זה לא לגמרי קשור - אבל...

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• זה לא לגמרי קשור - אבל...
    ענהאל
    09/07/2014

אני מבקש לשאול משהו לא קשור, כביכול.

אני גבר די שמן וגדול, ועוד עם זקן.
    לפני כמה ימים לא מצאתי את הדרך באיזה עיר, וניגשתי למישהי וביקשתי הכוונה. היה די חשוך, והיינו לבד ברחוב. היא נרתעה ממני כמה מטרים, ובסוף החליטה בכל זאת לעצור. ביקשתי הדרכה, והיא עזרה לי, וממש הייתה לנו שיחה נחמדה. המשכנו אותה בבית קפה. היא שיתפה אותי, שהדבר הראשון שהיא חשבה עליו כשפניתי אליה, היה שאני הולך לתקוף אותה מינית. ולכן היא נרתעה בהתחלה.

האמירה הזאת שלה הולכת איתי, ואני רוצה לשאול אתכם, כגברים שמלמדים הגנה עצמית:
    ככה באמת נשים מרגישות? זאת המחשבה המידית של נשים בסיטואציות כאלו?.
    זאת החוויה היומיומית שלהן?.
    מה אנחנו כגברים יכולים לעשות כדי שהנשים לא ירגישו כך? הרי רובנו הגדול לא אנסים...
    ועוד שיתוף אישי, ותשתדלו לא לצחוק עלי: הרגשתי את עצמי די נבוך. המחשבה שמישהי יכולה לחשוב שאאנוס אותה זעזעה אותי לחלוטין. זה כל כך זר לכל המהות שלי. האם יש עשיתי משהו שגוי בעצם הפנייה הראשונית שלי לאותה אישה? האם הייתי יכול לעשות זאת באופן שלא יפחיד אותה? איני רוצה לגרום לנשים אי נוחות כזה שוב, ובוודאי שאיני רוצה שיחשבו שאני איזה חיית טרף, למרבה העלבון שלי.

סליחה על החפירה הארוכה שלי, אבל אנא התייחסו ברצינות.
    הזווית שלכם חשובה לי.

תודה,
    ענהאל כהן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    זה לא לגמרי קשור - אבל...

הוספת תגובה

תמונה

• זה לא לגמרי קשור - אבל... - תגובה

רוני קליין
    07/01/2015

אני חושב שהבעיה לא קשורה אליך אישית.
    במצב של אחד על אחד אישה לבד עם גבר זר לבד בחושך טבעי שנשים יפחדו ויהיו חשדניות. ובצדק.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לדבר כמה שיותר נחמד.
    להתחיל "סליחה בבקשה, תוכלי לעזור לי?"
    טקסט נחמד עם ניגון נחמד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה