פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לדסקס על מערכות יחסים, כאן תוכלו לשאול ולכתוב על משברים בזוגיות, זוגיות שנייה, ריבים, בעיות בנישואים, קשיים עם בן ובת הזוג, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בבקשה תענו אני לא יודע מה לעשות
    שאלה דחופה
    19/09/2021

אני מבין שזה כייף יחסים פתוחים כל עוד הכל כמובן בידיעה אבל אם היא בגדה בי פעמיים עם 2 אחרים בלי ידעתי ומחקה הודעות למרות היחסים פתוחים מה אז? מה אני אמור לעשות

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אתה הסכמת לחציית גבולות ולכן אין הגבלה

לי
    03/10/2021

הסכמת לחציית גבולות ולכן אין הגבלה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יחסים פתוחים כל עוד זה בהסכמה

שי
    04/10/2021

יחסים פתוחים כל עוד זה בהסכמה אני לא ילך למשהיא אם היא לא מסכימה או ללא ידיעת היא ידעה שאני לא מסכים שהיא תלך אליו אבל הלכה מאחורי גבי אז מה אז?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חציית גבולות וניצול הזדמנויות בעת משבר
    סול
    27/09/2021

היי,

נשואים 8 שנים 3 ילדים בני 37.
    בשנים אחרונות בשליחות בחול, הגעתי לפני מספר חודשים לארץ ללדת את הילד השלישי.
    תקופה מורכבת בו היתי 3 חודשים לבד עם 2 ילדים, לידה - הבעל נכח וטס חזרה שבועיים לאחר מכן
    ונשארתי שוב לבד עם הילדים 3 חודשים נוספים עד הטיסה חזרה.
    במהלך כל התקופה של "הלבד" בארץ בעלי הקים בורדל של ממש ואף גרר חברים מהעבודה. אלכוהול, בחורות, יציאות, טינדר וכל הטוב הזה.
    התעמתתי איתו וזה תפס אותו לא מוכן שהכחיש.
    היו עימותים נוספים בהם הודה וביקש סליחה.
    אנחנו בשפל.
    אני מאוד מפוכסת ולא נשברת למען הילדים.
    בדובר בחציית גבול ברורה ומוכוונת שכוללת הסתרה, שקרים ומי יודע מה עוד.
    מרגישה שאיש זר לי, שחייב לטפל בהתמכרות החבויה הזו.
    אין לי יכולת לסלוח ואיני מעוניינת לשקם דבר.
    גרים ביחד כדי לא לזעזע את הילדים עם מעבר נוסף.
    אשמח לעצות, המלצות לטיפול
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• כל התיאור שלך זה דפוס שיחזור על עצמו

לי
    03/10/2021

כל התיאור שלך זה דפוס שיחזור על עצמו, לשקול לעזוב והוא יממן אותך ואת הילדים או להשאר עם תסכול תמידי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נישואים רקובים, בדידות ואי יכולת לקבל החלטות
    ניקו
    01/10/2021

נשוי 12 שנה, ממש תאונה. אישה קרה, נוראית, מוזרה, אין לנו סקס, חיים כשותפים. אין לי מושג מה קורה איתה ולה אין הבנה בחיים שלי. כמובן שאני לא תמים לחשוב שאין לה מישהו, או אחרים אבל הכל כנראה יותר חזק מההחלטה לסיים את הסיוט הזה. מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• התחל דרך חדשה וקבל החלטות קרות

לי
    03/10/2021

קבל החלטות קרות, שיחה נוקבת ובמידה ואין שיפור להתחיל דרך חדשה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפליקציה שמשחזרת הודעות וואטסאפ שנמחקו
    רון
    25/09/2021

פעם ראיתי שיש אפליקציה שאפשר להתקין שמשחזרת הודעות ווטסאפ שנמחקו, מציע לך לחפש קצת.
    לדעתי כדי לבצע תצטרך "להחרים" לה את המכשיר לכמה שעות....

הוספת תגובה

תמונה

• משבר קשה אחרי פרידה ביוזמתי
    מבולבלת
    05/09/2021

שלום ,

סיימתי קשר אחרי 3 חודשים. קשר שהייתה בו עוצמה חזקה ותחושה של התאהבות מטורפת. יחד עם זאת, עלו בי ספקות וחששות לגבי הפרטנר- חשש שהוא עצבני\ חם מזג (התווכחנו לעיתים קרובות), חששתי שיש בו משהו טורדני (יש לציין שגם באופן מאובחן- הוא מאובחן בהפרעת OCD ומטופל תרופתית באופן יומי) וחששתי שהוא לא יציב\ בריא נפשית עד הסוף. בשל כל החששות האלו, החלטתי לסיים את הקשר. הוא התחנן להזדמנות נוספת של חודש לייצר את השקט שאני צריכה. הרגשתי שחודש הוא זמן שאינו מייצג ושאני מתקשה להאמין בלב שלם שזה יעזור.. הרגיש לי קצת כמו פלסטר.

למרות הרציונל שאני מציגה, אני עוברת משבר מאד גדול מאז הפרידה, מרגישה תקועה במקום ומלאה בשאלות האם עשיתי את הבחירה הנכונה. אודה לכל עצה.
    תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• הודעות סקס של בעלי ומישהי מהעבודה שלו
    מרגישה מושפלת
    15/08/2021

חדשה כאן,
    רוצה לפרוק, אין לי עם מי לדבר על מה שאני עוברת שלושה חודשים.
    בבקשה אל תשפטו קשה לי מאוד
    לפני שלושה חודשים בשבת בבוקר, ראיתי את בעלי לידי במיטה מסמס, היות ואני ללא משקפיים לא יכולתי לראות במה מדובר
    רצה הגורל והקטן שלנו התעורר חולה ובעלי הכניס אותו למקלחת, אין לי מושג מאיפה היה לי כוח, פתחתי את הטלפון שלו וחשכו עיניי
    הודעות סקס עם מישהי מהעבודה צעירה בת 20 פלוס.
    אנחנו בני 40.
    הרגשתי שאני מאבדת הכרה והרכשתי שלחץ הדם יורד לי, כמובן הדבר הראשון היה לנסות לצלם הכל מהטלפון שלי, לא הצלחתי מרוב לחץ הרוב יצא מטושטש.
    צרחתי לו שיבוא מייד לחדר ושאלתי מה זה??? אתה בוגד בי ומי זאת???
    אמר לי מה את מתעצבנת סהכ סמסים לא היה כלום ולא הייתה לזה חשיבות.
    באותו רגע סימס לה שעליתי על ההודעות ושלא תפנה אליו, היא ענתה מי הוא בכלל ושלא יפנה אליה.
    התפרקתי לגורמיםמהמלל המזוויע שהיה שם והפגיעה שלי באמת גמרה אותי נפשית, לא קמתי מהמיטה שבועיים וחצי, הוא נשאר בבית, לא אכלתי חודש וחצי וירדתי המון במשקל, אין לי לילה ולא יום.
    הוא בנתיים חזר לעבודה והיא כמובן עובדת שם.
    הוא התחנן ללכת ליועץ זוגי כי לא מוכן לוותר עליי ונשבע שלא היה שום מגע מיני כי היא גיבור מקלדת ולא היה מסוגל לעשות את זה, לטענתו היה יכול להכנס איתה למיטה אחרי יום כי היא כזו.
    לא מאמינה לו!
    בשבוע שגיליתי התקשרתי אליה, היא קיבלה חום, אמרה לי שהיו פלירטוטים ונדיקה חפוזה ליד המעלית בעבודה והודעות וזה הכל, אמרה שלא נפגשו אחרי שעות העבודה ולא היה כלום ולא יודעת איך נסחפה לזה בכלל.
    אני בוכה כל היום, אין לי אמון, יש לי ילדים קטנים ואני לא יודעת איך אסתדר לבד איתם, אני לא מאמינה בו ולא במילה שיוצאת לו מהפה.
    איך ממשיכים מכאן?
    אני יודעת שהכי קל לקום וללכת, כרגע זה מה שאני רוצה לעשות, לא יודעת מה לחשוב ואיך לחשוב.
    הלכנו כמה פעמים ליועצת זוגית, לא נותן לי כלום, הוא נשבע גם שם שאני אהבת חייו ומעולם לא רצה לעזוב את הבית ושהוא עשה טעות והוא מתנצל כל יום 24/7! אני לא יודעת מה לעשות אני יודעת שחלקכם בטח ילעגו או יצחקו כי אני עם מנטליות של פעם, מבחינתי זו בגידה לכל דבר ואני לא מסוגלת לנתק את הראש מהמלל שראיתי ומכמה מחמאות הוא נתן לה והיא לו ועל כל הדברים שהם רוצים לעשות אחת לשנייה, אני בוכה בלי הפסקה ואין לי את מי לשתף במעגל חברות או משפחה.

הוספת תגובה

תמונה

• קודם כל זה באמת מזעזע

אליהו
    20/08/2021

לא קשור לפעם או לא של פעם, אתם זוג ולא פוזלים החוצה. נראה לי שבשלב הזה הוא עדיין בהתגוננות ולא מצליח לקחת אחריות על מעשיו ויתכן שאם את לא תהיי בחדר הוא יצליח קצת יותר להיפתח.
    ההמלצה שלי: תחליפו יועץ תבואי לפגישה ראשונה תספרי את הדברים ותתני לבעלך להתחיל את התהליך לבד. את תצטרפי בנמשל כאשר בעלך יהיה בשל לתהליך זוגי.
    אל תדחי או תדחיקי כי ככה אי אפשר להמשיך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התחלנו יעוץ והפסקנו

מרגישה מושפלת
    25/08/2021

הוא מתחרט ומתנצל מיליון פעם ביום
    כמה חודשים שהוא בוכה כמו תינוק כי אני רוצה להתגרש
    הוא טוען מיליון פעם שאין ולא היה שום רגש, הוא נסחף והתלהב כמו ילד בן 13 ולא חשב על התוצאות שיבואו אחרכך
    מיותר לציין שכל אמון שהיה לי בו נעלם כלא היה
    נשבע שלא היו יחסי מין וטען שאם היה אוצה היה אפשר לעשות זאת תוך חצי שעה כי היא כייונה לשם( לטענתו לא היה מסוגל), ידע שהוא עושה משהו אסור( ההתכתבויות ) אבל לא ידע איך להפסיק
    מאידך, אמא שזה שעליתי על זה זה המתנה הכי גדולה כי בסופו של דבר רצה להיתפס ואם לא הייתי עולה על זה הוא היה מפסיק לבד תוך יום יומיים כי לא היה לזה עתיד.
    אני לא יודעת מה לעשות, כרגע הפסקנו יעוץ זוגי, הרגשתי שאני יותר מתעצבנת כל פעם שהולכים לשם
    זה לא נתן לי כלום ואני לא מסוגלת לסלוח או לשכוח( למרות שהיו בגדות קשות יותר עם זוגות והיום הם מטפחים זוגיות מהממת)
    אני פשוט לא מסוגלת, מבחינתי אפילו הודעות כאלה זה חציית קווים אדומים ובגידה לכל דבר.
    אני לא מסוגלת להרים את עצמי, מושפלת וכואבת מכל הבגידה הזאת.
    לא יודעת איפה אמצע כוחות להמשיך בחיים, איתו או בלעדיו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• באמת מצב בו הכאב מאפיל על כל דבר אחר

אליהו
    25/08/2021

בשביל להחליט על הצעד הבא צריך קצת שקט. שהעלבון והפגיעה לא יופיעו לך מול העיינים גם לא בתחנונים. פשוט שקט דממה לא בשביל להשתקם אלא בשביל להכדיר. תחשבי באלו תנאים היית מוכנה להיות איתו שוב בזוגיות משהו שאפשר להציב לו דרישות ויעדים, מה התהליך ידרוש ממנו או ממך. אם את לא מוצאת פתרונות תחליטי עם את נשארת בשותפות בלי זוגיות או קמה והולכת.
    בכל מקרה בעלך פגע בך באופן חמור וזה לגיטימי שאינך יודעת עדיין את נפשך.
    שנה טובה ומתןקה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם לסלוח על בגידה כזאת.....?
    עוד אחד שנבגד
    08/07/2021

אישתי בגדה בי... אחרי 12 שנות של נישואין... הייתי גבר הכי בטוח בעצמו, האמנתי לה בעניים עצומות... גם כשאישתו של הבוגד אמרה לי "משהו שם לא כשורה.. אני מכירה את בעלי כשהוא בוגד..." תמיד אמרתי "אני יודע י אישתי והיא לא מסוגלת לזה..." עד שקיבלתי את הפצצה... אישתי מסוגלת ועוד איך... מסוגלת לבגוד בי גם בבית שלי... ברכב שלי... בכל מקום קדוש או מתנה שנתתי לה.... גרמה לי להאמין שזה חבר שלי... להיפגש איתו כמעט כ שבוע אצלנו בבית ובמקביל לשכב איתו... חשדתי עם הזמן.. אבל האמנתי לה כעיוור... היום כשהכל התגלה .... היא בהריון.. ממני (כן הנושא בדוק) אבל אני חשב עם מי אני חיי? זה לא רק בגידה... לא רק שקר... זה השפלה... לגרום לי להיפגש על בסיס שבועי עם ה"חבר" ולהאמים שזה חבר שלי... לתת לו לבלות איתי, לשתות איתי ולהסתכל לי בעניים... היא כם מתחרטת על זה היום... היא סיפרה הכל לבד... אבל אין אפשר לסלוח ולחיות בידיעה שזה הבן אדם שאני חיי איתו ובונה עתיד... אימא לילדים שלי... בן אדם שמסוגל לעשות דבר כזה... האם לסלוח...?

הוספת תגובה

תמונה

• אחי , תברח ממנה ,

שלומי
    08/07/2021

ראשית מעבר לבגידה ,
    עצם העובדה שהכירה בינכם זה כל כך נבזי ,
    תברח מהר.
    אתה תמצא אהבה חדשה ותבנה חיים טובים מחדש.
    נכון זה כואב זה גיהנום וזה משפיל , אבל זה יעבור.
    תקים משפחה חדשה ותמשיך הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מנדב את אשתי לזרים- כחלק מהנאה
    גנ
    16/04/2021

אני חושב על זה הרבה. מה אני דפוק ? לנדב את אשתי לזרים ? זה הדבר היחיד שמדליק אותי. אמיתי. רק כך אני מצליח לגמור. לשמוע ולראות אותה גונחת ונהנית מ אחרים.
    מה זה אותר עליה ? ועלי ?
    היא שווה, ואני חושב שמגיע לה. הכל מהכל.
    והזוגיות מדהימה. אין סודות ואין טלפונים סגורים ואין שקרים.
    גם אמרתי לה שאני רוצה את אחותה...זהו...

הוספת תגובה

תמונה

• אתה לא דפוק

stav adam
    18/04/2021

אתה מאפשר לה להיות אדם חופשי שאינו נתון תחת כבלים של מוסכמות ו/או הסללה חברתית , לא רואה עם זה שום בעיה ...כל עוד כפיש הגדרת הכל בידיעה שיתוף והסכמה ...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעניין

רוני שוורץ
    26/04/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הגעתי להחלטה , מחפש קשר דיסקרטי , לא מחייב , מבלי לפרק את המסגרת הקיימת
    winwin
    15/04/2021

נשוי, אופטימי, חייכן, נראה טוב, ספורטיבי, אוהב לגרום לאנשים לחייך לידי. יש לי חיים מלאים ועדיין....
    המשיכה לריגושים אחרים עם אישה אחרת, התנסות לגעת ולחוש את הקשר הדיסקרטי שרק שניים יודעים עליו (אני ואת).
    מחפש אחר היכרות לריגושים, אינטימיות וחוויה , אשר יאפשר להמשיך בחיים מבלי לפרק את המסגרת.
    מוזמנת לתקשר במייל ומשם נתקדם

הוספת תגובה

תמונה

• אירוח כפרי שלווה במושבה
    אירנה
    05/04/2021

שלום,
    מצאתי שני מצתים אצל בעלי עם כיתוב שלווה במושבה.
    הקלדתי את המילים בגוגל ומצאתי- שלווה במושבה, חדרי אירוח לפי שעה.
    בעלי טוען שאלה מציתים ישנים, מלפני שלוש שנים שהיה נוסע לאיזור צומת בילו בעינייני עבודה וכשקנה סיגריות קיבל את המציתים האלה.
    האם יתכן שפיצוציה תמכור מציתים עם תוכן פירסומי כזה?

תודה, אירנה

לקביעת תור
    סגירה
    אירוח כפרי שלווה במושבה

הוספת תגובה

תמונה

• ניסיון להיכנס להריון ופגיעה בזוגיות
    מירית
    06/01/2021

נשמע כמו התחלה גרועה של בדיחה אבל... בעלי ואני ניסינו המון זמן להיכנס להריון, כ"כ הרבה זמן שזה הפך לטכני, זה נורא.
    בתקופה האחרונה הכרתי מישהו בגינת כלבים ו.. לא צריכה לפרט, מפה לשם אני בהריון. מפעם אחת.
    כ"כ חיכיתי להריון הזה - לקחת עכשיו גלולת אלה ולסיים אותו? כואב לי בנשמה. מצד שני - מה אני אמורה לעשות מול בעלי? מול אותו בחור שזה היה נטו חד פעמי איתו?
    מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• איזה סיפור, אבל הלחץ מבלבל אותך

סיגל
    07/01/2021

איזה סיפור, אבל הלחץ מבלבל אותך. גלולת אלה את מתכוונת לגלולת חירום?? תקראי על זה קצת כי גלולת חירום התפקיד שלה זה רק לדחות את הביוץ ולמנוע הריון. זאת ממש לא גלולה שלוקחים אחרי שכבר נקלטת... אין לי ממש דעה מה הכי נכון לך לעשות כרגע אבל אולי כדאי מראש לפתוח את הכל מול הבעל ולא לחכות שהילד יצא לא דומה או משהו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין ברבנות בתהליך גישור כלכלי
    דב
    07/12/2020

פתחתי תיק ברבנות לגירושין ובמקביל אני מצוי בהליך גישור בהמלצת ביה'ד לענייני משפחה אצל מגשר בעניינים כספיים.
    האם המצאות בהליך גישור על עניינים כלכליים יעצור לי את דיון הגירושין ברבנות או שאין קשר בין השניים ואני יכול להמשיך בהליך הגירושין?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה רגשית איך מתמודדים ואיך מתגברים?
    שירן
    31/10/2020

ילדתי את ילדתי הרביעית לפני חודש. במהלל ההריון היחסים עם בעלי היו לא פשוטים,הרבה ריבים, הרבה הורמונים ומצבי רוח שלי ובלי סקס בכלל כי לא היה לי חשק ואחכ הוא כבר לא ניסה. שלושה שבועות אחרי שילדתי גיליתי שהוא מתכתב ומשוחח עם מישהי שלמדה אתו בביס היסודי, מחמיאים אחד לשני, מפנטזים יחד ואלוהים יודע מה עוד. כשמצאתי את הצט איתה ריק אצלו בפלאפון התעמתי אתו בעניין והוא הודה בזה, אמר שמצטער ושרוצה לתקן שלא רוצה לפרק. חסם אותה בפלאפון. אבל מאז אני שבורה, מנסה לעצום עיניים בלי לראות אותה ואותו מחמיאים אחד לשני, מפלרטטים... מנסה להתקרב אליו אבל לא מבינה מה הפוזיציה שלו. המצב קשה ממש בבית, הכל מתוח, כל דבר מתקבל בחשד או בפרשנות בעייתית בעקבות הבגידה והלב קרוע. מצד אחד אני לא רוצה לוותר מצד שני שואלת את עצמי אם ניתן לשקם את האמון והאינטימיות שחסרה אצלנו כרגע.

הוספת תגובה

תמונה

• משבר קשה עזרה בבקשה
    אור
    23/10/2020

בעלי ואני רבים בלי סוף...בעעיקר מיוזמתי.
    אני טעונה ולא מצליחה כבר להתאפק כך שמטיחה בו בלי סוף.
    בגדול הוא עיזר מקלח תבנות לוקח אוסף מהגן..לוקח לטייל וכו.
    אבל זו תקופה בחיי שאני צריכה יותר מזה בבית..כביסות כלים סידור הבית...וזה משהו שדיברנו עליו מראש.
    וכגודלהציפיה גודל האכזבה.
    הוא לא מצליח לעמוד בהבטחתו ואני נשרפת מבפנים..ויורה כל הזמן.
    חשוב לציים שמדובר בתקופת בחינות קשות שעלי ךלמוד לקראתן.
    בכל אופן הגעתי לו עד כאן והוא יתא עלי לפני הילדים לאחר שאני חיממתי אותו ..שהוא עוזב תבית וכך הסביר לקטנטנות שאבא לא אוהב את אמא ועוז תבית.
    מיותר לציין מה זה עשה לאהבה בקושי שנשראה בליבי..וכמה כאב יש לי על הקטנות שלי שהגיבו קשה מאוד.
    עיזרו לי איך לקום ?להמשיך הלאה?

לקביעת תור
    סגירה
    משבר קשה עזרה בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• מיואשת זקוקה לעזרה - גילוי על בעל בוגד
    אתי אסרף
    29/03/2020

לפני שבוע פתחתי את הפלאפון של בעלי וגיליתי שהוא מנהל שיחות עם מישהי דרך הפייס, כבר חצי שנה יש ביניהם שיחות, והייתה עוד מישהי שהוא התכתב איתה, אמנם לא בקטע מיני אבל היה כותב שירים או נותן עצות, התקשר פעם אחת לאותה אישה. נפגעתי, הרגשתי בגידה, חוסר אמון, כעסתי, שלחתי הודעה לאותה אישה וכעסתי עליו ואני לא יכולה לסלוח וכל יום חושבת על זה לא ישנה בלילות. לפני שנים זה גם קרה תפסתי אותו שוב מתכתב עם מישהי וממש ניהל שיחות והיה כותב יקרה ומשתף אותה בכל דבר, כעסתי בכיתי ואמרתי שאני רוצה להתגרש הוא נשבע שלא היה כלום ביניהם, וזה היה משעמום בגלל הילדים נשארתי, עם השנים ויתרתי, למרות שתמיד הייתה לי תחושה שזה יחזור, שזה אופי, והיום שוב אני רואה, אני גם מרגישה ביחסי המין שאני לא מסופקת, הוא מספק את הצורך שלו וזהו אין שום מגע, גירוי, אני מיואשת וזקוקה לעזרה, הוא מנסה להיות נחמד ואומר שהוא לא נפגש ושזה לא בגידה, וזה שוב כמו שפעם הוא אמר משעמום. אני לא מקבלת את זה, שעמום לא נותן לפתוח פייסבוק ולהתחיל להתכתב עם מישהי, אני מרגישה שאני לא מספיק טובה, ואני נתתי את כולי הייתי מכינה לו ארוחות לשתות כשרצה, מנהלת את הבית, אוכל, ילדים, ניקיון הכל. אמרתי לו שאולי בגלל שאני יותר מידי טובה זה מה שמגיע לי תמיד הוא היה הולך להורים שלו והוא היה אומר כפרה על אשתי, ולא הייתי מאמינה למילים שלו תמיד אומרים איזה בעל טוב וחמוד יש לך, זכית, אף פעם לא הרגשתי כך. הוא טוב לילדים, אישית אליי לא הרגשתי משהו איתו אף פעם לא קנה מיוזמתו מתנה, לא יצא איתי לאכל, לא עשינו דברים ביחד אין לו את הפינוקים שהרגשתי שאני זקוקה וצריכה, ואמרתי לו את זה תמיד עכשיו אני לא יודעת איך להמשיך איתו. אמרתי לו שמבחינתי הוא מחוק אצלי ואנחנו רק נהיה בגלל הילדים, כרגע לא להשפיע עליהם, וכשהם יגדלו אני לא מתכוונת להישאר הוא נלחץ ומתחיל לנסות כל דרך להראות שאני חשובה ואף אחת לא, והוא נשבע אבל אני לא מאמינה וכועסת על זה שהוא בכלל ניהל שיחות. לפני שנתיים הרגשתי אותו יותר נוגע מלטף מחבק. בשנה אחרונה אני לא מרגישה מגע, אין שום מגע אני מרגישה כמו חפץ. הראיתי בשפת הגוף שלא נוח לי. בעבר שכעסתי אמרתי לו שאני מרגישה כמו חפץ וזה שוב קורה, יש לי ארבעה ילדים, שניים גדולים ושניים קטנים אני נשואה עשרים שנה. אנא אני זקוקה לעזרה אני מרגישה נבגדת.

הוספת תגובה

תמונה