פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

פורום פרידות, גירושין, בגידות הוא המקום לדסקס על זוגיות במשבר. כאן תוכלו לשאול ולכתוב על פרידות, גירושין, בגידות, משברים בזוגיות, זוגיות שניה, ריבים, משבר בנישואים, בעיות בנישואים, בעיות בזוגיות, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד

מנהלי הפורום

הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גילום רווחי מכירת דירה בחישוב מזונות ילדים
    askpeople12
    29/06/2018

שלום, אנו בהליך גירושין לקראת משמורת משותפת מלאה במסגרת גישור. צרכי 2 ילדינו(6+) בחודש כ-2500 ש"ח. שכרי נטו 13500 ושכר אשתי כ-8500. לאחר מכירת דירתנו אנו צפויים להחזיק מעל מליון ש"ח מזומן כל אחד. האם סכום זה צריך להילקח בחשבון במסגרת איזון המשאבים וחישוב מזונות הילדים ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• החלפתי עו"ד באמצע התהליך
    מתגרשת
    10/06/2018

ספר הגירושין שלי לצערי מכוער ולא פשוט בכלל, כרגע בלי עם הבנות שלנו ומקשה מאוד על פגישות שלי איתן.
    עו"ד שלי בהתחלה הייתה זמינה והכל טוב ויפה, אבל עכשיו מ מש לא זמינה (אני יכולה שבועות לנסות לתפוס אותה בטלפון, הורדות ולמיילים), ומה שמדאיג אותי - הכתיבה שלה (בכתב התביעה) ממש גרועה, רמה נמוכה, טעויות כתיב, חלוקה לא נכונה לפסקאות, משתמשת בכמה וכמה סימני קריאה (מה שממש לא רציני, סימני קריאה אמורים להיות מבוטאים במילים, ובמקרים חריגים מאוד סימן קריאה אחד, גם הוא עדיף בתוך סוגריים). כל פעם אני ומשפחתי עוברים על מה שהיא כתבה, מתקנים טעויות כתיב או חוסר בהגהה, מסדרים, מוסיפים טענות נדרשות שהיא לא יעשה מעצמה לכתוב.. ואז היא לוקחת חלק ממה שעבדנו עליו וחוק גדול מאוד, שכולל את טעויות כתיב טעויות אחרות כמו נתונים לא נכונים שהיא מכניסה היא פשוט משאירה בכתב התביעה.
    אני חוששת שלא אצליח להשיג משמורת עם עו"ד שלא יודעת לכתוב וחושבת להחליף (גם בגלל חוסר התקשורת המטריפה...)
    הבעיה היא שאם כבר אני מחליפה אני רוצה להיות בטוחה שאני מחליפה לעו"ד טוב, קר שאני לא יודעת איך לסנן...

עזרה מישהו?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איך רואים ממתי הפוסט נכתב?
    דנה
    22/04/2018

ואיך מגיבים ספציפית למישהו?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אני רוצה להגיב לפוסט שלא אני כתבתי

דנה
    22/04/2018

למה זה לא נותן לי אפשרות כזו? מישהו יכול להסביר לי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פתיחה של תיק גירושין
    april88
    25/03/2018

שלום. אני רוצה לפתוח תיק גירושין בבית משפט. אני כבר אחרי שלוש פגישות ייעוץ. מה שהמדינה דורשת מאיתנו. אני חייבת עורך דין? אין לי אפשרות לקחת עורך דין מבחינה כספית. אני לא יכולה לדבר בעצמי?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה לגבי ידועה בציבור
    רונן
    09/03/2018

שלום.
    רציתי לשאול אתכם שאלה לגבי ידועה בציבור.
    אני גרוש+2 הכרתי מישהי שהיא גם גרושה+1.
    יש לי בית על שמי ללא משכנתא או שכירות.
    במידה ונרצה לעבור לגור יחד בבית שלי ונגיד יקרה ונפרד אחרי כמה שנים יש אפשרות מהצד שלה להגיד שהיא ידועה בציבור ולדרוש חלק מהבית שלי ? או מזונות או משהו אחר ? או שבכלל אין לה מה לדרוש אם אין שום הסכם מההתחלה ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לפני פרידה - איפה אפשר לגור לא לבד?
    אלי
    04/03/2018

אני נפרד מאישתי והילדים בגיל 46, האם יש למישהו עיצה איפה אפשר לחפש מגורים כדי לא לגור לבד? מאוד לא רוצה לגור לבד.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אישתי בגדה בי ומצטערת על כך
    אבי
    16/01/2018

תפסתי את אישתי בבגידה.
    היא מצטערת על כך מאוד וטוענת שזו מעידה חד פעמית (היא נפגשה איתו 3 פעמים) גיליתי את זה חמישה חודשים אחר כך.
    קיבלתי את זה מאוד קשה ואני ממש סובל....
    התחלנו תהליך שיקום, היא מתנהגת מדהים אבל אני עדיין מרגיש שהיא מסתירה ממני משהו.
    אני רוצה שהיא תעבור בדיקת פוליגרף אך היא מסרבת בתוקף ומצהירה שהיא מוכנה להצגרש ולא לעבור את "מסדר הבושה" הזה...
    מה אתם ממליצים לי לעשות?
    אנחנו 8 חודשים אחרי שגליתי את זה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• משהו מוזר לגבי העו"ד שלי
    ליאם עובדיה
    01/01/2018

היי. יש לאחי עו"ד לגבי גירושין ובעוד חודש יש לו קדם דיון. כשהוא הגיע לבית משפט למסור משהו חשבו שהוא מייצג את עצמו כי לא כתוב שעו"ד מייצגת אותו. אחי התקשר ללשכת עו"ד ונאמר לו שלא מופיעה מישהי בשם הזה . לא באלו שעובדים ולא באלו שמושהים. השאלה שלי היא כזו.....האם עו"ד מחוייב להיות רשום בלישכה? והאם עו"ד שמגיע לדיון בודקים לו תעודת עו"ד? או שהיא פשוט נכנסת ללא תעודה ופשוט מציגה את עצמה בתור העו"ד שלו? התשובה ממש דחופה לנו כי אנח ו רוצים לדעת מה לעשות הלאה. תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איך להוביל להחלטה הנכונה?
    מלי
    21/12/2017

הסיפור שלנו ארוך מאוד מעל עשור של רומן שמלווה באהבה ענקית.
    לגבי המסירות, היא שנויה במחלוקת...
    אבל אני אתחיל מהתחלה.
    לפני למעלה מעשור אני הייתי נשואה 3 ילדים עם זוגיות מקרטעת.
    הוא ואישתו גרים בשכנות אלינו.
    הוא חבר של בעלי ואני חברה של אישתו.
    לימים בעלי חלה והוא היה שם לצידו עזר בכל מה שיכל, מדי פעם היינו יוצאים יחד לבלות, יושבים בבית שותים, לפעמים גם משתכרים.
    באחד הפעמים שהיינו שתויים יצא שהחלפנו מבטים שהפכו למגע... שהמשיך ונסחף מיום ליום...
    המחלה של בעלי פגעה לו בתפקוד המיני ויום אחד כשהם דיברו בינהם בעלי נפתח וסיפר לו ובחצי קריצה אמר לו שאולי הוא יעשה לי "טובה" כי הוא יודע שאישתו פריג'ידית אז ככה כולם יהיו מרוצים.
    וכך היה, בעלי ידע והעלים עין.
    ביום שהוא נפטר (זה היה במפתיע) הוא ביקש ממנו שידאג לי כשהוא לא יהיה...
    וכן, עד היום הוא דואג לי, לילדים, לבית.
    אבל הוא נשאר נשוי, מפחד לפגוע בילדים.
    הוא טוען שהוא נשאר איתה בגללם...
    אבל הוא רוצה גם זוגיות שלמה איתי בלי כל המחבואים האלה, אבל הפחד משתלט עליו כל פעם מחדש.
    כבר עברו 4 שנים מאז, אני רוצה לפתוח פרק חדש בחיי ואני רוצה אותו בתוכו, רק שקשה לו להחליט לאן לפנות.
    אני לא רוצה ללחוץ עליו אבל מרגישה לפעמים פגועה וכואבת.
    מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מלון נס ציונה תל אביב
    מירב
    07/12/2017

רציתי לברר על המלון הזה. מצאתי קבלה אצל בעלי לשהות שעתית (קבלה ועזיבה באותו יום) על שמו.
    באותו יום הוא היה בכנס בדיוויד אינטרקונטיננטל . כשהראתי לו את הקבלה הוא אמר שהיא של עובד.
    רציתי לדעת האם משהו מכיר את המלון? האם יתכן ששהות של אחד תהיה תחת שם של משהו אחר?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מלון נס ציונה

אסף
    10/12/2017

מירב מצטער לאכזב אותך אבל בעלך בוגד בך המלון הוא מלון להשכרת חדשים לפי שעה ואין מצב שנרשמים על שם מישהוא אחר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הליך גירושין בתחילת הדרך
    ליאורה
    12/11/2017

שלום
    אני ובעלי רוצים להתגרש. הוא פתח תיק ברבנות ואמרו לי שכדאי לי לומר שאני רוצה שלום בית, האם זה נכון או סתם מיתוס ישן? דבר נוסף , אשמח לדעת מה גובה המזונות שלי יהיה , כמובן הערכה גסה לאור הנתונים הבאים , כדי להיערך - יש לנו שלושה ילדים- 11,8,4 והוא מרוויח 12000 ש"ח ואני 5000 ש"ח.ומה זה מדור? האם זה בנוסף למזונות?(התשלומים הבסיסיים בממוצע של בית ספר גנים וחוגים לשלושתם- 17000 ש"ח בשנה)
    תודה רבה ליאורה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם המאהבת של בעלך היתה נשואה?
    אור
    11/11/2017

היית מתקשרת לבעלה ?מתוך נקמה ?רצון להרוס להם?
    אני שואל כי אני בדילמה רצינית
    אני עובר כרגע משבר עמוק
    וחושב לעשות זאת
    אני יודע שעבר הרבה זמן מאז שפורסם הפוסט אבל הייתי חייב לשאול

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מדיטצית יוגה , התנזרות ממין ומפרק זוגיות
    אלמוני
    26/09/2017

לפני שנים אשתי התחילה יוגה , מדיטציות brama kumaris ,מסתבר שזאת כת מסוכנת עם נציגויות בכל העולם , מחוג שבועי הפך לדרך חיים , שטיפת מוח והכנסה של תכנים של ״סוף העולם״ וזה השתלט לגמרי על חייה ,
    מצד אחת היא מדברת על אהבה , רוגע , קבלת האחר , שלום עולמי כל היום (בצורה מוגזמת) ,
    מצד שני היא נמנעת מכל סוג של מגע פיזי איתי , טוענת שזה מפריע לאנרגיות של המדיטציה , משדרת סלידה ודחיה מכל נגיעה ספונטנית , היא אומרת שמאוד אוהבת אותי , רק לשמור מרחק נגיעה.

זה מחמיר משנה לשנה , וכל השטויות שמכניסה הביתה מהכת הזאת מחלחל גם לילדים.

אני חיי עם נזירה פנאטית , סוג של חרדיות קיצונית
    ונשאר איתה כדי לשמור על הילדים נקיים מההשפעה של הכת , לא מרשה לה לדבר על עניני סוף העולם , באבא או דאדי שלהם ושאר הנרטיבים של הכת ,
    אבל מרגיש שלאט לאט זה נכנס גם לילדים.

לצערי הרב ,זאת כת מניפולטיבית שצוברת פופולריות מתחת לאף של רשויות החוק , מפרקת משפחות בכל העולם , בארץ פועלת ללא שום פיקוח , אני בטוח שאפילו מקבלת תקציבים כעמותה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מגורים משותפים לאחר הגירושין
    אבי
    31/08/2017

האישה נקלעה למצב כלכלי קשה, ואין באפשרותה לדאוג לצורכי הילדים, האם יש אפשרות לגור עימה במשותף בכדי לעזור לה בפרנסת הבית כדי שתוכל להתאושש כלכלית, כי לקחה הלוואה גדולה למשך תקופה של 5 שנים, מה האפשרוית וההמלצות למצב זה?
    בתודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רגע לפני הדבר האמיתי
    עם הפנים קדימה
    01/05/2017

אני ובת הזוג שלי יחד שנתיים וכעת אנו עומדים בפני נישואין. אני לא טומן את ראשי בחול ויודע שמוסד הנישואין הוא תובעני ושוחק. לכן, כחודש לפני מעמד החופה בחרתי להתייעץ דווקא כאן, במקום שאנשים מגיעים אליו כדי לפרוק ולהתייעץ בזמן שהרע כבר מאחוריהם.. אני ברוך ה' שמח באישתי לעתיד ואין לי שום רבב בקשר הזה שבנוי על המון אהבה אמון וטוב לב של שנינו האחד כלפי השני.
    אבל מאוד הייתי רוצה לשמוע מכם חברי הפורום מה אני יכול/אמור/צריך לעשות ע"מ שאזכה באמת להעניק לה את החוזק ואת האמונה ההדדית לאורך שאר הזמן. כי אחרי החתונה מתחילים החיים המיתיים, ואני לא תמים, אני פשוט מאוד מאוד רוצה ונחוש להצליח להיות בעל טוב ובעזרת ה' אבא טוב יום אחד, למרות כל הפיתויים ולמרות שהגבר מטבעו הוא יצור תאוותן לכל. אשמח לשמוע מכם המלצות ומאחל לכל אחד ואחת מכם שיתגברו על כל הקשיים שניצבים בדרכם.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כל הכבוד לך

לילך
    11/05/2017

אתה לפחות מנסה להשרות עליה ביטחון ולעבוד על החולשות שלך . הלוואי ורוב הגברים ביו כמוך.
    הייתי רוצה שגם בן הזוג שלי היה נוהג כך ומקווה שעוד יגיע לשלב שבו יבין את חולשותיו ואת הצער שהוא גורם לי בהתנהגות שלו .

בהצלחה לכם בחיים ובנישואים .
    מזל טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רגע לפני הדבר האמיתי

עם הפנים קדימה
    11/05/2017

תודה רבה לילך, הייתי שמח לקבל עצות מחברי הפורום הוותיקים וכן מיששכר שאני עוקב באדיקות אחר הטיפים שנותן כאן בפורום..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הזמן...

אור
    19/05/2017

רק הזמן יגיד מה יקרה באמת.
    השנים חולפות וכל מה שתלמד היום כאן (או שלא) תשכח מהר מאוד והחיים ילמדו אותך.
    ילדים, בית, משכנתה ובעצם אינספור מהמורות שאלו לעבור יחד לטוב ולרע.
    רק אלה ילמדו אתכם מה נכון ומה לא.
    אם תצליח להמשיך לאורך השנים לראות אותה כמו שאתה מביט בה היום, אישה בפני עצמה ולא דמות ברורה מאליה במראה, יש מצב שתישאר בעל טוב.
    זמן =שיגרה והשגרה היא אויבה של כל זוגיות.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה