שאלה לרוני

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה לרוני
    דנה
    26/04/2009

שלום! שמי דנה ואני בת 14 וחצי. אני רוצה ללמוד הגנה עצמית או כל סוג לחימה אחר עם בנות בסביבות הגיל שלי. בחייים לא למדתי לפני כן כל סוג של לחימה. האם יש קבוצות של נערות למתחילים? ואם כן אז איפה? ניסיתי לחפש באינטרנט קבוצה כזו לנערות בתל אביב, אבל לא מצאתי.. תוכל להגיד לי איפה בתל אביב נמצאים מקומות לימוד ללחימה?? תודה רבה והמשך יום נעיםםם!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שאלה לרוני

הוספת תגובה

תמונה

• הגנה עצמית לנערות

רוני קליין
    26/04/2009

דנה,
    ברוב המקומות מתקיימים חוגים לפי סוג אומנות הלחימה:
    ג'ודו
    קארטה
    ג'ו ג'יטסו
    הגנה עצמית
    הישרדות
    אייקידו
    טייקוונדו
    וכו' וכו'
    בד"כ אין חוג לפי קבוצת גיל ורק לבנות.
    הדבר הכי טבעי הוא לחפש קבוצה שבה יש גם נערות בגילך ולא רק נערות בגילך.
    אחרי הכל, את חייבת להתאמן איך להילחם בתוקפים ולא בתוקפות. נכון?

מה שאני מציע לך זה לחפש באינטרנט לפי סוג אומנות הלחימה חוגים המתקיימים באזור ת"א.
    תרשמי את מספרי הטלפון שלהם, ותשאלי אותם כמה בנות יש בגילך בקבוצה.
    את גם יכולה לחפש את האתרים המרכזיים של אומנויות הלחימה שציינתי (ולא לחפש רק לפי ת"א) , ולשאול אותם אם יש להם חוגים באזור ת"א וכל דבר נוסף שתרצי לשאול.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לרוני-מדנה

דנה
    05/05/2009

תודה רבה לך!! באמת עזרת לי!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לימוד הגנה עצמית

איטל קלונסקי
    27/04/2009

שלום דנה!

יש כמה מקומות שמלמדים הגנה עצמית או אומנויות לחימה שונות רק לנשים או נערות . אחד המקומות האלו הם עמותת "אל הלב" ואת יכולה למצוא פרטים על העמותה דרך האינטרנט.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לאיטל-דנה

דנה
    05/05/2009

תודה רבה!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה