פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לדסקס על מערכות יחסים, כאן תוכלו לשאול ולכתוב על משברים בזוגיות, זוגיות שנייה, ריבים, בעיות בנישואים, קשיים עם בן ובת הזוג, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טוב אז לאחר 3 שנים נטולות מגע
    דובון
    23/06/2022

החלטתי שדי זה די!!! בן 45 ומרגיש כמו בן 90. רוצה מגע וסקס אבל הצד השני בול עץ. אוקי אז יש ילדים קטנים בית עבודה, אבל מה איתנו?? איך קשר ללא אינטימיות כל כך הרבה זמן יכול להחזיק מעמד? אם לא היו ילדים ברקע אז הכל היה נראה אחרת.
    בשורה התחתונה- מרשה לעצמי לנסות את מזלי פה בתקווה למצוא אשה בסטטוס דומה או
    לא אבל מזדהה עם מה שאני מרגיש. ולא יעזרו כל עצות וטיפים בנושא. את השלב הזה כבר עברנו. כי כשהרגש מת אז הוא מת. ואומרים שחיים רק פעם אחת. נכון זה סוג של קלישאה, אבל כשחושבים על זה ברצינות יש בזה משהו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טוב אז לאחר 3 שנים נטולות מגע

הוספת תגובה

תמונה

• אשה נשואה שבוגדת בבעלה עוברת על 10 הדברות
    אבי
    14/06/2022

לפי התנך עונשה סקילה .כמובן שלא יסקלו אותה כיום .
    אבל לכפר על עוונה מהשמים יסדרו לה שהיא תענש במוות אכזרי של סקילה כמו תאונת דרכים או נפילה ממקום גבוה.
    איך אפשר לכפר על עוון זה ?
    לא פשוט .
    צריך צדיק שיורה לה דרך תשובה.
    עד שהיא לא תחזור בתשובה החיים שלה יהיו כמו מוות מתמשך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    אשה נשואה שבוגדת בבעלה עוברת על 10 הדברות

הוספת תגובה

תמונה

• עצה כיצד לשקם לאחר בגידה קשה
    ASSAF
    09/06/2022

לאחר 20 שנהבת זוגי בגדהבי, במשך7 חודשים.כיום היא רוצהלהישאר יחד ומצרה על מה שעשתה. השאלה היא להפסיק אתהאובססיות ואך לשיםזאתמאחור
    ברור שזה לא יאמן אך לבד לא יגרום לי יותר אושר וילדי יפגעו. המהלך השנה האחרונה זוגתי בחרה לשקר וכל כל חודש גילית עוד שקר קשה. הדבר יצר אצלי קושי באמון, קושי במין ואינטימיות ועדיין אני רוצה להישאר לתקן את שאפשר ולהמשיך הלאה למרות הקושי. אני ממין לה שהחרטה אמתית וכי היא סובלת מכך קשות, אולם ניתן במצב זה לבנות מחדש, ? מה עוד שאינינו מוצאים מטפל זוגי שיוכל לעזור. ויתכן שעלי לומר לו את הדברים. דעתכם

הוספת תגובה

תמונה

• זקוק לעזרה ועצה לאחר בגידה
    אסף
    08/06/2022

אודה לעזרה אך לחזק עצמי להישאר עם זוגתי לאחר שנה בהן חוויתי שקרים ותחושה של חוסר אונים מה לעשות להתגבר על הכל ולשים מאחור. ולבנות מחדש כי אני מבין שלא ניתן לתקן את שנעשה וחשוב העכשיו.

הוספת תגובה

תמונה

• תוכנת ריגול לבעל בוגד
    גבריאל
    07/06/2022

בהמשך לשאלה על תוכנת ריגול לבעל בוגד, לא מומלץ להתקין אפליקציות ריגול לא לבעל ולא לאישה ולא לחבר ולא לחברה. חוק האזנות סתר מגן על הפרטיות של כל אחד ואחת ומתקין אפליקציות ריגול עלול למצוא את עצמו בכלא ל-3 עד 5 שנים.
    ואם אתם חושדים שהתקינו לכם תוכנת ריגול חפשו בגוגל "עולם הסייבר". המומחים באיתור והסרה של אפליקציות ריגול בטלפון.

לקביעת תור
    סגירה
    תוכנת ריגול לבעל בוגד

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה לגבי מעקב אחרי אישתי
    ארז
    23/05/2022

שלום לכולם,
    לצערי חושד מאוד שאישתי עושה דברים מאחורי גבי,
    יש למישהו עצה/רעיון איך לעקוב?
    האם מכירים מישהו לשכור אותו למעקב?
    האם מכירים מישהו שיודע להתקין תוכנות ריגול?

תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה לגבי מעקב אחרי אישתי

הוספת תגובה

תמונה

• האם מישהי יכולה לעזור לי !
    אמה
    11/05/2022

היי לכולם אני חוששת שהבן זוג שלי בוגד בי ואני רוצה לשלוח מישהי שתתחיל איתו באינסטגרם , האם מישהי יכולה לעזור לי ? הוא לא שוכב איתי ונמצא הרבה בטלפון , אני לא יכולה להיכנס לו לנייד כי יש לו סיסמא , אנחנו 8 חודשים ביחד ואני אחרי 4 שנות נישואים שהסתיימה בבגידה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה לעצה ותמיכה
    נוי
    29/04/2022

בעלי בגד בי והלך עם חבר לחדר פרטי והזמינו 2 זונות ולאחר סכסוך קשה עם אותו חבר הוא בא וסיפר לי שהם היו בחדר פרטי עם ג'קוזי ומיטה זוגית וזיינו שם ...קיבלתי את חום חיי, חשבתי שאני מתה במקום,לא יכולתי לעמוד על הרגליים, הייתי בהלם מוחלט וכמובן שבעלי מכחיש וטוען שאוהב אותי מאד ואת הילדים,יש לנו 4 ילדים ואנחנו יחד 18 שנה מגיל 21, הוא האהבה שלי הכי גדולה וזה היה בשבילי כמו מוות ....מאז אני פשוט לא מצליחה לאכול ורוצה רק להיות במיטה ואני עוברת משבר מאד גדול שמרגיש כמו סוף העולם, לא מסוגל לחשוב,אני פוחדת מכך שלא אצליח להתנתק מהחוויה הזאת לעולם, אני ממש מתאבלת, רציתי וביקשתי להתגרש והוא לא מוכן וטוען שאוהב אותי והכל שקר, אני לא מצליחה להאמין לו לשום מילה. הייתי לידו ברגעים הכי קשים שיש ומעולם לא פגעתי בו ...אני כל כך פגועה וכל כך עייפה ומתביישת גם ולא מסוגלת לשתף את קרובי במה שקרה....אבל זאת המציאות,זה קרה וזה בלתי נסלח מבחינתי אבל מצד שני חוששת מהמון דברים ובמיוחד מהמרחק מהאיש שאני כל כך אוהבת.....

לקביעת תור
    סגירה
    זקוקה לעצה ותמיכה

הוספת תגובה

תמונה

• מבחינתך אין סליחה

מישהו
    05/05/2022

אם את כל כך אוהבת וזו הייתה מעידה חד פעמית ניראה לי אפשר לסלוח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• 12 שנים אחרי, האם זה עבד?
    ארז
    24/04/2022

לקביעת תור
    סגירה
    12 שנים אחרי, האם זה עבד?

הוספת תגובה

תמונה

• גילוי בגידות ומעקב
    דפנה
    18/04/2022

לא יודעת להגיד לגבי כמה זה בריא או נכון ..
    אבל כן אוכל להגיד לכם ולכן שלאחר בגידה של בעלי , המון חרטה והמון דמעות ..
    רק לאחר שביצעתי מעקב על הפלאפון שלו יכולתי באמת להתקדם וקיבלתי מספיק שקט נפשי .
    יש בחור מותק בפייסבוק שנקרא - פריצה מלאה לפלאפונים
    עזר לי מאוד , מי שמרגיש שזה נכון לו מוסרית שינסה לפנות אליו

לקביעת תור
    סגירה
    גילוי בגידות ומעקב

הוספת תגובה

תמונה

• פתרון פשוט לבעיה שמתלוננים ולא מציעים
    מציע פתרון
    02/04/2022

חבר'ה

הפתרון ללב שבור הוא לקחת כדורים פסיכיאטריים, לישון בלילה, לקום בבוקר, לעשות ספורט, להפעיל את הראש וללמוד דברים חדשים

הוספת תגובה

תמונה

• .יעוץ ובקשת המלצה למטפל
    מיכאל
    31/03/2022

שלום
    לפני כשנה נתגלה לי כי בת זוגי בגדה באורח חמור ביותר קשר ארוך כולל בגידה כלכלית. מרגע הגילוי חשתי ואני חש כי בת זוגי מנסה לטאטא את הסיפור מתוך זה היה ולא ניתן לשנות מה שגרם לשנה של טיפול זוגי מיותר בשל שקרים וחוסר הבנתה באחריותה המשותפת לתיקון לשם המשך חיים משותפים. כיום מצבי אמבלנטי אינני מעוניין להיפרד אך אני חש כי אני לבדי נלחם למרות שזוגתי טוענת שהיא עשתה שינויים בראיית עולמה אולם ללא יכולת לתת לי לחוש ברגש בדברייה.
    האם במצב זה בכלל ניתן למצוא דרך לחזור לאפס ולנסות להציל את עולמינו המשותף. וכיצד
    ואלי אף ניתן להמליץ על מטפל שמבין שמדובר לא בטיפול רגיל לאחר בגידה אלא בגידה נוספת שלה בשל רצונה לטאטא את תקופת הזמן הלא קצרה בה בגדה ללא גבולות כלכלית אינטימית ממש מערכת יחסים. בטיפול שנסינו נאמר לה כי על יה גם לטפל בחוסר יכולתה לתת לי לחוש את רגשותיה דבר שמאפיין אותה. וכיצד למצוא מטפל מקצועי בתחום מאחר וכבר התאכזבתי מניסיון הטיפול בשנה האחרונה בשל כימייה וחוסר הבנה של הבעיה העיקרית. וזה חוסר הבנתה באחריותה לתקן יחד עימי ומרצונה להקטין את הסיטואציה מה שלא מאפשר לי להתקדם.
    תודה
    מיכה

לקביעת תור
    סגירה
    .יעוץ ובקשת המלצה למטפל

הוספת תגובה

תמונה

• גיליתי שהוא בגד 3 פעמים בשנה האחרונה
    עצובה
    25/03/2022

אני עייפה,ניצבת הפעם מול הפעם שידעתי שתגיע, הפעם השלישית. אני מרגישה לכודה בתוך כורי עכביש ולא מצליחה למצוא את דרכי החוצה,הפחד משתק אותי. הפעם הראשונה הבהילה אותי כולכך , הנשמה שלי כאילו ברחה הכי רחוק שאפשר,הנפש נפצעה ונחבלה. בהתחלה האמנתי שצריך לשקם,קראתי על בגידות והאמנתי שנוכל לשפר הכל, כלום לא עזר,היחסים חזרו להיות מתעללים, מקטינים, אין פרגון,חום,אהבה,חיבוק,מילה טובה ,סקס קורה כולכך מעט...לפניו הייתי מינית, אחריו נהייתי כבויה. במשך שנים ניסיתי להילחם,לצעוק,לזעוק, ובסוף מתתי. אני חיה מתה, הבדידות האלה רמסו אפילו את התקווה, הפעם אני חייבת להיות חזקה ואמיצה. אני חייבת לקום וללכת ,תחושת העלבון, הפגיעה, הצריבה, מרגישה כמו עציץ יבש שבכוונה לא משקים,מרגישה ריקה. הוא כל פעם מצליח להשאיר אותי אבל זה בגלל שאני פוחדת מידי לקום וללכת. מבקשת חיזוק

הוספת תגובה

תמונה

• לפעמים יש שני צדדים למטבע

נמצא באותו מצב
    27/03/2022

אין כמו כאב של בגידה הסכין שננאצת חזק כלכך בלב ,אבל אני מאמין שתמיד יש שני צדדים למטבע ואת צריכה לשאול את עצמך למה כל פעם נשארת ולמה התאהבת בו בהתחלה ותגלי שאתם שני חלקים של אותו שלם לפעמים ההזנחה היא הדדית והפעולות קורות בשני הכיוונים והגידה היא התוצאה של כשלים והזנחה במערכת הזוגית ,לכן לפני שממהרים לזרוק הכל לפח תנסו טיפול זוגי או גישור על הפערים שנוצרו ועם אחרי כל זה לא הצליח רק אז אפשר להרים ידיים ולהגיד שניסינו למרות שתמיד ניתן לתקן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשתי בגדה בי עם הגבר הראשון שלה
    אמיר
    15/03/2022

היום גיליתי שאשתי בגדה בי עם הגבר הראשון שלה איתו חידשה קשר.
    אנחנו נשואים 25 שנה עם 3 ילדים גדולים.
    מרגיש כעס תסכול אכזבה ואשמה.
    אני מניח שיש לי חלק לא קטן במעשה שלה.
    היא חוזרת מחר מחו"ל והחלטתי לחכות עד שתחזור על מנת להתעמת איתה.
    לא נראה לי שאני יכול להתגבר על זה.
    לאיפה ממשיכים מכאן

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנוגע לגירושין ודמי מזונות
    איציק
    28/02/2022

היי

בעל מעוניין להתגרש מאשתו
    הבעל עובד ומשתכר בשכר גבוהה מאוד, האישה אינה עובדת
    יש להם ילדה בת 5
    כתובה על סך 250 אלף ש"ח

כמה מזונות יהיה על הבעל לשלם לאישה? האם יצטרך לשלם את הכתובה?

הוספת תגובה

תמונה