אייקידו

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אייקידו
    אני
    13/09/2009

קראתי על אייקידו, ומאוד אהבתי את העקרונות.
    זה מרגיש לי "נכון".
    מה דעתכם על שיטה זו?.
    לדעתכם, אפשר לראות בארץ אייקידו "חי"? (לא רק בסרטוני וידאו)?.
    לדעתכם, מישהו יסכים לאמן אותי באייקידו, למרות שאני מאוד שמן?.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אייקידו

הוספת תגובה

תמונה

• אייקידו

רוני קליין
    15/09/2009

הדעה שלי חיובית מאד.
    כבר כתבתי על זה כמה פעמים בפורום הזה.

לא צריכה להיות בעיה עם המשקל שלך.
    נסה לחפש באינטרנט משהו קרוב למקום מגוריך.

אם אתה באזור המרכז אז צור איתי קשר באימייל שלי המופיע באתר.
    יש מישהו שאני מכיר אישית.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אייקידו באומנות לחימה

איתי
    09/04/2010

אני התחלתי ללמוד אייקידו לפני חודשיים.
    זה אומנות לחימה לכל דבר. כל אומנות לחימה לוקחת זמן, אבל לומדי לא רק הגנה עצמית כמו בקרב מגע, אלא מקבלים הרבה מעבר. באייקידו ספציפית לומדים להשתמש בגוף שלך בצורה נכונה, להוציא ממנו את המקסימום במינימום מאמץ, איך לשלוט ביריב ולערער את שיווי המשקל שלו. מעבר ללחימה, האייקידו הופך את המתאמן להיות רגוע יותר, זה עוזר לפרוק מתחים, מיישר את הגב ומלמד איך להקשיב לגוף כדי להימנע מפציעות.
    אני עושה את זה רק חודשיים ואני כבר מרגיש שינוי, אבלזה לא אומר שאני יכול להתמודד עם 5 אנשים על הברכיים כמו סטיבן סיגל. זה לוקח זמן אבל לפי דעתי זה שווה את זה.
    יש מספר סוגים של לימוד אייקידו. אני לא מכיר את כולם אבל רובם עוסקים בלימוד של טכניקות בודדות וההתקדמות שם היא איטית יותר. אני עושה זאת במקום שמתחיל מהבסיס של הלימוד (איך להשתמש באגן, בכתפיים נכון וכו') ושהבסיסים עובדים הבריחים באים מהר מאוד. להיפך זה בעיה, כי בלי הבסיס, הטכניקה לא עובדת כמו שצריך ואז צריך לפצות עם כוח ואם יש ליריב שלך יותר כוח אתה מפסיד. הבסיס מבטיח שכוח לא יהיה חלק מהמשוואה ולכן לא משנה מי חזק יותר או מהיר יותר.
    לפני שהתחלתי הלכתי לראות בכמה מקומות, השתתפתי בשיעורים של מספר מורים והכי משך אותי השיטה הזו. בכל מקרה, הכי חשוב זה להנות ולהיזהר מפציעות.
    תהנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איקידו

אמירה בר-שלום
    11/04/2010

גם אני חושבת שאיקידו זו אומנות לחימה טובה וחשובה .

כל אחד ואחת יכולים ל נסות וללמוד שיטה זו גם אם אנו שמנים , רזים , קטנים או גדולים .

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• להרגיש אייקידו

אורטל .ת.
    15/04/2010

אהבתי את מה שכתבת... מרגיש "נכון". אז את התשובה כבר יש לך..:)
    אני התחלתי להתאמן באייקידו לפני כחודשיים...ואת השינוי שמתחולל בי אני מרגישה כבר עכשיו..המדהים הוא שהתחושה החזקה אצלי היא שלא מדובר בשינוי מוגדר ונקודתי אלא שזה הרבה יותר מזה.. מאין התחלה של דרך התפתחות והעצמה שאין לה סוף.
    באשר להגנה העצמית (בכל זאת נושא הפורום :) ) אז חלק מהדברים שהאייקידו מקנה לי זה הנושא של הבטחון העצמי, החיבור היותר טוב לגוף שלי - הכרת היכולות והמגבלות שלי.. ומכאן נגזרת היכולת להשתמש בו נכון למקסם את התועלת שלי מהגוף שלי :)
    לגבי החשש הנוסף שלך, לגבי משקל.. אז, אני אקח את הדוג'ו שאני לומדת בו כמדגם מייצג.. מדובר בקבוצת תלמידים לא קטנה, מאד הטרוגנית שמורכבת מנשים וגברים, צעירים ומבוגרים (יש גם קבוצות ילדים) רזים ושמנים..הירים יותר ומהירים פחות..זה היופי באייקידו.. ההתפתחות היא בקצב שלך..
    אומרים שאין חכם כבעל ניסיון לא? הכי מומלץ זה פשוט ללכת לשיעור ניסיון לא?!?!
    בהצלחה!

אורטל .ת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איקידו

אמירה בר-שלום
    18/04/2010

מומלץ ביותר לכל אחד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה