קרב מגע או אומנויות לחימה

מנהל הפורום

רוני קליין
רוני קליין
לקביעת תור אצל רוני קליין ללא פרסום בפורום

• קרב מגע או אומנויות לחימה
    מלי
    12/05/2010

אני בחורה די קטנה אבל ספורטיבית למדי והייתי רוצה ללמוד הגנה עצמית. אני לא יודעת למה אבל נראה לי כאילו אומנויות הלחימה למיניהן פחות אפקטיביות ויישמויות. האם באמת במקרה כזה מומלץ יותר קרב מגע או שהרגשתי בנוגע לאומנויות לחימה מוטעית? על מנת שתבינו - אני רוצה להיות מסוגלת להגן על עצמי במקרה שמישהו תוקף אותי במהלך הליכה בלילה וכו' אז איזו שיטה יכולה להתאים יותר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    קרב מגע או אומנויות לחימה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קרב מגע או אומנויות לחימה

רוני קליין
    13/05/2010

ההבדל בין אומנויות לחימה לקרב מגע הוא כמו ההבדל בין ירקות, סלט ירקות ומרק ירקות
    כמעט אותם החומרים אבל בווריאציה אחרת.
    קרב מגע הוא אוסף שרירותי של טכניקות מכל מיני אומנויות לחימה.
    גם בעניין האוסף יש וריאציות. אומני לחימה שונים נוהגים לפעמים ליצור אוסף משלהם כאשר הם סבורים שיש טכניקות (מאומנויות הלחימה) יעילות יותר ויש טכניקות לא יעילות מספיק שאין צורך ללמד.
    קרב מגע זה שם כללי לאוסף טכניקות. רובם לקוחים מאומנות הלחימה היפנית ג'ו ג'טסו.
    קיימים בישראל גם שמות נוספים לאוספים שונים. כגון, "הגנה עצמית"," הישרדות" וכדומה.
    כל שיטה או אומנות לחימה שתתאמני ותשלטי בה תביא לך תועלת.
    מאד חשוב שתמצאי מורה/מדריך טוב. זה יותר חשוב מהטכניקה שהוא מלמד.
    תתמידי, תתאמני ברצינות ולאורך זמן והתוצאות יגיעו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קרב מגע או הגנה עצמית

אמירה בר-שלום
    13/05/2010

שלום מלי
    אם ברצונך לקבל תחושת בטחון עצמי ועוד כלים להגן על עצמך , יש קורסים שונים של הגנה עצמית שהם בדרך כלל נמשכים כמה מפגשים . במידה ואת רוצה ללמוד לטווח ארוך יותר , יש את הקרב מגע וכמובן אומנויות הלחימה השונות שגם הם נותנות כלים, ביטחון עצמי והעצמה.
    אני תמיד ממליצה לבדוק את המקום שבו את מעוניינת ללמוד ואת המאמן או מאמנת שמלמדים בו.

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה