פורום NLP דמיון מודרך - יש לך שאלה?

פורום NLP דמיון מודרך נועד לתת לכם במה לשאלות בקשר לטיפול בשיטות NLP דמיון מודרך, בנושאים כמו: הרזיה, זוגיות, פחדים, שחרור מקבעונות והרגלים רעים, תמיכה בתהליכי ריפוי, התמודדות עם מחלות, עבודה עם הדמיון, גמישות מחשבתית ועוד

מנהלי הפורום

אילה אורי
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סוגי מטפלים של NLP
    סיגל
    18/07/2018

שלום רב,
    אני מחפשת מטפלת מוסמכת בשיטת ה- NLP , אבל בעלות סבירה ולא עבור תחום ספציפי אלא עבור מגוון תחומים שהייתי רוצה לשפר אצלי. האם סוגי המטפלים נחלקים רק ל- 2 (מאסטר ומאמן שהוא בעל ניסיון רב יותר) ? האם מאסטר מספיק מאומן לטפל בתחום רחב של בעיות ביחד? בברכה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מחשבות שליליות בגלל המצב בבית
    רינת
    16/07/2018

שלום אילה.
    קודם כל תודה רבה על המטרות שנתת לי הם עוזרות לי מצד שני יש לי בעיה שאבא שלי במצב נפשי גרוע אח שלו ואחותו נפטרו שבוע אחרי שבוע ומאז המצב של אבא שלי לא טוב. הוא מתפרץ בוכה אני גרה עם ההורים ושומעת את כל זה עד כדי כך שכבר שבועיים כמה שאני מנסה לעשות את המטרות ואני עושה אבל אני עושה את זה כאשר אני מרגישה קושי רגשי אני עסוקה במחשבות שליליות טורדניות לגבי ההורים שלי אימא שלי סובלת מאבא שלי מאוד ואני לא מפסיקה לבכות. אשמח עם תוכלי לעזור לי ולתת לי טיפ קטן דרך nlp איך לחזור לאנרגיה מחשבות חיוביות שמחה למרות המצב בבית עם אפשר בפורום אני אשמח או עם את יודעת על אתר מסוים שאני יכולה לקרוא בנושא nlp בנושא הזה אני אשמח זו ממש עזרה דחופה אין לי עם מי לדבר אין לי טיפול כרגע אף אחד לא עוזר לי בנושא ואני סגורה בחדר ובוכה דואגת להורים עם אפשר בפורום טיפ קטן אני אשמח ואיפה אני יכולה לקרוא באינטרנט על הנושא אני ממש אודה לך זה עזרה ראשונית אני רוצה ממש ראשונית שאוכל לעזור לחזור לעצמי מיידית אחרי כמה זמן של סבל. אני מאוד מקווה שתעני לי ותוכלי לייעץ לי את תעשי לי מצווה ענקית ממש ענקית אני מודה לך ומאחלת לך יום נפלא והמשך שבוע נפלא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אני מאוד אודה לך עם תוכלי לענות לי

רינת
    17/07/2018

זה חד פעמי העזרה בפורום שאני ממש אודה לך עם תוכלי לייעץ לי ממש תודה מכל הלב יום נפלא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דוגמאות להציב מטרה קטנה דרך nlp
    רינת
    26/05/2018

אני עוברת משבר רגשי ושינוי תרופתי והציעו לי להציב מטרות קטנות לשיפור החיים. אני יודעת שדרך nlp אפשר לעבוד על זה לכן יש לי שאלה ממש קטנה. אשמח לדוגמה דרך nlp של מטרה קטנה מעשית עם את יכולה לתת לי עצה של מטרה ואיך עושים אותה משהו קטן כדי לשפר את חיי ואת המצב רוח חוץ מפעילות גופנית. אני ממש מודה לך מקרב לב את תעשי מצווה ומקווה שההודעה שלי לא תימחק תודה רבה רבה ושבת שלום

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אשמח למענה

רינת
    31/05/2018

אני מאוד אודה לך שיהיה לך סוף שבוע נפלא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דוגמא להצבת מטרה קטנה

אילה אורי
    31/05/2018

שלום,

הדוגמא שחשבתי עליה היא להציב כמטרה שבכל יום תעשי עבור עצמך לפחות דבר אחד שמשמח אותך או נעים לך (מנוחה, שינה, שמיעת מוסיקה שאת אוהבת, מפגש עם חברה טובה, קריאת ספר מהנה, צפיה בסרט או במופע תרבות כלשהו, הליכה לא כדי לשפר את הכושר אלא כדי לנשום וליהנות, השתתפות בחוג אמנות כלשהו, וכו').

מקווה שעזרתי.
    סופ"ש נעים,
    אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה רבה מכל הלב

רינת
    01/06/2018

נתת לי ראיונות מצוינים אני מודה לך ומאחלת לך שבת נפלאה וסוף שבוע מקסים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• nlp טיפול בחרדות ועצבנות
    אלמונית
    30/04/2018

שלום רב.
    בזמן האחרון אני סובלת מחרדות דפיקות לב שמביא לעצבנות מאוד גדולה עד כדי כך שאני ישר עונה בעצבים במיוחד למשפחתי. אבא שלי מאוד חולה ואימא שלי עצבנית אני גרה איתם אני לא נשואה אני גרה איתם מטעמים אישיים ולפעמים בעיקר אימא שלי עונה לי במילים שמעצבנות אותי,אני מקשרת את החרדה למשהו טראומתי שעברתי שאימא שלי שייכת לזה בעבר אני לא רוצה לפרט ובאמת סליחה אבל רציתי לדעת כעזרה עצמית דרך nlp איך אני יכולה להתמודד שמגיעה אלי החרדה הזאת מהטראומה שעברתי זה קשור בטיפול מרופא שעברתי בעבר מה לעשות פתאום עם אני מרגישה דפיקות לב ומרגישה שאני רוצה לענות בעצבים אני לא יכולה להתאפק שזה קורה לי. אגב החרדות זה בעיקר בערב באמצע היום אני מרגישה מצוין. אני כל כך אשמח לדעת מה עושים בnlp דמיון מודרך בנושא? אני ממש אשמח עם תענו לי זה מאוד חשוב לי בבקשה ואני מודה לכם מקרב לב ערב נפלא

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה לאלמונית לגבי טיפול בחרדות ועצבנות

אילה אורי
    13/05/2018

שלום לך,

המצב שתיארת שאת מתמודדת איתו גם בחיי היום יום שלך ולא רק כלפי העבר הוא מורכב וטעון רגשית, לכן לא אוכל לצערי להציע לך כלים מעשיים מבחינת טכניקות שתוכלי ליישם על עצמך ללא עזרת מטפל/ת.
    הדבר שאני יכולה להציע לך דרך הפורום שעשויה להיות לו השפעה מיטיבה מאוד מבחינת רגיעה, איכות שינה משופרת והשפעה מיטיבה גם במשך היום הוא להאזין למוסיקה מרגיעה מדיטטיבית (מוסיקה לדמיון מודרך או מוסיקה למדיטציה ללא מילים) שאת יכולה למצוא ביוטיוב בחינם.
    את יכולה אפילו להירדם עם אוזניה אחת תוך כדי שאת מאזינה למוסיקה הזו, כך שהיא תמשיך להשפיע ולהרגיע את גלי המוח גם תוך כדי השינה, לפחות עד שהשינה מעמיקה.

מקווה שעזרתי,
    אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שימוש עצמי בnlp לא מצליחה לפתור בעיה
    נלי
    23/04/2018

שלום. אני יודעת לעובדה שיש בעיה ואני לא יודעת איך להגדיר אותה במילים . אני אפילו יודעת מה גורם לבעיה רק שאני לא יודעת איך להגדיר את הבעיה עצמה שאני חא רוצה שתיהיה יותר . כאילו כל מה שקשור לבעיה מתערבב לי בראש ואני חא יודעת מאיפה להתחיל. וגם כשאני מנסה אני הולכת סחור סחור ולא יודעת אילו שאלות לשאול עצמי כדי להגיע לשורש הבעיה. אני יודעת שבnlp לא שואלים למה אלא איך. אבל אם נגיד אני לוקחת דוגמא של אם אני לא ארגיש את הכעס שיש בתוכי אני אפנה לשתייה . אז אני יודעת מה הגורם ומה התוצאה. אבל אני רוצה להבין בבירור למה אם אני שותה אז זה בעייתי . וכאן אני מסתכבת בכללי וגם שואלת את השאלה למה ולא איך כמו שצריך בnlp . יש איך לעזור לי? תודה!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה לנלי

אילה אורי
    09/05/2018

נלי שלום,

כיוון שהן תיאור הבעיה והן האמצעים שבהם את משתמשת כדי לפתור אותה אינם ברורים ממה שכתבת, ולפי דברייך הבעיה עצמה לא מוגדרת ולא ברורה לך, לא אוכל לעזור לך דרך הפורום.
    חלק חשוב בטיפול אישי הוא לעזור לך למקד ולהגדיר את הבעיה עוד לפני שמוצאים את הדרכים לפתור אותה, שכמובן זה החלק החשוב האחר בטיפול.

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הצלצה למאמנים דוברי רוסית
    יורי
    14/03/2018

שלום,
    אני מחפש מאמן NLP/דימיון מודרך שיכול להעביר את האימון גם בשפה הרוסית.

המלצות יתקבלו בברכה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה ליורי לגבי מאמנים דוברי רוסית

אילה אורי
    15/03/2018

שלום יורי,

ייתכן שתוכל למצוא המלצה על מטפלי NLP דוברי רוסית באתר של מכללת "רטר" (Retter).

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מתקשה למצוא מילה נוספת לסיטואציה
    הדר
    13/03/2018

שלום
    אני מתקשה למוצא את המילה המדוייקת לסיטואציה: כשעושים דמיון מודרך והבן אדם :נגיד ויש לו פוביה מגוקים,ואומרים לו לדמיין כאילו יש פה גוק וממש להכניס עצמו למצב של מה היה קורה בתחושה התנהגות ומחשבות אילולא היה פה באמת גוק. איך קוראים לפעולה שהאדם עושה?מה אומרים לו לעשות? לדמיין איך תרגיש ?לדמיין את המחשבות? זה לא בדיוק לדמיין...איך זה נקרא ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה להדר בקשר למילה נוספת לסיטואציה

אילה אורי
    15/03/2018

שלום הדר,

אני לא מסכימה עם דרך הטיפול הזו לריפוי פוביות והיא לא הטכניקה שמלמדים ב-nlp, ולדעתי היא רק עלולה להגביר את הפוביה במקום לרפא אותה או להקל את עוצמתה.

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לימוד עצמי של nlp
    L
    10/02/2018

אהלן, מעניין אותי לימוד עצמי (בשביל פיתוח עצמי) של nlp
    הכוונה היא לצפות בסרטונים, לקרוא וכו'
    ממי אתם ממליצים ללמוד ולקרוא? ישראלים, כאלה מחול וכו'

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לימוד עצמי של nlp

אילה אורי
    11/02/2018

אני יכולה להמליץ לך על הספר ששימש כחלק מחומר הלימוד הכתוב של זהבית ושלי כשלמדנו nlp במכללת "רטר", שנקרא "תקשורת עם תת המודע" מאת דפנה ואמיר רטר.
    פרט לכך יש סרטונים ומידע באתר של מכללת רטר.
    מרכזים נוספים שמלמדים בארץ וניתן למצוא חומר שלהם באינטרנט הם מרכז "מטרות", דוב רויטמן smart tools- nlp plus, אריה קגן, יוסי קדמי, וייתכן שיש נוספים.
    מי שנחשב למומחה עולמי ב- nlp הוא אנטוני (טוני) רובינס, שכתב את הספר (בשני כרכים) - "להעיר את הענק שבפנים" וניתן למצוא באינטרנט חומר וסרטונים שלו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מעוניינת להתנדב (ללא תשלום) בארגון העוסק בתחום
    פזי
    07/12/2017

שלום לכולם,
    אני משפטנית המתעניינת בתחום. על מנת לטעום מהתחום המרתק הזה, אני מעוניינת להתנדב בהיקף של יום בשבוע למשך תקופה ארוכה, באזור המרכז, במקום המעביר סדנאות/הכשרות/טיפולים בתחום. אני יכולה לסייע בשיווק, כתיבה, אדמיניסטרציה וכמובן יעוץ משפטי.
    אשמח לקבל הצעות
    יום נפלא - פזי.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• NLP ודמיון מודרך בהריון
    שיר
    26/11/2017

לאחרונה נחשפתי ברשת לטיפולי ה NLP ורציתי לשאול האם זה יכול להיות אפקטיבי במקרים כמו- הריון, אני בחודש ה8 להריוני(הראשון) עם שליה נמוכה ועלה החשש לקיסרי ואני מאוד הייתי מכווננת ועדיין רוצה להתכוונן ללידה טבעית במינימום סיבוכים וכאבים (עד כמה שניתן) והבנתי שבאמצעות דמיון מודרך\nlp ניתן לטפל cזה (?) ושנית- ישנו מעט קושי במה שקשור בתחום המקצועי, אני לא מוצאת את עצמי כ"כ בתחום התעסוקה מה שמאוד מפריע לבעלי וכמובן גם לי, למרות שבחצי שנה עד שנה הקרובה בכל אופן אהיה עם התינוק בבית אבל התהיות לגבי מה ואיך לעשות אח"כ לא פוסקות..וכך גם הלחץ שנתון עלי מצד בעלי. תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• NLP ודמיון מודרך בהריון

אילה אורי
    27/11/2017

שלום,
    ייתכן שהטיפול ב- NLP יסייע בעניין הלידה הטבעית במינימום סיבוכים, אך לא ניתן להבטיח זאת. בנושא הדאגה המקצועית, נראה לי שחשוב לקבל תמיכה רגשית בנושא זה, כיוון שאולי כדאי להשאיר את הדאגה לכך בשלב הנכון ולא להוסיף כרגע ללחץ הקשור להריוןן וללידה המתקרבת.

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דמיון מודרך להעלמת מיומה ברחם
    אודליה
    23/10/2017

שלום,
    אני בת 36, נשואה + 2, סובלת ממיומה ברחם (גידול שפיר)
    (ב - 3.5 שנים האחרונות), המונעת את האפשרות להיכנס להריונות נוספים, וגורם לאנמיה בעקבות דימומים חזקים במיוחד בימי המחזור.
    הפתרון הקונבנציונלי הוא ניתוח לכריתת הרחם בגלל גודלה הגדול של המיומה.
    אני מאוד מאמינה ברפואה אלטרנטיבית, למרות שעד עכשיו שום דבר לא עזר לי. טופלתי בדיקור, צמחי מרפא, חשיבה חיובית, הומאופתיה, סו-ג'וק, שינוי תזונה, טבעונות וכו' - שום דבר לא עזר!
    החלטתי שמה שנשאר לי בכל זאת לנסות זה דמיון מודרך. אני מקפידה בשבועיים האחרונים לעשות דמיון מודרך בשעות הערב לפני השינה ואיך שאני מתעוררת, באמצעות האזנה לסרטון קבוע ביוטיוב.
    שאלתי היא, האם להמשיך לדבוק באותו דמיון, או לשנות עם הזמן?
    זאת אומרת, החשש שלי שאם אמשיך לדמיין שיש ברחם גידול והוא הולך וקטן עד שנעלם, אז אני בעצם מקבעת את המציאות הזאת שתמיד קיים שם הגידול. אולי יש צורך לשנות את הדמיון למצב שעכשיו הרחם נקי מהמיומה ולדמיין שנמצא שם עובר?
    והאם זה בסדר להאזין בכל פעם לסרטון אחר או לדבוק בסרטון קבוע?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דמיון מודרך להעלמת מיומה ברחם

אילה אורי
    29/10/2017

שלום רב,

מבחינת האפשרויות שהצעת, נראה לי שאכן זהו תהליך, שבו התחלת מלהאזין ולדמיין שהגידול קטן, ואם עכשיו את מרגישה שנכון לך לדמיין שהרחם נקי ושנמצא שם עובר, זה נראה לי מצוין ומתאים, ולהזיק זה בטח לא יכול.
    ממליצה לך גם לקרוא את הספר "המסע" מאת ברנדון בייס, שבו היא מספרת על התהליך שעברה ופיתחה תוך כדי ריפוי עצמי מגידול גדול מאוד ברחם, שסביר להניח שהיה מיומה, אבל בגלל שהוא נעלם לחלוטין לפני שהספיקו לבצע בדיקה חוזרת (את הדגימה הראשונה לא ניתן היה לבדוק), עד היום לא יודעים בוודאות והיא ממשיכה להיבדק אחת לשנה למרות שהיא בריאה לחלוטין.
    אני עצמי מטפלת מוסמכת גם בשיטת "המסע" שברנדון בייס פיתחה ומלמדת את רובה בעצמה, וזו שיטה יעילה ביותר לריפוי בעיות רגשיות וגם בעיות פיזיות שהשורש שלהן הוא רגשי.

מאחלת לך בריאות שלמה במהרה,
    אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה לגבי דיכאון בתחום הnlp
    לימור
    13/07/2017

היי רציתי לדעת באיזה כלים מטפלים בדיכאון דרך nlp זו שאלה שאני רוצה לשאול כדי לדעת עם כדאי לי להתחיל טיפול. תודה רבה וסוף שבוע נעים.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיפול בדיכאון דרך nlp

אילה אורי
    13/07/2017

שלום לך,
    בתשובה לשאלתך, הכלים שבהם מטפלים בדיכאון דרך nlp הם כלים המבוססים על שינוי חשיבה, שינוי ביטוי ואופן חוויית הרגשות, והיכרות מעמיקה יותר עם התחושות הפיזיות והמסרים הרגשיים שלהן.
    כמו כן הכלים מאפשרים לאבחן את השפה שבה את/ה משתמש/ת בדיאלוג הפנימי בינך לבין עצמך (למשל האם זו שפה ביקורתית) ומאפשרים שינוי לדיאלוג פנימי מועיל יותר.
    אשמח לשוחח אישית ללא התחייבות מצידך כדי לאפשר לך להעלות שאלות ספציפיות יותר לגביך ולתת את המענה המתאים.

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיפול בשיטת NLP בתלותיות
    לימור
    05/06/2017

אבא שלי מאושפז בבית חולים עקב בעיות בלב ואני ממש בלחץ וחרדה חס וחלילה עם הוא יצטרך ניתוח או משהו כזה בינתיים הוא מאושפז לבדיקות. יש לי בעיה שאני לא מפסיקה להתקשר כל הזמן לאימא שלי לבית חולים לאחיות שלי מרוב לחץ אני מתקשרת יותר מדי וזה מלווה בלחץ ודפיקות לב מרוב דאגה לאבא. שמעתי שבnlp אפשר לטפל בתלותיות הייתי שמחה לעזרה עצמית דחופה בינתיים אולי לטיפ קטן איך אני יכולה להתגבר על התלותיות הזאת עד שאבא שלי ייצא מבית חולים. זה מאוד דחוף לי אני ממש אשמח לטיפ תודה ויום נפלא.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה ללימור בקשר לשאלתך הדחופה

אילה אורי
    05/06/2017

היי לימור,

קודם כל מי אמר לך שלמה שאת חווה קוראים תלות או תלותיות?
    לדעתי זה מאוד סביר שאת חשה לחץ וחרדה במצב הנתון ואין לזה קשר לתלות או תלותיות. גם אם יש קשר של תלות עם אביך או אמך או אחיותייך, כרגע זה לדעתי לא הזמן לטפל בזה אלא במה שאת באמת סובלת ממנו, שזה הלחץ והחרדה.
    אז קודם כל שאלה מעשית - בפנייתך הקודמת ציינת שבינתיים את לא עובדת, ואם זה עדיין המצב, מה מונע ממך להיות יותר זמן בחברת אביך בבית החולים במקום אמך ואחיותייך? זה רק יכול להקל על כולם וגם עלייך, שתהיי שם בזמן אמת ותראי ותדעי בדיוק מה קורה עם אביך בכל רגע.
    במידה שלא מתאפשר לך להיות יותר זמן בבית החולים, יש לי עוד הצעה מעשית עבורך עוד לפני שנעבור ל- NLP:
    שתסכמי עם אמך או אחיותייך כמה פעמים ביום הגיוני שתתקשרי ובאילו זמנים את מתקשרת. למשל, אולי מה שאת מגדירה כיותר מדי הוא לא יותר מדי עבורן, ולהן אין בעיה שתתקשרי למשל בכל שעה עגולה או כל שעתיים. ייתכן שתחליטו שההגיוני והסביר הוא שלוש פעמים ביום, ותסכמו בערך באילו שעות את מתקשרת, וגם שבמידה שיש משהו לדווח לך, הן אלה שייצרו איתך את הקשר.
    אני שוב חוזרת על ההמלצה שכתבתי לך בתשובה לפנייתך הקודמת, שלדעתי זהו זמן שבו זה לא מותרות להיעזר באיש/אשת מקצוע כדי לעבור את התקופה הזו של מתח ואי וודאות יותר בקלות ולא לסבול כל כך.
    ועכשיו לטיפ ב- NLP שאולי יעזור לך: דמייני או חושי שיש בך שתי דמויות - אחת של עצמך הנוכחית הבוגרת, ואחת של עצמך צעירה יותר, אולי אפילו ילדה, שכרגע מאוד בלחץ ומאוד מאוד פוחדת.
    את יכולה לדמיין שעצמך הבוגרת פוגשת את עצמך הצעירה יותר במקום שקט שנעים לשתיכן להיות בו, מתייחסת אליה בסבלנות ובאהבה, אומרת לה שאת מבינה כמה היא מפחדת ולחוצה, אומרת לה שזה טבעי להרגיש את מה שהיא מרגישה, ומבטיחה לה לתמוך בה, להיות לצידה, להקשיב לה, לא לשפוט אותה, להיות בנוכחות אוהבת ומכילה עבורה.
    את כמובן יכולה לתת לעצמך הצעירה לענות בדמיון, לשפוך את הלב, לבכות אם היא רוצה, ממש לנהל איתה דיאלוג קשוב ואוהב כמו שהיית רוצה שמישהו חיצוני יעשה עבורך עכשיו.
    זה עשוי לחזק ולהרגיע ומקווה שזה אכן יעזור לך.

בברכת רפואה שלמה ומהירה לאביך,
    אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איך להיפטר מריקנות ומועקות
    לימור
    19/05/2017

שבת שלום. אני ללא עבודה כבר חודשיים הלכתי לראיונות עבודה ועד עכשיו לא יצא מזה כלום הלכתי לראיונות התנדבות וגם לא יצא מזה כלום אני קמה כל בוקר בחוסר אנרגיה ומועקה בהרגשה שאין לי למה לקום בבוקר,מה ניתן לעשות דרך nlp אפילו הייתי שמחה לקבל טיפ איך להיפטר מהמועקה הזאת. אני מודה לכם.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איך להיפטר מריקנות ומועקות

אילה אורי
    21/05/2017

לימור שלום,
    דרך NLP ניתן לעזור לך קודם כל להתחבר מחדש לכוחות הנפש והמשאבים הקיימים בתוכך.
    אחת הדרכים לעשות זאת, וזה גם הטיפ שלי עבורך, היא להיזכר בהצלחות והישגים בעבר שהיו תלויים בך, או מצבים קשים ואתגרים שעליהם התגברת בהצלחה.
    אז היזכרי בלפחות שלושה מצבים או אירועים שהיו עבורך קשים או מתאגרים והתגברת עליהם בהצלחה, זה מאוד מחזק. את יכולה גם לכתוב אותם לעצמך ואיך הרגשת כאשר התגברת על הקושי או האתגר, ותוכלי לקרוא את זה כאשר מצב הרוח שלך נמוך יותר.
    כמו כן בעזרת ה- NLP ניתן לעזור לך לגלות את שורש הבעיה הרגשית, שאולי דווקא לא נמצא בכך שאת כבר חודשיים ללא עבודה (למרות שאני מבינה שזו בהחלט הבעיה שלך כרגע), אלא ייתכן שחוסר העבודה וכל הרגשות שנלווים למצב זה הם דווקא התוצאה של בעיה רגשית עמוקה יותר שהתחילה בזמן כלשהו בעבר.
    מעבר לגילוי שורש הבעיה, ניתן לעזור לך גם לפתור את הבעיה הזו, להגיע להבנה ממקום עמוק יותר בתוכך, ולעזור לך להניע את עצמך לפעולה בצורה אוהבת ומדוייקת יותר עבורך.

ייתכן שליווי אישי ממוקד של מספר מפגשים יעזור לך בשלב זה. את מוזמנת לדבר איתי טלפונית, כמובן ללא התחייבות מצידך.

בברכה, אילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מה ההדל בין דמיון מודרך ו NLP?
    מור
    21/11/2016

מה ההבדל בין דמיון מודרך ל NLP?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ההבדל בין דמיון מודרך ו NLP

אילה אורי
    21/05/2017

מור שלום,

סליחה על האיחור בתשובה, רק עכשיו ראיתי את שאלתך.
    דמיון מודרך הוא לרוב פאסיבי יותר עבור המונחה, אשר מונחה לדמיין סיטואציה מסויימת, שינוי לטובה בבעיה וכד'.
    ה- NLP הוא לרוב יותר אקטיבי מבחינת המונחה, דורש יותר מעורבות פעילה שלו, ויש בו מגוון טכניקות אשר מתבססות על החושים שלנו (ראייה, שמיעה, ריח, תחושה-מישוש, טעם) ועל השפה שלנו, כיוון שהדיבור הפנימי והחיצוני משפיעים מאוד על הדרך שבה אנו תופסים את המציאות, את יכולתנו להשפיע עליה ואת הפרשנות שלנו לגבי הדברים שקורים לנו.
    יחד עם ההבדלים, לדמיון המודרך ול- NLP יש ביניהם גם הרבה מהמשותף, לכן במקרים רבים הם נלמדים ביחד באותו קורס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה