פקטור 11 ופקטור 2

מנהל הפורום

פרופ` גילי קנת
פרופ' גילי קנת
לקביעת תור אצל פרופ' גילי קנת ללא פרסום בפורום

• פקטור 11 ופקטור 2
    מיכל38
    19/08/2018

שלום, לפני כ10 שנים גילו אצלי בבדיקת דם פקטור 11 גבוה מהרגיל. לפני כחצי שנה עשו לי שוב בדיקה והתוצאה הייתה כמעט בגדר הנורמה - אבל עדיין לא תקינה במעט. עשו לי גם בדיקת פקטור 2 וגילו שאני הטרוזיגוטית לפקטור 2. מה זה אומר שיש לי עודף קרישה וחוסר קרישה ביחד? והאם יתכן שלפני 10 שנים היה לי חוסר קרישה אבל זה השתנה וכיום זה תקין? תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פקטור 11 ופקטור 2

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• F11+F2

פרופ' גילי קנת
    21/08/2018

הסיכון הינו לקרישות יתר בלבד בגלל פקטור 2 הטרוזיגוטיות.
    פקטור 11 גבוה אם ממש גבוה באופן חריג ומתמיד מוסיף לקרישות יתר. נטייה לדימום נגרמת עי פקטור 11 נמוך ולא גבוה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• את צודקת,

מיכל38
    21/08/2018

הכוונה הייתה לפקטור 11 נמוך, כרגע מעט מתחת לנורמה. האם אלו שני דברים שיכולים להשלים אחד את השני?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• F11+F2- המשך

פרופ' גילי קנת
    21/08/2018

שאלתך הגיונית אך התשובה תלויה ברמות ופעילות הפקטור ובהסטוריה הרפואית. אנא פני לייעוץ מומחה קרישה - לא יינתן ייעוץ פרטני אישי במסגרת האתר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו