פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לדסקס על מערכות יחסים, כאן תוכלו לשאול ולכתוב על משברים בזוגיות, זוגיות שנייה, ריבים, בעיות בנישואים, קשיים עם בן ובת הזוג, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גילוי בגידה אחרי 25 שנה
    אור
    18/02/2020

היי
    25 שנה נשואים הוא גדול ממני ב20 שנה יש לנו 2 בנות לכאורה חיים מצויין...
    כשהחלטתי שאני מתחילה לבדוק את בעלי חשכו עיני הבן אדם חי חיים כפולים מתחיל עם בנות בעבודה יש 2 נשים ספציפיות שהן ממש המטרה שלו והן דיי משתפות פעולה.. (לא אכנס לפרטים אך אני יודעת)במשך 25 שנה הוא עשה אותי מלכה הערצתי אותו והוא בעל מושלם... תמיד מפרגן לי ליד אנשים אני תמיד אמרתי בעלי בחיים לא יבגוד בי... לפני כחצי שנה אמרתי לו שאני יודעת על הבנות הללו והוכחתי לו הוא התנצל והתחנן לקח 4 ימים שסלחתי לו אבל כמובן שהייתי עם היד על הדופק.. בזמן האחרון הוא חזר לעצמו איתן
    אני עייפה עצבנית וממורמרת אני אוהבת אותו ושונאת אותו בו זמנית הבן אדם כנראה כל חייו בגד בי ואני הייתי עיוורת...
    אני בודדה וכאובה לא יודעת מה לעשות אין לי את הכח מלפרק את התמונה המזוייפת הזו של נשואים באושר.. אף אחד לא יודע כלום כולם מקנאים בזוגיות שלנו לפעמים אני אומרת דיי אני מתגרשת ולפעמים אני אומרת לא רוצה להרוס הכל אשחק אותה לא יודעת אוף מצב ממש עגום

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מנותקת כבר שנים לגמרי מהבעל וחוששת מביצוע הליכים
    רוז
    15/01/2020

אני נשואה כבר 9 שנים, מגיל 18. הכרתי את בעלי בשידוך. יש לציין שהוא גדול ממני במס' שנים. האמת שמהר מאד הבנו שאנחנו לא הסגנון אחד של השני אבל הגיעו הילדים. אני אט אט התרחקתי מהציבור החרדי והיום אני אישה דתיה רגילה. בעלי כמוני אפשר להגיד הלך בעקבותיי. יש לציין שלא באנו מבתים חרדיים סתם תקופה של התחרדות והתמתנות. מעולם לא קיבלנו תמיכה ממשפחה ואמא שלו הייתה אישה ועודנה נוקשה ומרירה כלפיי. אני בחרתי בעוד היותי בת 18 שאבנה קריירה ואני כבר אחרי שני תארים ועבודה טובה. הוא כאמור. די נשאר מאחור ולא חלילה כזלזול אני אומרת אלא... פשוט לא בעל אמביציה ורצון להצליח. יש פועל שחור שיעשה הכל שיטפל בהכל שלא יתן לדברים לקרוס. הרי זו אני. ותת מודע של אדם הוא למה לא לעשות את המינימום אם אפשר? אני דחפתי כל הזמן שילמד ורק לאחרונה החל שינוי קל בעניין. במהלך השנים עברתי גיהינום ברמה הרגשית חוסר יחס קרירות שלא נדבר על חוסר יוזמה של יציאות ואפילו סקס.
    תמיד אני זו שמתניעה. פעם הייתי מתרגשת ממנו, בוכה, מתעצבנת. ואז הגיע שלב שאמרתי נגמר! והכרתי מישהו. התחלנו לשוחח וראיתי שאני מתחילה להרגיש דברים. עצרתי את הקשר הזה בזמן ואם לומר את האמת לא בגלל בעלי. אלא יותר מצפון מול אלוהים. בעלי ידע על הקשר הזה כי אני סיפרתי לו! כי רציתי לעורר אותו, שום דבר לא התעורר. והוא המשיך באדישות שלו. אני המשכתי להתרחק ממנו כמובן שהעלינו מליון פעם את עניין הגירושים. אבל אתו אי אפשר להתגרש! אני בלי משפחה הוא מה שיש לי! ולכן אני מצפה ממנו כהורה להבין שהוא יהיה חייב לקחת אחריות על הילדים, שזה אומר מזונות ראויים או משמורת משותפת, לא פעם זרק לי שיספר לילדים על אודות האמא הבוגדנית שלהם. ולא פעם אמר שישב בכלא ולא ישלם לי שקל. כאילו שזה בשבילי.. ושבית משפט יראה שהוא מרוויח מעט ואני הרבה ולא יגיע לי כלום. בקיצור די עושה מניפולציה. כל מי שמכיר אומר לי שאני בחורה בת 26 יפה מוצלחת באמת. יכולה בכיף להתחיל פרק ב'. מה שהם לא מבינים שאני איבדתי טעם .. לא מעניין אותי פרק ב. מעניין אותי לסיים את הזוגיות המעיקה הזו שיושבת לי עם דמעות ומחנק יומיום בגרון. אבל אין לי אין לי את האומץ להתחיל בהליכים, מפחדת שיקיים את מה שאמר שכל מה שעבדתי עליו מבחינת חינוך ילדים, בריאות נפשם, קריירה שלי ירדו לטמיון. ולמה? כי אמא לא מאושרת? אין לך בעל מכה אין לך בעל מגדף. יש לך בעל דמוי שטיח עציץ.. שמעולה עם הילדים שלך. תסתמי בשביל האושר שלהם. אל תהי אנוכית. זה הקול שמנחה אותי. את עובדת יש לך בייביסיטר(בעלי). אז מה רע? רע שאין לי אהבה. רע שאין לי פרגון, עידוד, חיזוק, תמיכה רע שאין לי חבר טוב. והכי רע שאני חיה עם הרגשה שהאויב ישן לצידי בלילה. הרי הוא לא חבר שלי. יש פה עניין עסקי בלבד הנישואין האלה מה יש בנינו היום? כלום ושום דבר. היום אני לא מחפשת את הקרבה הפיזית אני נגעלת נרתעת נמנעת מכל מגע. ומנסה לקחת את כל הרצונות שלי לזוגיות לרצון להצלחה בעבודה ובילדים. ממקדת את הרצון בתחום אחר... אבל גם אני אישה מדי פעם. נזכרת שאני אישה שזקוקה לגבר שלה. ואז נשברת בשקט במיטה .. מרגישה שאני בת 90 ולא בת 26 שאמורה להיות מלאה חיים ושמחה. אני עייפה עייפה כל כך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה

אורטל
    16/01/2020

תהיי כנה עם בעלך תגידי לו שאת רוצה שהוא יפרגן לך
    שיעשה ממש עבודה עם זה
    שיקח דף ויכתוב את על הדברים הטובים שיש בך ויגיד לך אותם
    וגם את תעשי כלפיו את אותו דבר

ממליצה על הספרים חכמת נשים ובגן השלום של הרב שלום ארוש
    זה ממש חזק לשלום בית ולקשר טוב מניסיון
    (יש שם קצת דברים דתיים אבל הספרים מועילים)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חברה שמסיטה את האבא נגד אשתו ונגד הכלות של הילדים שלו
    אור
    12/01/2020

אבא של בעלי הוא נשוי אבל כל הזמן מסתובב עם אישה אחרת (לא יודעת מה הם עושים ולא אכפת לי)
    אבל הקטע שהיא מסיתה אותו כנגד אשתו וכנגדי ונגד החברה של גיסי
    והוא בעצמו מלכלך על אשתו ועלי ועל חברה של גיסי בטלפון ומסיט את חברה שלו עלינו ( והוא מלכלך עלינו בעיקר שקרים)
    אני לא מדברת איתם בכלל
    אבל הם כל הזמן מנסים לפגוע בי
    הזמינו כל מיני זיכויים על שמי והלכו לממש אותם תוך כדי שהם מזייפים את החתימה שלי
    בקשר שלהם הם עושים דברים ממש דפוקים
    זה מוכר לכם?
    אני יודעת שזה נשמע דפוק אבל זה מה שזה
    גרתי שם תקופה עם בעלי
    והאבא והחברה שלו יש להם את אותה האישיות שניהם שקרנים פתולוגים דומה מושך דומה
    אפילו אבא של בעלי שאל אותי למה אני לא מדברת איתו אז השבתי שאני תפסתי אותו הרבה פעמים משקר ואני מרגישה שאני לא סומכת עליו ולכן אני מעדיפה לא לדבר איתו
    והסרתי לו שאם הוא רואה למשל אדם ממקום עבודה שמשקר כל הזמן אז פשוט מתרחקים ולא מדברים עם אדם כזה)
    והם צבועים עם אנשים ולא אמיתיים איתם (צבוע זה אדם שמראה לך שהוא חבר שלך והוא מרכל עלייך מאחורי הגב)
    זה אישיות שמאפיינת אנשים בוגדים?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• איך להתמודד עם פרידה לא מובנת
    סער
    19/12/2019

אני פרודה טריה. הכרתי גבר גרוש. הינו בקשר 3 חודשים. יום לאחר המפגש האחרון שלנו שהיה נהדר הוא כתב לי שהוא חושב עלי שקבענו להיפגש בשבת. ביום שישי הוא כתב לי שלא ניפגש ולא ענה כששאלתי למה וביום ראשון הוא כתב שהוא צריך מרחק. מאז עברו שבועיים. לא מבינה מה קרה. לא יודעת אם נכון לפנות אליו ופגיעה מאוד. אשמח לתוכנות ופעילות.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• קללות והשפלות בסמסים
    לי
    24/09/2019

היי, רציתי לשאול מה ניתן לעשות כשהגרוש/ה לא מפסיקים לנבל את הפה עם קללות והשפלות בסמסים? וכל הבקשות להפסיק עם זה לא עוזרות? ולא ניתן לחסום אותם בגלל הילדים?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מחפש תשובות ודרכים לפעול
    אייל
    20/09/2019

אני ואשתי נשואים 12 שנה, 3 ילדים בני 10 7 ו 3,
    אני בן 44 ואשתי בת 45,
    כבר תקופה ארוכה (כמה שנים) הרצון להיפרד ביעבע (כנראה) אצל אשתי.

לפני כמה חודשים אשתי התכתבה עם חברה ו ״מתקשרת״ (אשתי מאמינה בהם),שם נאמר שהיא רוצה להתגרש ומפחדת לעשות את הצעד.

אני כבר תקופה שהרגשתי משהו לא טוב, ולחצתי שנלך לטיפול זוגי, והיא מאידך תמיד התנגדה.עד הפעם האחרונה שהצעתי, ובה היא להפתעתי הסכימה.
    הטיפול היה נכון ובו היא הודתה בפרטים, אבל טענה שהיא בטיפול כדי לשנות.
    אחרי 6 מפגשים היא עזבה, ואני כרגע ממשיך לבד את הטיפול.
    היא ממשיכה את ההתייעצויות שלה עם החברות.

לא נראה שיש לה מישהו אחר בתמונה.
    לתחושתי היא סגורה על עצמה ועל הרצון לפרק את החבילה,אבל מנסה להבין איך יראה היום שאחרי.

אני אוהב אותה ורוצה לשנות ולקחת את היחסים למסלול חדש.
    השאלה שאני שואל היא האם אישה שסגורה על ההחלטה לפרק יכולה לשנות כיוון ולנסות לתקן מתוך רצון אמיתי?

אני די סובל מחוסר וודאות ומרגיש חסר אונים לגבי מה הצעד הנכון לקחת…

תודה רבה על התמיכה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לא יודעת איך ממשיכים
    מישהי
    25/08/2019

אני בת 24 ואני יוצאת 3 חודשים עם בחור זהב.הוא מתחשב אכפתי דואג ואוהב אותי מאוד. ההורים שלי פרימיטיבים ועושים לי בלאגן כל פעם שאני רוצה לצאת איתו. שלא נדבר על להישאר לישון אצלו או להיות איתו בבית. הם תמיד מפחדים שמשו יקרה.אבל זה לא העיניין כאן. אני כותבת כאן כי אני חוששת שאני לא מספיק נמשכת לחבר, אני מתקשה לדמיין שזה יהיה הפנים שאקום לצידם כל בוקר כל החיים.. ואני חוששת שאני לא יודעת איל ממשיכים. לעצור את זה או להמשיך כי נוח לי מאוד בזוגיות הזו.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה לאחר קשר של חודשיים... עצה..
    פלונית
    04/08/2019

יצאתי עם מישהו משך חודשיים ונפרדתי ממנו, כי רוצה להמשיך להיות חופשי ולשכב בכל יום עם מישהי אחרת כפי שעושה כיום, לא רוצה להתחייב. הפרידה די קשה ויש לי מצבי רוח לא טובים מדי פעם. במהלך החודשיים הללו היינו יחד בצורה אינטנסיבית, אפילו נסענו לבית מלון בטבריה לסוף שבוע.
    בחודש הבא יש לנו טיול מטעם העבודה לטבריה, נהיה במלון הצמוד למלון שאני והוא היינו וכבר עכשיו יש בי פחדים מכך, שאזכר ולא אעמוד בזה נפשית ואשבר.
    בכלל, גם אני חוששת בכל פעם כשאני נוסעת לעבודה שלי דרך העבודה שלו, שלא אראה אותו בטעות (ואין דרך אחרת לנסוע).

איך אפשר להתגבר על מה שכתבתי, אם בכלל? תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה דחופה- בבקשה תעזרו לי
    שירה
    17/05/2019

שלום רב, אני מאובחנת כמישהי עם אישיות גבולית( רק עכשיו גילו אותה). אני מאומצת לאם חד הורית מבוגרת. הייתי בזוגיות 8 שנים נפרדנו והוא התחתן אחרי 5 חודשיים ויש לו ילדה. נכנסתי לקשר ישר אחרי של 9 חודשים נפרדנו, ולאחר מכן חוויתי אונס ממנו כאשר הגעתי אליו שיכורה הביתה( בגלל המחלה) הייתה אלימות קשה נגדי.
    לא סיפרתי לאיש, אימי גם עם תרופות ונאנסה בעברה לכן לא שיתפה איתי פעולה בהתחלה.
    לאחר שנה של ניסיון השתקמות, הכרתי גבר והקשר בינינו נהפך אלים לא רק באשמתו (הוא יודע על כל מה שעברתי עם האונס). נסעתי לארהב להכיר את משפחתו ושם ראיתי הודעה שלו עם האקסית שלו וחוויתי התמוטטות עצבים. בנוסף לזה, הכניסו אותי למעצר שם כי הרבצתי לו קשות, אך שיחררו אותי ללא תיק פלילי וללא משפט( כלומר אין זכר לעבר).

חזרתי לארץ והתחלתי לטפל בעצמי, והוא חזר אחרי לאחר שצעקתי לו בטלפון שהוא אנס אותי. הוא הביא לי פרומס רינג, וחתם חוזה לשנה בארץ ואני גרה אצלו, אך כל פעם שיש לי התקף הוא מזמין לי משטרה ואומר להם שיש לי בעיות.

הייתי מתלוננת במשטרה, ואף ניסתי שהגיע שוטר אלינו הביתה, הוא הטריד אותי מינית לאחר כל מה שסיפרתי- ואמר שיש לבושם שלי ריח טוב( לאחר שסיפרתי לו שחוויתי אונס)

עם כל הקשיים האדירים אני מאוד אוהבת את עצמי, חכמה, בעלת תואר, יפה ומוצלחת- יש לי בעיות בוויסות רגשי, ואם הגבר הנוכחי שאיתי לא היה בעל אמצעים רבים במערכת המשפט הייתי תובעת אותו אך אני לא רוצה להרוס לעצמי את החיים עוד יותר.

אני מפחדת שלא אצליח לתת אמון לא רק בגברים יותר, אלא בבני אדם. אני אציין שמעולם לא בגדתי, באף אחד מבני הזוג הללו, פגעתי הרבה במילים ומעשים אך מעולם לא בגדתי ואני בחורה מאוד מאוד נאמנה.

אני בחורה טובה, מחפשת גבר להקים איתו משפחה, מחפשת צדיק. לא טוב לנו בזוגיות הנוכחית, בגלל הפגיעות המרובות אחד בשניה, הוא הולך איתי לטיפולים במחלה, ורוצה לעזור לי לתבוע את האנס שלי ( אך מצד שני הוא פגע בי גם המון, ואני לא סומכת עליו ועל נאמנותו אלי אחרי כל המכות שהבאתי לו)בעליל. מצד שני אני לא יודעת איך לסיים דבר כזה ולא להתאבד יום אחרי- אין לי אף אחד חוץ מאימי ולי יש בעיות נפשיות, אך גם דרך לפרנס את עצמי.

מה הייתם מייעצים לי לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עצה ממי שעובר תהליך די דומה
    טרנט
    23/04/2019

קודם כל,הלוואי שהייתי יכול להיכנס לראש שלו ולתת לו איזה סטירה כדי להעיר אותו לפני שהוא יאבד אותך. הוא צריך להבין שיש לו בת זוג מדהימה שיכולה לכתוב דברים כאלה ולחפש עזרה. אני לא איש מקצוע אבל לדעתי הוא חייב לחוות משבר רציני כדי להעריך אותך ושלא יאבד אותך כי אסור לו להגיע למצב כזה. מצד שני,עצם זה שאת כותבת את הנושאים האלה את לא רוצה גם לסגור את הבסטה. מציע לך פשוט לקחת אותו בכוח לייעוץ זוגי ואפילו אם צריך לאיים אז תעשי את זה, זה יהיה לטובת שניכם. מאחל לך בהצלחה ושתצליחי לעשות את זה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה אחרי נישואין פעם שניה
    גלית
    21/04/2019

התחתנו פעם ראשונה אחרי 4שנים הבאנו ילד לעולם והתגרשו.אחרי שנתיים וחצי של פרידה חזרו שוב להיות יחד לאחר טיפול.הבאנו יחד עוד ילד.22 שנה נישואין.לפני 5שנים התאשפזתי ברלל מחלה נפשית,ואז התחיל הכל.הוא רצה שאני ישכב עם גברים אחרים,וזה מה שעשיתי בגלל שיש לי מחלה נפשית,זה לא עשה לי טוב ולכן הפסקתי.לפני כשנה הוא התחיל מערכת יחסים מאוד מאוד אינטימית עם מישהי בעבודה,הרגשתי שאלתי ועדיין הכחיש עד שגיליתי לפני חודשיים בטלפון שלו את כל ההודעות בינהם הוא התאהב בה.ועכשיו הוא טוען שהכל שקר שתמיד אהב אותי ורוצה לתקן הכל,כל כך מושפלת עצובה פגועה לא יודעת מה לעשות,מפחדת שיפגע בי שוב,מה עושים? יש למישהו עצה האם מישהו הצליח לתקן,לסדר? ( מתמצת את הטלנובלה של החיים)
    האם יש קבוצת תמיכה? האם יש מישהו לדבר איתו?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה לא קוראת דווקא מרעב מיני של הגבר
    טליה
    06/04/2019

המצב אצלי הוא קצת שונה, אנחנו נשואים 10 שנים והורים ל 3 ילדים, החברים הכי טובים שיכולים להיות (כך חשבתי) יחסים מעולים מכל הבחינות גם במיטה... תמיד הייתי בטוחה שיש לי חיים מושלמים, מה גם שאנחנו מושא לקינאה אנחנו נראים טוב ומשדרים אהבה גם אחרי עשור....
    לאחרונה נודע לי שבעלי היה בקשר של שנתיים עם משהי נשואה, לא ארחיב ואפרט את הטראומה שלי ואת הימים הקשים שאני עוברת, אני גיליתי אחרי שבעלה עלה עליהם והם הפסיקו,הוא טוען שהוא אוהב אותי והוא לא בגד בי כי היה חסר לו משהו, הוא לא יודע למה זה קרה, הוא טוען שהיא פיתתה אותו ושכל הזמן היא אמרה לו שהיא רוצה להתגרש מבעלה ולהתחתן איתו הוא מקרקר סביבי ומצטער אלף פעמים ביום ונשבע לי שזה לא יקרה יותר. אני מרוסקת ואנחנו בטיפולים. אז לידיעתך לא בוגדים רק בגלל רעב למין לפעמים זה גם הרצון לתשוקה ולאנדרנלין שיש באיסור. לא מאחלת לאף אשה בעולם לעבור את מה שאני עוברת וגם אם חסר לגבר מין אפשר ללכת ליועץ לפתוח את זה ולדבר, למה לבגוד??? מקווה שאסלח לו ביום מן הימים ואולי אשכח את זה, אני נשארת כי כל הזמן היה לנו כל כך טוב והוא פינק אותי והרעיף עליי לכן אני נותנת לזה צ'אנס נוסף...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אז מה אם הוא בגד בך?

האישה האחרת
    17/04/2019

מה שחשוב שהוא מקרקר סביבך ומפנק אותך.
    בעלי לא רואה אותי ממטר.
    לא אכפת לו ממני, אני עושה את רוב העבודות בבית, רוב הטיפול בילדים, עובדת במשרה מלאה ובעלי...עושה חיים.
    בעיקר עובד ויש הרבה עבודה(הכי כייף לשבת מול מחשב ולעבוד בזמן שהאישה עושה את השאר)
    בעלי לא מקשיב לי, לא אוזן קשבת ולא בטיח.
    כשהוא צריך סקס הוא בא. מרגישה לבד בנישואין.
    אז הוא לא בוגד או שכן לא יודעת.
    עדיף בעל בוגד שמכרכר סביבך ואוהב אותך מבעל כזה.
    וחשבתי לבגוד בו ואולי לקבל יחס טוב מגבר אחר אבל גם זה הגעיל אותי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר עם חבר של בעלי
    יאנה
    25/11/2018

היי שלום אני נשואה +2 בעלי תמיד היה בוגד בי וסלחתי עכשיו הקשר יחסית בסדר
    יש לו חבר גרוש +2 שאף פעם לא היה לי קשר איתי אבל מכירים
    הוא שלח לי הודעה לפייס סתם איפה בעלך ושעוד מעט אנחנו נהיה שכנים
    טוב סתם שהוא נפרד מהאישה שהוא חי ואז הוא רוצה שאחפש לו מישהי סתם וכל הזמן מישהי מחפש בצחוקים
    ואחרי שבוע הוא חסם אותי מכל מקום.
    אחרי שבוע פתח ושלח לי בלילה לכי לישון.
    וסתם לא דיברנו שבוע וחצי אחר שוב דיברנו ואמר שאני משגעת אותו ולא נעים לו ושוב חסם כניראה מבעלי לא נעים לו אבל הא משתגע

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נישבר לי הלב לא יודעת אך להיתמודד עם זה
    אילנה
    27/10/2018

היי אני בת 25 הייתי בזגיות 7 שנים לא תמיד היה טוב אבל גם היה גם טוב איתו הוא היה חלק הכי גדול הפשוט יום אחד יום לפני שהיינו צריכם לנסוע לאילת עם כול המישפחה שלו הוא אמר לי אני לא רוצה אותך יותר לא טוב לי איתך לא יוכל לראות אותך ולא לישמוע אני בגדתי בך הייתי בשוק לא הבנתי מאיפה זה בא לי אמרתי לו אפשר להיתגבר על זה אני היסלח לך היקח לי זמן הוא לא היה מוכן היתכננתי עלוי שהישאר הוא לא היה מוכן אחרי זה אני מגלה שהוא איתה בחורה שלקחת סמיס בת 30 שכבת עם כול מה שזז אותה העדפתה אלייי הייתי בשוק לא תארתי לעצמי שזה החיים שלי היה לי קשהה הכי קשה בעולם מעלה איתה תמונות לרשתת שכיף להם מאושרים ואני לא הבנתי מאיפה זה נפל אליי אחרי חודש של סיוט של החיים אני מיתקשרת עלוי בחודש הזה הבן אדם מסננן אותימחק איתי כיאלו לא הייתי ביכלל בחיים שלו הייתי מרוסקת אחרי חודש חזרנו לדבר שוב וחזרנו להיות ביחד הכול היה מושלם בשבוע הזה פיטעם אני רואה שהיא מיתקשר עלוי אמרתי לו למה היא מיתקשרת הוא אמר לא יודע הוא סינן אותה טוב יום למוחרת אני מיתקשר עלוי כול היום הבן אדם אומר לי אני מסיים איתה את הסיפור אמרתי לו בסדר אחרי זה אני מיתקשר כול הלילה הבן אדם לא עונה לי מסנן איתי שוב פעם אחרי זה גליתי שהוא שוב איתה יוצא איתה באותו ערב למועדן ולי הוא פשוט לא ענה אחרי זה רשמתי לו אני יודעת שאתה איתה במועדן הוא אמר לי טעת שלי הייתי צריך להגיד לך ושוב אני חוטפת מכה שנייה ללב אני לא יודעת אך להיתמודד עם זה מין הסתם ניפרדנו אבל גם הוא הישפיל אותי הרמות אני לא יודעת אך להיתמודד לא יודעת הוא מאושר כיףףף לו ואני בוכה כבר חודשיים לא אוכלת ירדתי 10 קילו בקושי ישנה לא יודעת אך להמשיך להיות אךךךךךךך ?????

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תעריכי את עצמך! הוא לא שווה את זה! את מלכה , נסיכה בת של מלך!

טליה
    29/10/2018

תעזבי אותו. כל "האושר" שלו זה הצגה אחת גדולה!
    תתגברי עליו כמה שיותר מהר ותמחקי אותו מהחיים שלך.
    תמצאי בחור טוב שאוהב, מפרגן, אמין , ששם בשבילך תמיד. תמצאי מישהו שיאהב אותך ללא תנאים! תעריכי את עצמך זה הכי חשוב. לא מגיע לך להיות או לרצות להיות עם בן אדם כזה. תהיי את ! תשמחי שנפרדת ממנו! אל תמשכי אנשים כמוהו לחיים שלך. מגיע לך אדם טוב . שעובד על המידות שלו. שמשתדל, מתאמץ . אדם שגומל חסדים שאוהב אנשים. שאוהב לעזור. בהצלחה! ומעכשיו תשמחי !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני צריך תשובה לשאלה
    אנונימי
    01/10/2018

שלום , רציתי לשאול משהו . אני רוצה לשאול שאלה שכל הרופאים או לפחות אחוז אחד מהרופאים יענו עליה , אני צריך תשובה לשאלה באופן דחוף . האם יש פורום כזה שרוב הרופאים לפחות נמצאים בו וכמה שאני ארצה יתנו לי תשובה למשהו ?
    בתודה .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• איך מתחילים להתגרש?

אורי
    16/10/2018

היי, הודעתי לאשתי שאני מעוניין להפרד.

מהיכן מתחילים? איני מעוניין להתחיל עם עורך דין קודם לכן אלא האם אפשרי להתקדם לפני ללא עו"ד?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה