עם התחרות שבחוץ- בעיקר קנאה והשוואות שגורמות לי לדימוי עצמי נמוך. אניעם ראש על הכתפיים, נראית טוב ובכל זאת מרגישה מאוד לבד. באובססיה להשוות למישהי שנתקעה לי כשנתיים. אני לבד היא לא. אני רווקה היא לא. אני שומעת כמה היא ככה וככה מאחרים אבל לעולם לא על עצמי. וגם נמאס לי לשמוע אותה או לראות אותה .קשה לי לא להשוות גם כשאני רואה אותה כי אני מרגישה פחות. ני מעדיפה להרגיש "המסמר" ולא לראותה. קשה לי החוסר מוסר שלה משום מה ומצד שני הייתי רוצה להיות בעצמי יותר בשחרור. יש דמיון בינינו אני חושבת אבל אני רוצה את הייחודיות שלי ולדעת שאני מיוחדת בלי לחשוב עליה. כל פעם מקטין אותי לחשוב מה אולי אין לי.אשמח לייעוץ לצאת מהיאוש.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    מיואשת

הוספת תגובה

תמונה

• מיואשת -יקרה

אביטל שטרית
    16/11/2014

לא סיפרת דבר על עצמך רק על ההבדלים בינך לאותה אלמונית.
    העולם משופע באנשים וכולם מגוונים, חלקם נשואים וחלקם רווקים,חלקם מוצלחים יותר וחלקם מוצלחים בדרכים אחרות.
    הניחי לבחורה השניה ותתרכזי בעצמך, את זו שמשווה בינכן, נסי להרפות וחשבי על העוצמות שלך ללא קשר לאותה בחורה. אין דרך אחת להצליח בחיים, לא קיים מתכון אחד לאושר, כל אחד עושה את הבחירות שלו וחי את החיים שנכונים עבורו.
    אם הבחורה השנייה כל כך מטרידה אותך ,נסי לחשוב מה באמת מטריד אותך ? מה חסר לך? היכן היא משקפת אותך?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה